Kızlar soruyor'un üye kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

kızlar soruyor'un üye kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|27

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Her geçen gün düşüyor. 2-3 sene önce çok daha iyiydi.

5|0
    0|1
    • beni yetiştirenlere seni emanet etsem 3 güne beyin devren yanar yeter lanet olsun der diyojen gibi gidip çöp bidonlarının içinde yaşarsın. petrarca şiirlerini okur musun kardeş orada büyük bir ana sır vardır bu konuştuklarımıza sohbetimize katkı verecek?

• son kurduğun cümle tam bir acizlik ve kaçıştı bir daha oku kkarman çorman. ben cevabımı aldım sonunda hadi güle güle.

• gene bol keseden sallamış millet yok üye kalitesi düşmüş de yok seviye yerlerde de güzel soru yokmuş da. bunu yazanlara artık müsamaha göstermeyeceğim bu sitede yeter sizinkisi. açın profilimi ve eski iki nickimde sorduğum bir yığın felsefe sorusuna göz gezdirin tarih ve ilim sorusuna. bik bik konuşuyorsunuz burada yeter artık insan da bir yere kadar sabrediyor. görmesini bilmiyorsan oturacaksın aşağıya lafını etmeyeceksin. madem kalite yerde seni sitede tutan da yok.

gazaliyi ibni meymunu jansineusculuğu bilmez kalkıp sorulara kaliteye laf atar.

işte deve işte hendek. kaliteden şikayet eden herkesedir bu laflarım. göremiyorsunuz ya da görüp de cevaplayamıyorsunuz o zaman laf etmeye de hakkınız yok.

2|0
    5|1
    • Önümden çekilirseniz görürüm belki...

• None me laf yok. Kendisinin artik tek muhattapi benim. Sorunun varsa bana gel

• benim sorunum bireylerle değil kardeş anlayışla . yüzde 95 i temsil edebileceksen sana geleyim.

• Toplasan 30 kişi yeterli düzeyde. Geri kalanlar ise; ergenler, laiklik düşmanları, din iman çığırtkanları, yobazlar, cinsellikle kafayı bozanlar ve bir de yürüyen gölgeler misali...

0|1
    0|1
  • Seyrek giriyorum ve sitede olduğum zaman bile hiç dikkat etmediğimden emin değilim ama sanki son zamanlarda daha bir sıkıcı eskiden böyle değildi

1|0
    0|0
  • Seviye yerlerde.Sözüm meclisten dışarı tabi ki ama üzerine alınan alınsın.Herkes birbiriyle dalga geçme peşinde.Yardım isteyene mantıklı sorulara cevap yok.Saçma sapan sorulara daha çok cevap geliyor.Site amacından sapıyor sanırım.

1|0
    0|0
  • % 10 diyebilirim. Çünkü adam akıllı sorularıma en fazla 10 cevap geldi. Ama saçma sapan sorularıma 50 cevap geldiği oldu.

1|0
    0|0
  • heryerde olduğu gibi buradada her renk var

1|0
    0|0
  • Hepimiz elitiz.

0|0
    0|0
  • istanbul gibi bu sitede her telden insan var:)

0|0
    0|0
  • co kkalıtelı bıyer ):

0|0
    2|0
  • "x kişi Bu siteye fazla bence" dediğim üyeler bile olmuştu..

1|0
    0|0
  • Kaliteyi ben düşürüyorum ama benide arada iadare edin yav :(

0|0
    0|1
  • Toplumun kalitesi ile eşdeğer bana sorarsan daha bile iyi buradakiler dışarısı daha fena

0|0
    0|0
  • ülkenin kalitesini birebir yansıtması bakımından gerçekçi buluyorum

1|0
    0|0
  • Çoğu kaz kafalı

1|0
    0|0
  • Bende geldim ama kalite pek yükselmedi :))

0|0
    0|0
  • burada herkes cok kaliteli :)

0|0
    0|0
  • ilk üye olduğum zamanlara göre kötü durumda evet...

0|0
    0|0
  • choq qalitesiss:((

0|0
    0|0
  • İstanbul gibi her çeşit insandan var

0|0
    0|0
  • ortalamayı yükselttiğimi düşünüyorum sss

1|0
    0|0
  • hepimiz çok kaliteliyiz mesela benim soyum osmanlıya dayanıyor :)

0|0
    0|0
  • her çeşit insan var. kaliteli insanlar da arada kaynıyordur.

0|1
    0|0
    • güzel yazmışsın. sorun şu kiş kaliteli insanı ancak kalite anlayabilir. o da burada pek yolmadığı için göremiyorlar ve kalitesiz yakınmaları geliyor.

• iş görür bence

0|0
    0|0
  • Samanlıkta iğne aramak gibi kimisi için...

0|0
    0|1
  • Biz erkekler bir kismimiz abaza kizlarin bir kismi bu abazalikla kafa yapip egleniyo

0|0
    0|0
  • kalite diye birşey kalmamış resmen ayaklar altında sürünüyor

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Yaşı küçük olan üye sayısı fazla gibi görünüyor.

Zaten bunu sorulardan ve yorumlardan çok kolay bir şekilde anlayabiliyoruz.

Ne kadar kalite düşükte desek, yorumlarından ve sorduğu sorulardan dolayı kaliteli üyelerde mevcut. O yüzden o kalitesiz üyelerin açıklarını bu sayede kapanıyor diyebiliriz.

6|0
    0|0
  • Sözüm meclisten dışarı kalitesiz insanlar ile dolu :)

3|2
    0|0
  • Sitenin üye kalitesi demişsin, yok öyle bir şey. Yerlerde paspas olmuş, kenara atılmış ve rezalet durumda maalesef lan.

2|2
    1|1
  • Ota boka dalga geçen tipler var o yüzden kalitesiz : ) Bir de ergenler gibi popüler olmak için saçma sapan yorumlar aslında gerçek hayatlarında o kadar ezikler ki :)

1|1
    0|0
  • sitenin kalitesi ya da üyeleirn kalitesini sorulan sorular ve verilen cevaplar belirlemez nasıl cevap verdiğinle nasıl sorduğun önemlidir aradaki ince çizgiyi anlayanlar olmuştur...yoksa buraya dağ gibi bilgi yığsanda faydasız..

1|1
    1|1
    • bilen ve bilmeyen çok güzel ayıklanıyor o sorularda kardeş. seni de beklerim copy past olmayacak yalnız.

• notunu verdim bacı makaraya devam et. kadın halinle.

• engeller geçerim

• Düşük...

1|2
    0|1
  • Ben gidersem herşey güzel olacak. Kase bir ergenden kurtulacak. Herkes sosyetik burada oysa.

1|1
    0|0
  • zirvede, bundan iyi online community tanımıyorum

1|0
    0|0
  • ergenler bazen saçmalıyor

onun dışında iyi sayılır

2|0
    0|0
  • Berbat ne diyelim

3|1
    0|1