Tiyatroyu mu daha çok seversiniz sinemayı mı?

bir de tiyatroyu, oyunları falan takip eder misiniz? ne sıklıkla gidersiniz ya da en son ne zaman tiyatroya gittiniz? ( oyunun adını da yazarsanız güzel olabilir..)

evet soru pek ilgi çekici değil ha..:D yazıcak olanlar buyursun efenim, teşekkürler..

0|0
21|27

En İyi Kız Görüşü

• İkisinin de yeri ayrı. Tabi zevkinize uygun bir film bulmak mümkün olmuyor vizyonda her zaman , tiyatroda ise az sahne ve kısıtlı oyun sayısı elinizi kolunuzu bağlıyor ne yazık ki. Şimdiye dek hiç bir tiyatro oyunundan niye geldim ben buna diye çıktığım olmadı ama sinema da uyuya kalmışlığım çoktur. O yüzden tiyatro ilk tercihimdir. En son perşembe günü ''Altı Kişiye Pijama'' isimli oyuna gittim ve yine sinema yerine oyunu tercih ettiğime pişman olmadım. İstanbul Anadolu yakasında oturanlar varsa, Bahariye'deki tiyotra AklaKara' nın oyunlarına göz atmasını tavsiye ederim. Oyuncuları çok başarılı ve salonları çok küçük olduğu için oyuncuların en ufak mimiklerini dahi yakalayabilme şansınız var. Bir de Moda'daki Tiyatro Duru. İkisinin de tüm oyunlarına gitmeye çalışırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Tiyatro daha güzel, hayatımda bir defa gittim tiyatroya, hayatımda iki defa da sinemaya gittim. Tiyatrodaki canlılık sinemada yok :)

cut.

0|0
    0|0
  • Tiyatro sahnesi er meydanıdır. ;) O sebeptendir ki bütün büyük oyuncuların en büyük hayali Broadway sahnesidir. Kamera önünde 50 çekim yapılabilir. Ama tiyatro öyle değil. Artık hangisinden zevk alıyorsanız. Ben izleyici olarak cevaplarsam sinema derim. Güzel filmler elbette.

0|0
    0|0
  • Sinema.

Tiyatro keşke p*rno tadında olsa o zaman daha bir sevilesi olur ajshjsjh

0|0
    1|1
  • En son kadıköyde bir arkadaşın oyununa gittim lakin sevmiyorum tiyatroyu

0|0
    0|0
  • İkisininde verdiği haz farklı. Sinema benim için ayrıdır ama tiyatroyada saygı duyarım. En son gittiğimi hatırlamıyorum:) İlker oynuyodu.

0|0
    0|0
  • hayatımda iki kez tiyatroya gittim sinemadan bin kat iyi.

THE END...

1|0
    0|0
  • sinemaa

0|0
    0|0
  • Sinemayı daha çok severim çünkü bu zamana kadar pek tiyatroya gitmedim gittiklerim de hep küçükkendi ne kadar güzel birşey olursa olsun onun tadını tam anlamıyla aldığımı pek söyleyemem.

0|0
    0|0
  • Sinema .

0|0
    0|0
  • Sinema diyorum çünki şahsen kendim her konuda her yerde çok ciddi biri olaraktan tiyatro yapmacık oyuncak herkes sahte geliyor bana göre değil yani 1 kere gittim oda ilkokul birinci sınıfta idi.

0|0
    0|0
  • sinema tercihim tiyatroya en son eşrefpaşalılara gitmiştim 3-4 sene olmuştur

0|0
    0|0
  • tiyatro tabi.

0|0
    0|0
  • tiyatro sadri alısık kultur merkezi ayrılık oyununa gıttım guzeldi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ben en çok Brazzers ı seviyorum :P

0|0
    0|2
  • tiyatroda eğlencelidirde biri hadi gidelim demesi gerek sinemada film kaçırmıyoruz

0|0
    0|0
  • Tiyatro çünkü daha gerçekçi o âni yasiyorum

1|0
    0|0
  • orta okuldaki tiyatro ekibi yoksa tiyatro :)) tamamen kurmaca herşey

0|0
    0|0
  • Sinemaya erkenden gidip, filmden filme ücretsiz geçiş yapmak varken tiyatroda nesi

0|0
    2|1
  • tiyatro sinemadann daha eğlenceli gelir bana en son 1 ay önce İstanbul efendisi oyununa gitmiştim

0|0
    0|0
  • Tiyatro tabii ki eskiden sinema mı vardı sahne sanatları tiyatro ile başlamıştır

0|0
    0|0
  • Sinema tabiki

0|0
    0|0
  • sinema favorim görsel bir şölen...

0|0
    0|0
  • sinemayi severim.

0|0
    0|0
  • Sinemayı daha çok severim

youtube.com/watch?v=JYxqr1itiI0

0|0
    0|0
  • evde pineklemeyi seviyom ben -_- :DD

0|0
    0|0
  • tiyatro

0|0
    0|0
  • çok oldu tıyatroya gıtmeyelı sınemayı tercıh ederım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Tiyatro ve sinemanın yeri çok ayrı, verdiği zevk de apayrı. Her ne kadar aslında takip etmek istesem de açık söylemem gerekirse tiyatro pek takip edemiyorum. Genellikle uygun bilet için önceden alım yapmak gerekiyor. Uzun vadede pek planlı biri olmadığımdan cesaret edip alamıyorum. Saçma gelecek ama evet sebebi bu :D Opera'ya gitmişliğim tiyatroya gitmişliğimden fazladır ilginç bir şekilde. Bir de AKM'nin kapatılmasından sonra tiyatro sektörü çok sekteye uğradı aslında. Neyse o işin siyasi boyutu.

Sinemaya ise aşığım. Sinema günlerim olurdu eskiden. Sabah kahvaltıdan sonra gider, akşam yemeğine dönerdim. İki, bazen üç film arka arkaya izlerdim. Fakat bir senedir ağırlıklı olarak yurtdışında olduğumdan takip edemiyorum malesef. Bu alman soyu hep almanca dublajla getiriyor filmleri :( İngilizce sinemalar var fakat genellikle güncel filmler olmuyor orada da. Sinemaya hasretim diyebiliriz :(

1|0
    0|0
    • evet ben de sinemaya daha çok gidiyorum ama tiyatro daha çok etkiliyor beni..oyuncular canlı sesler falan daha çok hoşuma gidiyor..ama pek gitmiyorum işte..sinemeya da çok gidemedim son yıllarda..vaktim olmadı açıkçası..

• Tiyatro daha keyifli.

0|0
    0|0
  • Tiyatroya hiç gitmedim traktör

Sinema görmüş biri olarak sinema diyelim şindilik

0|0
    0|0
  • Sinema tabi.

0|0
    0|0
  • sinemayı

0|0
    0|0
  • İkisini karşılaştırmamak lazım. Her ikisinde de ayrı emek söz konusu. Sinema iyidir uğraş sonucu ortaya çıkıyor. Ama tiyatro canlı canlı olan birşey ve en ufak replik hatasında doğaçlama yapılmasının verdiği sempati çok hoş bence :)

0|0
    0|0
  • Tiyatroyu tercih ederim. En son cuma günü Babamın Cesetleri oyununa gittim.

0|0
    0|0
  • İkisini de seviyorum ama tiyatro oyunlarına pek gidemiyorum.

En son gittiğim oyun Lütfen Kızımla Evlenir Misiniz'di.

Sonra başka oyuna gidemedim.

0|0
    0|0
  • tiyatro yapıyorum severim sık sık da giderim en son yasar ne yasar ne yasamaz a gittim ama sinema hastasıyım o benim için bambaskadır, bagımlısı da denilebilir... :)

0|0
    0|0
  • Tiyatroyu daha çok severim. 7-8 ay önce gitmiştim en son.

1|0
    0|0
  • ikiside severim ama sinema daha guzel daha romantik bnce.. ;)

0|0
    0|0
  • valla tiyatroya en son ilk okulda gittim. ama sinemaya her zaman giderim o yüzden sinema :))

0|0
    0|0
  • Sinema severim

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • sinema bnc

0|0
    0|0
  • Tiyatroyu tabi ki

0|0
    0|0
  • tiyatro takibi canlı en azından. bu gün gittim en son japon kuklası oyunun adı

0|0
    0|0
  • sinema.

0|0
    0|0
  • ikisinide severim :D en son haftasonu gittim okulun tiyatrosuydu :D

0|0
    0|0
  • sinemayı tercih ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...