Bu beden bir Allah yapısıdır desem?

BEdiüzzaman said nursi buyurmuş

Kâinatın uzak çöllerine gidip Sâniin (Allah)ın ispatına deliller toplamaya ihtiyaç yoktur. Bir kulübecik hükmünde bulunan içerisinde oturduğun cisim(beden) kafesine bak.

Vecize hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim.insan bedeni şirk'e yer bırakırmı,tesadüfen dünyaya gelebilirmi?

Güncellemeler:

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında Allahı inkar eden kitle az zaten.

Genelde Kuran inkar ediliyor, yaratıcı kavramı değil.

1|1
    0|2
    • Teşekkürler fakat ,Kur'anı kerimi inkar edenlerde ona genellikle göz kapayanlar.yoksa tefekkür ederek yaklaşsalar,Kur'an ı kerimden çok istifade ederler

• teşekkür ediyorum ve inandığın dine saygı duyuyorum öyleyse :)

• Teşekkür ederim .inandığım dine saygı duyman dilerim ve umarım,bununla birlikte şiddetle temenni ederimki seni ahiret azabından kurtarır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Eger Allah insan vucutunu mükemmel yarattiysa hicbir ise yaramayan 20lik disler neden var ?

Erkeklerin neden meme ucu var ?

Ve daha bilmem ne. Evrende mükemmelik yoktur, bunu idda eden Cahilin tekidir.

Burda bir Cahil Evrim Teorisi üzeri dalga gecmis, Evrim teorisi bir gercektir, Senin Kuranin gibi insanlarin topraktan yaratilmis adamlan onun kaburgasindan yaratilmis karisinlan ensest iliski masali gibi degil.

Said Nursiye gelirsek. Said Nursi bana ates actilar ve kursumlar bana vurmadi tam önümde havada yere düstü diyen bir delinin tekidir.

Ben kursum gecirmiyorum diyen bir delinin teki. Burda bir Delinin dedigi seyler üzeri paylasim yapanlar Evrim teorisi ve Ateistler üzeri dalga gecmesi gercekten beni iyi güldürdü.

Not: Benlen tartismaya girmeyre calismayin, kücük müslüman beyninizle bir Ateistelen tartasamazsiniz zekaniz yetmez.

Soran bas Engelli git, Ateistlerden kapak üstüne kapak yediginizde tek yapabildiginiz sey zaten budur.

0|0
    1|0
    • Arkadaş bu soruların cevapları var araştır biraz

• insan vucudunda ,Allaha inanmak için bir çok deliller mevcut.bir karaciğerde bile 200den fazla gayeler gözetiliyorsa gerisini siz düşünün.binlerce delili görmezden gelip ,açık kapıları es geçip kapalı birkaç kapı yüzünden ki o kapılar size göre kapalı .inkara sapıyorsunuz oda imtihanın bir parçasıdırki size imtihanı kaybetttirmiş.cennet ucuz değil ,cehennemde luzumsuz değil

• Verdigin Siteyi biliyorum.

Evrim Teorisi üzeri en ufak bilgiye sahip olmayan MÜSLÜMANLAR tarafindan yapilmis bir sayfa.

Yazdiklari seyler hicbir bilimsel calismaya dayanmiyor sözde bilimsel makalelerde sadece biyerinden uydurduklari seyleri sayiyorlar.

O Sitenin tek amaci var insanlari kandirip Müslüman tutmak.

Hak Din dediginiz sey iste bu sey.

Yalanlan insanlari dine baglarsiniz

Cikmak isteyenleri ölümle tehtit edersiniz.

Bilim Allahin kellesini aliyor, verdigin Linkte göd korkusu.

• Oyle sey olur mu maymunuz biz atalarimiz maymun,aklini kullanamayan maymunlardan geldik,darwin baba seni swviyoruz <3 Yasasin tam bagimsiz Atayizm asdfhdhdh

0|0
    1|2
  • Allah insanı kusursuz yaratmıssa, niye sünnet oluyoruz ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...