Guzel sanatlar fakultesi

Ne gitmek istiyorum.Tiyatro, iyunculuk.Fakat bir bilgim yok yeterlilik sinavi nasil olur, neler yapariz.Mimik olarak normal hayatta cok fazla mimik kullaniyorum, taklit yapabiliyorum ses degisimi kisilik degistirebiliyorum.Bumlarin yeterli olacagini sanmiyorum.Bilgisi olan?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tiyatro konservatuvarlarında taklitden bilhassa uzak durun. Nefret edilen ve öğrencilerin kendilerini göya yetenekli gibi gösterme çabalarına girdiği bir durumdur taklit. Eğer yaşın 21'den küçük ise bütün konservatuvarların yetenek sınavına girebilebilirsin ve ayrıcana YGS puan türlerinden birinden en az 180 almış olman gerekiyor. Tiyatro bölümü sınavlarında genelde 2 tirat,şiir,şarkı istenir senden. Bazı üniversiteler atölye çalışmaları yaparak daha sağlıklı bir şekilde öğrenci seçmekteler. Kendine uygun bir tirat seçmen senin faydana olacaktır. Mesela bir kızın "Romeo" yu yorumlaması sanatsal olabilir fakat yetenek sınavlarında kızların , kadın karakterleri canlandırmaları istenmektedir. Tiyatro hazırlık kursuna gitmen sana faydalı olacaktır çünkü sahne sanatları bambaşka bir dünya ve matematik fizik dersane deneme sınavları gibi değildir. Mutlu günler..

0|0
    0|0
    • eğitim almamış bir insanın kazanma olasılıgı var mıdır sence? denemek için giriyorum aslında.Hedefim bu değil.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Patates ol diyecekler olacaksın olay bu.

0|0
    0|0
  • Kursa gitsene hızlandrılmış kurslar var.

0|0
    0|0
  • ünileri araştır tiyatro bölümü filan hangi ünilerde var bir bak bakalım. ondan sonra da istedigin bölümü kazanmak için uğraş.. lisdesin herhalde?

0|0
    0|0
Yükleniyor...