Mutluluk 2 kelimedir ''jofrey öldü''

game of thrones takip edenlerden bu olay üzerine üzülen var mıdır merak ettim :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün dizi ve filmlerde hep kötü karakterleri sevmişimdir ama jofreyin öldüğüne ciddi ciddi gerçekmiş gibi sevindim, bir insan ancak bu kadar şerefsiz olabilir

lan sövesim de var ama dizi sonuçta gaza gelmemek lazım dsfshd

cayırt

0|0
    0|0
    • aynen kötü karakterleri bende çok severm ama bir insanda bu kadar aşağlık olamaz ya

Kızlar Ne Diyor 5

• İzlemeyenler de var! Başlık dahi spoiler kokuyor...

Ancak söylemeliyim ki, kötü kralımızdan kurtulduğumuza çok sevindim. Canım sıkılınca ölüm sahnesini izliyorum, keyfim yerine geliyor hemen.

0|0
    0|0
  • Öhhhh! Epi topu 2 bölüm kaçırdım

0|0
    0|0
    • kaçırılacak bölm mü arkadaş onlar

• Ya iki değil bir bölüm karçırmışım. Şimdi izledim 2. bölümü de. Güzel öldü, iyi oldu ama garibimin başı derde girdi bu arada bölümler 90 dk idi diye hatırlıyorum kısalmış süre değil mi?

• aynen kısaltmışlar hainler onlarında sonu jofrey gibi ola :)

• Mutluluk tek bir cümledir 'Supernatural'in yeni bölümü çıkmış'

İlahi adalet adashds

1|0
    0|0
    • bi sevemedim o diziyide shameles da sezon finali yaptı :S the originals ve wampire daireis da ayrı bir hava bu aralar takip ettiğim diziler yeterli gelmiyor ama SN, the walking death falanda sarmyr ne izlesem bilemedm

• Supernatural mi sarmıyor ahahahhaahahhahahahhahahahahahahahahahhahahahhahahahahahhahaahahahahahahaaaaahaahahaahahahahahahahahahahahahahah:S

• zevk meselesi

• hala ağlıyoruz

0|0
    0|0
  • bayram ediyoruz geberdi diye

0|0
    0|0
    • ama uzun süre yeri doldurulamayacak bir kötü karakter olarak hatırlycam

Erkekler Ne Diyor 6

• İlkkez bir dizi karekteri öldü diye sevindim yaa :))

İlk sezonun sonunda yaptigi idam sahnesinde pis pis siritirken gicik olmustum :))

Ama onu kim zehirledi merakim bu yönde ):

1|0
    0|0
  • o ölürken ben dırılıyordum sanki,son anlarında bıle yapmadıgı kalmadı veledin,yattıgı yerde taklalar atsın namussuz:)

1|0
    0|0
  • Dünyada bir dizi karakteri öldü diye bu tarz sitelerde sorular açan ya da gazetelere başsağlığı ilanları veren tek ülkeyiz. Aklı hep şeyinde olan yine tek ülkeyiz. Neden uzaya gidemiyoruz daha net anlaşılmıştır.

0|0
    1|0
  • Gebersin i*ne nefret ediyordum, kitapta öldürmenin hakkını vermişler bölüm beklentilerimi karşılamadı o bakımdan.

1|0
    0|0
    • hangi kitabında geçiyor şuan ki hikaye

• kitap okuma alışkanlığm yok en azından bahanesiyle 3 5 kitap okurum :)

• Mesaj alındı :)) kolay gelsin.

• çok kısa sürdü ölümü sansa nın elinden işkence görerek ölmeliydi.

0|0
    0|0
    • bende bölümü izlerken öyle dedim sansa bunu öyle bir gebertcek diye ama sonra düşündüm sansa çok masumu oynuyor bu öldürmez. kim öldürttü acaba

• adamın adı aklıma gelmedide ; jofrey bu adamı öldürecekti sansa engel oldu.sonra herifi soytarı yaptı.yani bir nevi sansanın yüzünden ölmüş gibi oldu.adam sonradan birinin adamı çıkarmı bilmiyorum ama kimsenin adamı gibi durmuyodu.

• aynen de biliyordu öleceğni bakalm yazar ne düşünmüş yarn akşam netleşir

• Ne diyorsun sen lo ?

"IM THE KING"

- Joffrey.

1|0
    0|0
Yükleniyor...