Kaplumbağa akvaryumu olan var mı ?

yaklaşık dört sene önce 1 tl büyüklüğünde aldığımız iki kaplumbağa Şu an bayağı büyüdüler ama 4 sene boyunca hep fanusun içinde yaşadılar ve geçen gün bir baktım ki kaplumbalarımın ayakları şişmiş veterinere götürdüğümde enfeksiyon kapmış dedi ve çok acil akvaryuma ihtiyacım var içinde ısıtıcı filtre kuru alan olan AMA ucuz akvaryum nerden bulabilirim lütfen benim için çok önemli bunca yıl hayvanlara eziyet etmişiz dehaberimiz yokmuş :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Istanbulda Beyazıt emın onu arkası cokkkk var... Ayrıca bulamazsan sen buyuk bırtane yaptırr malzemeyı sen al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Isıtıcı ufak boylardan 20-30 lira arası bulabilirsin ısıtıcı pahalı bir malzemedir ama ufak akvaryumlar için kücük boyları var onlar ucuz.30 lira civarındada minik bir akvaryum alırsın internetten akvaryumun icinin nasıl olması gerektiğini arastır ona göre dekore et

sana toplamda 50-60 liraya mal olur sen onu düz 50 liraya kapatırsın.Akvaryumuda dekore ediceksen 100 tl bütçe ayırman gerekir ama çok şık bir akvaryum oluşturmuş olursun

0|0
    0|0
  • 10 lira ısıtıcı 40*20 ölçülerinde bir akvaryumda 30 lira 40 tamamlarsın ist gaziosamnpaşada var

0|0
    0|0
    • Eğer orda oturuyorsan akvaryumcunun telefonunu verebilir misin

Kızlar Ne Diyor 1

• hangi ildeysen çarşı pazar araştır ikinci el bulursun ucuz

0|0
    0|0
    • istanbuldayım ama bulamıyorum

• ankara olsa ulus a bak derdim akvaryumcu carsısı mı ne var da ist.u da ben bilmiyorum

Yükleniyor...