İstanbul da Yerebatan sarayı (sarnıcı)Ayasofya Kilisesi Topkapı Sarayı Sultanahmet meydanındamıdır ???

Araç girişi varmıdır ? sahilden gelipte Sultanahmet tabelasından içerimi girilecektir ? ve tarihi yerleri başka nedir ? ve nerdedir ? teşekkürler

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Diğerleri evet ,Yerebatan sarayı ise sultanahmet meydanının hemen karşısında..Araç girişi var ama turist otobüsleri, tramvay vs derken hem hareket etmek hem de park yeri bulmak oldukça zordur..

Bu yüzden en iyisi aracınızla eminönüne kadar gidip orada park edip tramvayla devam edip sultanahmet durağında inmeniz..İsterseniz yürüyerek de gidebilirsiniz çünkü mesafe oldukça kısa..

Sultanahmet'e vardığınızda bu saydıklarınız zaten birbirine çok yakın hepsini sorunsuzca ve yorulmadan ziyaret etmeniz mümkün..

0|0
    0|0
    • teşekkürler gül için..

İyi eğlenceler dilerim..

• teşekkür ederim Doğma büyüme bir İstanbullu olarak utanıyorum ,Yurtdışından gelecek misafirlerim rehber olmamı isteyince ,sazan gibi evet dedik :)) peki tarihi olarak başka istanbulda önerebileceğiniz yerler varmıdır ? tekrar teşekkürler

• Utanmanıza gerek yok çünkü bir istanbullu olarak bunları kanıksadığımız için fazla önemsemiyoruz belki de ..

Başka yerler de var elbet şu link size yardımcı olacaktır..Bu yerler zaten en görülesi yerler..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• bu ülkede topkapı sarayını topkapı'da zanneden sopalık insanlar tanıyorum üstelik doğma büyüme istanbullu bunlar. ama sor gece kulüplerini ya da büyük avmleri sana birer birer sıralasın. ben bu insanlara su bile vermem. yerebatan için biraz daha yularıya çemberlitaşa çıkacan kardeş. hatta sen ne yap biliyor musun oradan bir de binbirdirek sarnıcı yap iletişim yayınlarının olduğu hanın önünde. kardeş oraya gitmişken o mübareklerin sarayını gezmişken beyazsıta doğru çık ve orada türk ocağı göreceksin tramvay yolunun üzerinde sağ tarafta. mezarlıklar vardır ocağın olduğu yerde bir çok ilim kültür insanının kitabeleri vardır.

0|0
    1|1
  • Aynen

0|0
    0|0
  • 12-13 yıl önce gitmiştim cağaloğlunda yanlış hatırlamıyorsam çatal çeşme sokaktaydı emin önüne yakın yürüyerek gidilebiliyordu

0|0
    0|0
Yükleniyor...