Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Dünya klasiği kitaplarından en güzeli hangisi?

Arkadaşlar ben seçemiyorum bir çok güzel dünya klasiği var kendi fikrimi de yazmak isterdim ama o yüzden yazar seçiyorum ben Dostoyevski nin bütün kitapları güzel...

Sizin soruya fikrinizi alayım?

--cevap:

Herkese +1 verilecektir,her zaman olduğu gibi...:)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• açıkçası çok var dediğin gibi bana göre belli başlıları :

suç ve ceza , ana , demir ökçe , yeraltından notlar , sefiller , genç werther'in acıları , insan ne ile yaşar , savaş ve barış..

0|1
    • en ii cevap olsun bakalım gözlerini sevdim kedicik... D: açık mavimi ey onlar ööle :D

Kızlar Ne Diyor 7

• suç ve ceza,uğultulu tepeler,savaş ve barış...ayrım yapamıyorum böyle gider liste her biri kendi başına en iyi.

0|1
  • Ana ve suç ve ceza.

0|1
  • Uğultulu tepeler sefiller

0|1
  • Suç ve Ceza

0|1
    • Raskolnikov,pişmanlık suçlluluk duyguları falan filan çok güzel bir roman evet...

• aynen

• Sefiller

0|1
    • evet o da çok güzel bayan ne de olsa viktor hugo... aslında bende Dostoyevski dememe rağmen yazamadığım çok roman var dünya klasiklerinden ... :D

saygılar +1

• aynen birden sorulunca insanin aklina gelmiyor.

• :))))

• Suc ve ceza , sefiller, faust

0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Jules Verne in tüm kitapları .

0|1
    • ooooo çocukluk yıllarımızın en güzel yazarı...

• suç ve ceza , aklından bir sayı tut

0|1
  • Monte Kristo

0|1
  • Suç ve ceza tabiki de benim için ama Aymatov'un da romanları dünyanın en iyisi olarak kabul edilir.

0|1
  • anna karenina

0|0
  • hiç okumadım valla :D

0|1
    • Tamamda okumayana da saygımız var bizim...Niye gizlenion ki benden mi kaçıyorsun.. :( (

Yükleniyor...