Dans eden bayanları sever misiniz?

bir bayan oryantal yapıyorsa etkilenir misiniz mesela baş başayken sevgiliniz size dans etse bu sizde nasıl etki eder hoşunuza gider mi

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• oryantal hiç cezbetmez beni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendi adıma konişiyim elektirik almışsam bir kadından , dans edip etmemesi veya ne bileyim başka yetenekleri çok önemli değil. Tek mesele '' elektirik ''.

0|0
    0|0
  • sadce oryantl içn söylyorm: nerde dans ettğne bağlı toplum içnde bi kızı basitleştrr e sevglm basitleşrse ben bastleşrm hiç hoşma gitmez... Bu dans sex kadar özeldr bana göre :p her yerde her kişye yaplmamalı :)) sonra aldattı die ayrlrm hemen :)

0|0
    0|0
  • Hayır oryantal i sevmem.. diğer türlü danslar hoşuma gidebilir..

0|0
    0|0
  • Deli eder :)

Benimleyken ve benim için dans ederse :) elbette

0|0
    0|0
  • masumca uyurken bile onu istedigim sevgilimse, tabi hosuma gider. ancak duygusal zaafim olmayan kadinlar dans ederken isin sadece teknik kismina odaklanip bir sey dusunemiyorum o anlamda :)

0|0
    0|0
  • Bayılırım ;)

0|0
    0|0
  • pek sevmem.fazla dikkat çekerler kiiii bu durum karşısında pek anlayış göstermem.he bak benimle dans ederse o ayrııı mesela zeybek falan olur ama öteki türlüsü beni bozar.:)

0|0
    0|0
  • yapsada olur yapmasa da olur.

0|0
    0|0
  • oryantal çokta çekici gelmiyor açıkçası.

0|0
    0|0
  • fizikleri hoşuma gider çok güzel bir fizik sahibi oluyorlar

0|0
    0|0
  • Hayır, hoşuma gitmez benim.

0|0
    0|0
  • kesınlıkle hayır

0|0
    0|0
  • Benim için farketmez, etsede olur etmesede :)

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle evet

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider benim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İzlemeyi severler kesin de , kendi sevgilisinin dans etmesini kıskanırlar kanımca ...

0|0
    0|0
  • her dansı yapmayı seviyorumm...salsa çaça oryantal...nişanlımda ben dans ederken beni izlemeyi seviyor..

0|0
    0|0
  • valla erkeğinden erkeğine değişir.. kimisi ağır abidir gelemez böyle şeylere, özellikle gittiğiniz ortamda başka insanlar da olunca bırak oynamayı kafanı başka yöne çevirmene bile müsade etmez :D ama kimi erkekler tam tersi kadının dansını destekler hatta onla birlikte dans eder :) kimileri de başbaşa olduğu zaman hatununu bu şekilde görmek ister ama amaç farklı yönlere gidebilir :)

0|0
    0|0
  • dans etmeyi cok severim o ne guzel kivir kivir yandan yandan heehe)

0|0
    0|0
  • sevgilim dansıma hasta

0|0
    0|0
  • sadece ona yapıcak olması hoşlarına gider :)

0|0
    0|0
  • dans etmeyi seviyorum. kıvırtganlık türk kadınının genetiğinde var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...