Arkadaşlar Dan BROWN'un bütün romanlarını okumaya karar verdim , siz ne dersiniz ?

Karar verdim ama biraz da kararsızım , sizce okuyayım mı bütün romanlarını ? Değer mi sizce buna ?

0|0
610

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece Cehennem'i okudum.

Adını çok duyuyorum ama nedense sıkıldım kitabı okurken. Bana hitap etmiyor Dan Brown.

Ama sen oku, okumak güzeldir...

1|0
    0|0
  • Güzel bir karar... Okumak öyle faydalı ki...

Ben de Ayn Rand ne yazdı ise okuyacağım galiba bu gidişle...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle okunmaya deger hepsi ben hepsini okumadım ama okuduklarıma hayran kaldım

0|0
    0|0
  • Bence oku gercekten de muthiş yazar cok severim kitaplarini,elinden birakamazsin başlayınca :)

0|0
    0|0
  • Ben de aynı kararı Shakespeare için verdim. Oku tabi, değer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Son kitabı haricinde tüm kitaplarını okudum, aslında keyifli kitaplar, ancak okuyabileceğin çok daha iyi şeyler var. Bir yerden sonra tüm kitapların aslında aynı senaryo üzerine kurulu olduğunu çok rahat farkedebilirsin. Sana çok fazla şey katabilecek kitaplar değil, eğer kitaptan bir şeyler kazanmak istiyorsan... Yalnızca okur, keyifli vakit geçirirsin. Yani düşünce dünyana yeni bir şeyler katmaz, ya da bahsettiği renklerle seni bambaşka boyutlara taşımaz, öyle işte.

0|0
    0|0
  • Zevk işi neticede. Bana o kadar ilgi çekici gelmiyor.

Melekler ve Şeytanlar eh işte.

0|0
    0|0
  • Ben hepsini okudum robert langdon bir zaman sonra sıkıyor karakteri değiştirirse daha iyi olur

0|0
    0|0

• Okumaya Değer Boş Vaktini İyi Değerlendirebilirsin

0|0
    0|0
  • Bittiğinde kızlara hava atarsın

0|0
    1|0
  • İnferno'yu kendi dilinden oku ya da hiç okuma.. Tercümesi berbat, Dan Brawn'a tövbe ettirir cinsten

0|0
    0|0
  • bize niye sorarsın ki...okuma desem okumayacak mısın enteresan bir kişilik

0|0
    0|0
    • Başka bir yazar önereceksiniz belki , belki iyi değil diyeceksiniz , bunu söyleyeceksen hiç cevap verme kardeşim.

• yapma tribünlere oynama...sen bul bestseli çok okunanları...okuyayım mı diye artislik yap yakısmıyo genc...kime iyi sempatik gözükmeye calısıyosun sen

• ml mısın olum sen , aptl olu aptl benim kim oldğumu blyrlarmı ki artslik yapayım

• ben okudum tavsıye ederım :)

0|0
    0|0
  • Da Vinci code var bende

0|0
    0|0
  • İyi edersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...