Mason olmak ister misiniz?

mason olmanın bazı şartları vardır, siz bu şartlara haiz olsanız

üst düzey bir kimliğiniz olsa

önemli kapıları açabilecek kapasitede olsanız

veya güçlü dostlarınız olsa,

çevrenizde saygın birisi olsanız

mason olmak istermiydiniz

0|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok isteriz

Hergece hayaliyle uyuyorum

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• asla istemezdim Allah korusun.. mantıklı düşünüp bütün dinleri araştıran he rinsan sonunda en tutarlı dinin müslümanlık olduğunu anlayacaktır.. anlamayanlar mason olsun tercih meselesi tbi..

0|1
    0|0
    • Nasıl yani? Allahın gönderdiği diğer dinler tutarsız mı? Hristiyanlık, musevilik vs. Onlar da aynı tanrının ürünü değil mi?

• aynı tanrının ürüne ama bir düşün bakalım incil sürekli değiştiriliyor 100 yıl önceki incil ile şimdiki bile aynı değil küçkte olsa değişiklikler var.. çnkü incil ve diğerleri ilk gönderildikleri andaki gibi değil değiştirildiler biz Kuran ı değiştiriyor muyuz?hayır çnkü her yıla uyum sağlıyor bu durumda aynı tanrının ürünü ama gönderildikleri gibi değiller artık..

• Kadınlar neden olamiyor

0|0
    0|0
  • aa şaşırdım bayanlar olamıyormuymuş ?

0|0
    0|0
  • Niye isteyeyim memnunum halimden

0|0
    0|0
  • Olmakta istemem zaten

0|0
    0|0
  • ben olmak isterimde babam izin vermez ki :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben mason olacam diyemezsin bir kere.. istesende olamazsin onlar seni secicekler.. Yüzyillardir Tapinak Sovalyelerinin yok edilmesinden sonra Mason Localarinin kurulmasina kadar degisik isimlerle anilan bu gibi örgütlenmeler üyeleri kendileri secme ile ünlenmislerdir.

Bu baglamda özellikle sahip olsan bile olamayabilirsin

0|0
    0|0
  • Gerekli bağlantılarımı sağlayabilecek olan kişiden tiksindiğimden ötürü beyefendiden herhangi bir talepte bulunmuyorum. Zamanında okulu bitirip yanlarına gitseydim şimdi çok farklı şeyler olurdu tabi.

0|0
    0|0
  • Para kazanma / müşteri bulma / pazar yaratma / lobi oluşturma amacıyla inançların kullanıldığı sosyal klüplere girmeye gerek yok..

Onun yerine açılışlara, davetlere falan katılırdım..

1|0
    0|0
  • Yok hocam. Ne önlüklü ne önlüksüz mason olmak istemem.

0|0
    0|0
  • Ekmeğime kul köleyim..

*Ölümde var bu dünyada..İnandığım şeyler uğruna mücadelem..

1|0
    0|0
  • Git ötede oyna evladım bak yeni temizledik buraları...

1|0
    0|0
  • Olur tarafça o anahtarlar bir skim açamaz adama monta ederler o kapıları ben mükemmel yaşamyom ama sadece vatana hizmet ederim

0|0
    0|0
  • Evet ama illuminati akimi ile mason akimi dusuncelerinde fark goruyorum ama dogrumu dusuncem bilmiyorum

0|0
    0|0
  • İlla mason değilde farklı iyi topluluklar olursa da onlara da katılmak isterim. Masonlar ekonomi üzerine, iş üzerine dayalı bir topluluk dediklerine göre. Bir de kişisel gelişime, kaliteli insan yetiştirme/olma hedefleri var. O yüzden ilgimi çekiyor.

0|0
    0|0
  • Allah affetsin millet cok yanliş sulardasınız

0|0
    0|0
  • O şartlara haiz olsam herhangi bir dini, siyasi vs. gruba dahil olmaya gerek duymazdım.

0|0
    0|0
  • bildiğin baronlar işte

0|0
    0|0
  • hadi mason olak

0|0
    0|0
  • Bn uzun suredir dusunmustm onlar gibi yasyrdum hayatta mason gibiydim fkat uyeleri degildim

0|0
    0|0
  • sorus amacın olmak isteyenlere yardımcı olmakmıydı yoksa görüşlerimizimii merakk ettin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...