Bır zamanların vıdeosu bu...

link

ızledıgınız zaman ne dusunmustunuz arkadaslar?

ben ızledıkce hala sınırlenıyorum

bence boylelerıne okumuş cahıl denılıyor!

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kizin Düşünce Algilarini sakat birakmislar.

Ne dediğini ne anlatmak istediğini oda bilmiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence çoğunda olmasa dahi önemli şeyler söylemiş doğru söylüyor. Bende üniversite okudum ne kapalılar vardı! Bahar şenliklerinde hepsini gördük. Gerçi sadece bahar şenliklerinde değil. Ne başörtülüleri gördük biz. Pardesü giyinip ne haltlar yediği belli olmayan nice kapalılar gördük!

* Not: Benim annem' de kapalı ama dinin gerektirdiği gibi kapalı! Ve dinin gerektirdiği gibi bir kadın!

1|0
    0|0
    • tabıkıde her cesıdın ıyısı ve kotusu var sorun zaten aynı kefeye koyulmak

• emınım kı oyledır ama kardesım benım demek ıstedıgım acık ınsan var edebıyle uslubuyla yasar acık ınsan var goz onunde olabılmek ıcın can atar kapalı ınsan var kendı ınancını yasamaya calısır kapalı ınsan var saman altından su yurutur :) aynı seyı dusunuyoruz zaten yeterkı herkez bır tutulmasın

• Bende aynı şeyleri düşündüğümüze inanıyorum dostum :)

• :) okumuş cahil mi... Buna diyecek söz bile yok bence.. Rezillikte son nokta..! Ama maalesef bunun gibi çok sayıda varlık var hala.. Yazık!

1|0
    0|1
  • Evet doğru söylüyosun.

1|0
    0|0
    • cogu kısı aynı fıkırde degıl benımle ama

zaten herkes ne dusunmekte ozgur ama yanlıs dusunuyorlar

• Bu kız daha ne anlatmak istediğini ne konuştuğunu tam bilmiyor ki yahu.

1|0
    0|0
  • bu olay nezdinde demiyorum ama nedir bu milletin okumuşlara duymuş oldugu hınç anlamadım

1|0
    0|0
    • şaka mısn :) okumuslara kım hınç duyar ülkeyi okumuş mıllet buyutuyor :) bu vıdeo da okumus ınsan yok kı hınc duyalım :)

• ben sadece kız ıcın yorum yaptım arkadasım annem bana derdı sureklı yaptıgın bana ogrendıgın sana kalır dıye buda oyle bır sey ne ogrenıyorsan kendıne :)

• Bu kız burada aramız da askasj

0|0
    0|0
  • helal olsun.kurduğu hercümleye aynen katıldığım gibi eklemek istediğim cümlelerde var.böyle olmalı işte türkiyede yaşayan her insan...

0|0
    0|0
  • Gecen Cumartesi Kardesimin Toplantısına gittim Kızın annesi din hocasını dövücekti nerdeyse kızı önceden cok calıskanmıs şimdi kız hiç dersine falan calısmıyormus hep din şeyine odaklanmıs kimse ile konusmuyormus kızın aklını nasıl karıstırdılarsa

0|0
    0|0
  • tipee bak la

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• E ne var bunda anlayamadım?

Herkes hür değil mi, herkes istediği ideolojiyi, düşünceyi savunabilir.

Kendi ideolojisini, düşüncesini dile getirdi diye cahil mi oluyor, anlayamıyorum...

1|0
    0|0
    • onun dusuncesıne laf eden yok kı bızde suanda dusuncelerımızı bellı edıyoruz bak kapalı olarak ne kadar ozgurum :) sadecenen şahsın anlatımı yanlıs ınsanların kıyafetını dını nı ırkını sorgulayamayız bu kadar ozgur degılız ama!

• Keşke kendini düzeltse herkesin baş örtüsüne laf edeceğine. Allah'ım sabır ver. Şapkayla türbanı bir tutuyor.

1|1
    0|1
Yükleniyor...