The Game filmi hakkındaki yorumlar neler?

1997 yapimi the game filmini izlediniz mi? Izlediyseniz yorumlariniz neler?

1|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Tahminimce "Testere" serisine ilham kaynağı olmuş yapım. Bazı ögeler fazlasıyla benzerlik gösteriyor. Fakat günümüzün "Testere" serisi daha çok Korku kategorisinde, vahşi bir yapımken, "The Game" daha psikolojik gerilim odaklı. Neredeyse hiç vurdu kırdı ve kanlı sahneleri yok fakat izlerken ruhsal olarak "ulan acaba şimdi ne olacak?" "o neydi?" diyip fazlasıyla geriliyorsunuz. Film boyunca çözmeniz gereken bir gizem var. İzlemesi keyifli bir film. Tavsiye ederim.

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• İzlemedim konusuna bakılırsa akıl dolu bir filme benziyor.

cut.

1|0
    0|0
  • Her saniyesi Fincher dehasıyla bezenmiş kusursuza yakın bir kurguyla muhteşem uyarlanmış sahneler ve oyunculuk performansları. Hayalgücünün sınırları olmadığını bir kez daha kanıtlıyor usta yönetmen.

Neyin oyun neyin gerçek olduğunu anlamaya çalışırken elleriniz ve ayaklarınız bağlı bakış açınız tamamen Douglas'a odaklanmış bir şekilde oyunun içinden sizde çıkmaya çalışacaksınız.

Sonunu tahmin etmek bir yana bazı sahne geçişlerinde bile film beklentilerinizi kağıt gibi buruşturup fırlatarak sizi şaşırtacak.

Filme Euro Ncap güvenlik testinin insan psikolojisine uyarlandığı dayanma noktasıda dersek yanlış olmaz sanırım :)

Buna benzer testlerin istihbari teşkişlatlarda çalışan personele psikolojik sınırlarını ölçmek amacıyla kişide paranoya oluşturacak derecede ileri düzeyde sınandığını duymuştum.

Her insanın belli bir psikolojik ve düşünsel olgunluğa ve oturmuşluğa ulaşmadan dayanamayacağı bir şey.

Filmin kadrosu hakkında bir kaç şey yazmassak haksızlık olur,

Oyunculuk performansları açısından isabetli gördüm kadroyu gerçekten her birisi rolüne oturmuş.

Michael Douglas'ın izlediğim en iyi filmiydi gerçekten Hollywood'un ağır toplarından birisi olduğunu fazlasıyla kanıtlamış.

Fincher tarafında tek olumsuz eleştirim gerilimin dozacı daha yüksek olabilirdi bu gizemli serüvenin içinde arka planda müziklerle desteklenen gerilim yüklü sahneler pek azdı.

0|0
    0|0
  • çok iyi filmdir..dönemin kültüdür hatta..hem kasvetli havası, çok fazla kişinin dahil olmaması artı gizemin her saniye birazdaha artması..michael douglas'ın en iyi,hareketli döneminin filmlerindendir..sean penn'in yanlız cok az gözüküo olmasına ragmen kısa sürede oyunculuğu muazzam, özellikle araba sahnesinde...

1|0
    0|0
  • sanırım , izledim

1|0
    0|0
  • Güzel film :))

1|0
    0|0
  • Mükemmel bir filmdi...

1|0
    0|0
  • Çocukluk yıllarımdan aklımda kalan tek film.Yıllar sonra arayıp bulup tekrar izlemistim.

1|0
    0|0
  • game çok güzeldir sevdiysen saklambaç ı (hide and seek) da izle

1|0
    0|0
  • 3 bin film izleyen biri olaraktan 10 üzerinden 6 veririm.

1|0
    0|1
  • ben çok beğendim..

0|0
    0|0
  • İYİ GÜNLER İYİ EĞLENCELER :) :) :)

0|0
    1|0
  • valla benim bildiğim bir tane the game var ; link

0|0
    0|0
  • İzledim bence saçma gereksiz bir uğraş var filmde...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cook guzel bir filmdi. ben cok begenmistim. ozellikle filmin sonunda herseyin oyun oldugu ve kimin ayarladigini ogrenince yuh demistim ilk izledigimde :)

1|0
    0|0
  • yorumlar güzel ben de izliyim bari .. (:

0|0
    0|0
  • fena sayılmaz hanıı

0|0
    0|0
Yükleniyor...