Dünya klasiği kitaplarından en güzeli hangisi?

Arkadaşlar ben seçemiyorum bir çok güzel dünya klasiği var kendi fikrimi de yazmak isterdim ama o yüzden yazar seçiyorum ben Dostoyevski nin bütün kitapları güzel... Sizin soruya fikrinizi alayım? --cevap: Herkese +1 verilecektir,her zaman olduğu gibi...:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• açıkçası çok var dediğin gibi bana göre belli başlıları :suç ve ceza , ana , demir ökçe , yeraltından notlar , sefiller , genç werther'in acıları , insan ne ile yaşar , savaş ve barış..

• en ii cevap olsun bakalım gözlerini sevdim kedicik... D: açık mavimi ey onlar ööle :D

Kızlar Ne Diyor 6

• suç ve ceza,uğultulu tepeler,savaş ve barış...ayrım yapamıyorum böyle gider liste her biri kendi başına en iyi.

• Ana ve suç ve ceza.

• Suc ve ceza , sefiller, faust

• topuksuzayakkabı +1

• Uğultulu tepeler sefiller

• Suç ve Ceza

• Raskolnikov,pişmanlık suçlluluk duyguları falan filan çok güzel bir roman evet...

• aynen

• Sefiller

• evet o da çok güzel bayan ne de olsa viktor hugo... aslında bende Dostoyevski dememe rağmen yazamadığım çok roman var dünya klasiklerinden ... :D
      saygılar +1

• aynen birden sorulunca insanin aklina gelmiyor.

• :))))

Erkekler Ne Diyor 6

• Jules Verne in tüm kitapları .

• ooooo çocukluk yıllarımızın en güzel yazarı...

• suç ve ceza , aklından bir sayı tut

• Monte Kristo

• Suç ve ceza tabiki de benim için ama Aymatov'un da romanları dünyanın en iyisi olarak kabul edilir.

• hiç okumadım valla :D

• Tamamda okumayana da saygımız var bizim...Niye gizlenion ki benden mi kaçıyorsun.. :( (

• anna karenina

Yükleniyor...