Ünlü sanatçının bu açıklamasına ne diyorsunuz?

ünlü bir sanatçımız arabesk dinlemek yavşaklıktır demişti. Siz ne düşünüyorsunuz sizce ne yapmak yavşaklıktır?

0|0
21|17

En İyi Kız Görüşü

• bun cumleyı kurmak yavsaklıktır dıyorum.

o kısı dınlemıyor olabılır ama dınleyen ınsanlar ıcın boyle konusması cok yanlıs.

baskalarının dusuncesıne,dınledıgı muzıge,okudugu kıtaba vs. saygısı olmayan kısı sanatcı degıldır.sanatcı sadece yetenekle olunmaz.onun agırlıgını da tasımak lazım...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne yapmak yavşaklıktır ?

Sevmeyipte , seviyorum demek - Yavşaklıktır

Ortada bir iddaa ile birisiyle çıkmak - Yavşaklıktır.

Birisini kendine aşık edipde bundan hoşlanmak - Yavşaklıktır.

Bir insanla dalga geçmek / Alay etmek kusurlarını yüzüne vurmak - Yavşaklıktır.

İlişkide , aldatmak - Yavşaklıktır ( başka kelimeler var ama neyse )

Tecavüzcüler,tacizciler,elalemin kızına karısına laf atıp , bakmak - Yavşaklığın taa kendisidir.( Sanki kendi annesi kız kardeşi yokmuş gibi )

Ve fazlası...

1|0
    0|0
  • Türk milletinin anlamadığı lafı uydurmasına güzel bir örnek..

Adam ''arabesk yavşaklık'' denilen bir tabir kullanıyor sadece. Arabesk dinleyenlere yavşak demiyor.

Bu milletin yüzde 80'inde bulunan ve şu resimde açıkça görülen ''tavırı'' betimliyor sadece ve bundan utandığını söylüyor. Haklı da.. Yoksa, ne arabesk dinleyenlere ne de başkasına yavşak dediği falan yok..

link

0|0
    0|0
  • ilk defa duyuyorum.kim demiş onu.benim bildiğim yavşaklık devlet sırlarını menfaaat karşılığı satmak-rüşvet almak-vatanın bölünmez bütünlüğünü ve huzurunu bozmaya kalkmaktır.

1|0
    0|0
  • kendisi yavşak...

0|2
    0|0
  • ben yavşağım o zaman.

1|1
    0|1
  • arabesk sevmem ama o lafı da etmem.

0|0
    0|0
  • hani ağırdan gider o yüzden olabilir bunun yaşama yansıması gibi falan

0|0
    0|0
  • her şey zevk meselesi zevkler ve renkler tartışılmaz

0|0
    0|0
  • olmaz öyle şey.

0|0
    0|0
  • her kimse halt etmiş.

0|0
    0|1
  • kim demiş ne zaman demiş bilmem...ama insanların dinlediği müzik türüne kimse laf atamaz kim neyden hoşlanıyorsa dinleyebilir kanımca..ergenleri müzisyen yaparsak olucağıda bu olur..

0|0
    0|0
  • La ne densiz ukala adamlar var, her gördüğümde o pis dişlerini dökesim geliyor o herifin:D Kendini nimetten sayıyor:S

0|0
    1|1
  • dünyayı kurtaran adam ıle arabesk dınleyenlerın arasında fark yok..

0|1
    0|1
  • ne oldugunu bellı etmeseydı bari:)

0|0
    0|0
  • bırakın bu işleri. kim ne dinlerse ne giyerse ne söylerse saygılı olun. kominizimi bırakın

0|0
    0|0
  • link söze gerek yok:)

0|0
    1|1
  • Yavşak herifin yavşak düşüncesi diyip geçiyorum. =)

0|0
    1|1
Yükleniyor...