Lys matematik tavsiyeler :)

arkadaşlar lys matematikte süre sıkıntısı çekiyormusunuz ? 50 soru 75dk.

birde benim Şu an integralim sınıf hiç bişe bilmiyorum. acaba integral çalışayımmı yoksa eksik olan konularımdan trigonometri fonksiyonlar bide limit türev emi ağırlık vereyim. çünkü madem yetiştiremicem o zamanm integral çalışmanın bir anlamı yok gibi. Şu an netlerim 20 lerde. hedefim 30 yapmak. tavsiyelerini bekliyorum :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Geometrin iyiyse çok sıkıntı yok.

integral standart sapmayı etkilediğinden çalışmanda fayda var. ama çalışıp yapamıyorsan, türev trigonometriye çok ağırlık ver. ve tabiki limit. polinomdan en az bir soru geliyor, derece bulma ya da bölümle ilgili sorulara ağırlık ver.

2.dereceden denklem veya eşitsizlik gelebilir, bir de parabol 1 soru falan geliyor, çalışmak sana kalmış.

0|0
    0|0
    • teşekkürler. standart sapma kalktı diye biliyorum galiba yanlış biliyorum. türev orta derece biliyorum ama intagral im sıfır :) ben 30 neti sadece mat için söylemiştim yani geo katmadan :)

• Calisiyorum insallah kazaniriz. Bir uni yok kafamda ama insaat muhendisligi istiyorum

• hmm hakkında hayırlısı olur inş. O zaman lys den sonra görüşmek dileğiyle :) iyi çalışmalar

Kızlar Ne Diyor 1

• Geometrin iyiyse çok sıkıntı yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• son 1 ay türev integral çalış ayrıca süre yeter çnkü kolay sorularda olucak... ygs tarzında

0|0
    0|0
    • kimisi diyor 1 ayda o konuları öğrenemezsin biz okulda 3 4 ay onlarla uğraştık felan diyorlar. bende meslek lisesi mezunuyum moralim bozuluyor :(

• kardeş okuyupta ne yabacan bosver çalısma ( kendisi diş hekimi ) :))

0|0
    0|0
    • Diş hekimi olarak doğdun sanırım

• yes gerçekten üleyim dalga geçmeyi sevmem genç espiriyi severim :)

• Bana o zaman gerçekten tavsiyelrde bulunabilirsin :) en yüksek puanlı bölümlerden birisidir diş hekimliği

Yükleniyor...