Bu gidişe kim dur diyecek??

Reza Zarrab denen adam(!) ın tvde Türk bayrağı önünde ulusa seslenişi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
7|30

En İyi Erkek Görüşü

• Farkındaysan seçimlerden sonra kimse bu olayları konuşmaz oldu. Biz öyle bir milletiz ki en aydınımız bile nereye çekersen oraya gidiyor. Bu ülkede RT gibi insanlar başbakanlık yapıyorsa reza zarrabın ulusa sesleniş yapması hiç kifayetsiz deyil kesin onu alkışlayanlarda vardır.

Birgün çinde deney amaçlı olarak sokak ortasında silah sıkmışlar herkez oradan uzaklaşmış kimi yere yatmış bizim ülkemizde ise herkez silahın sıkıldığı yere doğru gider noluyor acaba diye yani anlıyacağın biz nerede pislikvar oraya gideriz NE ZAMAN ATATÜRK GİBİ BİRİ GELİR O ZAMAN BU GİDİŞE DUR DENİR...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• amerıkan bayragı onunde ulusa seslense ıdı kımsenın tepkısını almaz dı dımı :) yahu adamı tırnagım kadar sevmem ama .. artık bu seylerı bırakın be arkadasım .. adam zengın ve hakkında ıftıra veya degıl bır suclama var ... medya kendı agzı ıle yazarken serefsıze bak bak dersınız .. adam kendısını aklamak ıcın tv de basın toplantısı yaptıgında adama bak turk bayragı onunde ulusa SESLENıs yaptı dersınız ... bırakın arkadasım artık bu ıslerı .. adam turkıye de yasıyor .. turkıyeyı sevıyor veya sevmıyor .. ama turkıye de yasayan ve turk vatandaslıgı almıs turk vatandası olarak turk bayragının onunde ulusa da halka da heryere de seslenme hakkı var ..

0|0
    0|0
  • neden bu kadar takıyorsunuz anlamıyorum, eğer bu adam chp veya mhp den bir isim olsaydı tepkiniz yine aynı olurmuydu... adamın suçu sabit değil, medyaya bakarsak her gün binlerce adam asarız, peki neye göre yargılayacağız şimdi biz bunu ve diğerlerini. ? vicdanlı olarak sorgulamak gerekir kendimizi

0|0
    1|0
  • Çok geyik bir senaryo.

Atv'de çıkıyor konuşuyor, canlı yayın bile değil.

Yiyorsa çık farklı bir kanala, üstelik canlı yayında.

Yermi?

Yemez.

Satılmış sorular, satılmış, cevaplar, satılmış gazeteciler, satılmış kanal.

Sanki bir dizi gibi.

Boşversene!

0|2
    1|0
  • onlarında parasını pesın vermıştır!

0|1
    0|0
  • Hem hırsız hem yüzsüz ne diyelimki yok evinden almışlarda yatak odasını basmışlarda mış mış mışş ulan pezoo ahlaktan bahsediyon karı satıyon nasıl olucak bu işler?

0|1
    0|0
  • Yok artık diyorum.

0|0
    1|0
  • 30 yaşında ki çocuk (devlet başındaki büyükler için) devlet protokolünde görevli . böyle bir saçmalık olur mu beeee ?

0|0
    0|0
  • cokta tın ne bk yerse yesin

0|0
    0|0
  • Türkiye Türkler tarafından yönetilmediği mühdetçe etnik artıklar devletin önemli noktalarına gelmeye devam edeceklerdir.

1|1
    1|0
  • Toplum memnun sen karışma ismide tuhaf Turkmu bu acaba ?

1|0
    0|0
  • hani ben ortada adam filan görmüyorum

0|1
    1|0
  • bu günleri yaşayacağını bilseydi çanakkaledeki 250 bin insan heralde anzakları çiçeklerle karşılar ve çuguavera dansı yaparlardı hep birlikde

1|0
    0|0
  • Aşağıda arkadaşın biri neler yazmış görmedinmi ? bu gidişe onlarla o zihniyetlerlemi dur diyeceğiz :) o paralar biyere gitmemiş, b,z öyle görmüşüz, o herif türkmüş, bayrağa saygılıymış, falan filan. Sende azıcık sessiz ol milleti uyandıracaksın ;)

0|0
    0|0
  • Onun türk vatandaşı olduğunu ve en az senin kadar türk bayrağına saygılı olduğunu biliyorsundur umarım?

1|0
    1|5
    • Fars asıllıdır. halkına saygısı olmadığı ülkenin bayrağına mı saygısı var ? O paraları götürürken sen uzaydaydın sanırım koçum.

• Konu türk vatandaşı olması ya da türk bayrağını saygılı olması mı? Sanırım yanlış anladın sen.. Abdullah öcalan'da Türk vatandaşı...Ayrıca lafta bayrağımızada saygılı..Hatta hatırlarsanız Yakalandığında Türk olduğunu bile söylemişti :)))

• Sen nereden biliyon kardeş ? Bu kadar bağlı olduğunu yanında mıydın ?

• İzlemedim , daha doğrusu atinadayım burada tvde yok göstermiyo. Eğer böyle bişe yaptıysa ve buna kimse kayıtsız kalmazsa bu ülkeye bidaha dönmem !

0|0
    0|0
  • Sen ben biz dur diyeceğiz de... sonuçları gördük bu milletle yola çıkılmaz.

0|0
    0|0
    • kanunlarla görsel olarak istatistikler değiştirildi. bazı belediyeler büyük şehir belediyesi yapılara kırsal alanın oy potansiyeli merkeze çekildi.

asıl seçmen sayısına bakmak gerekir. 4 yıl önce 21 milyon seçmen iktidara oy verirken bu seçimde 19 milyon seçmen oy verdi. ayrıca, 4 yıl içinde 18 yaşını geçen seçmen sayılarını da eklersen arada epey fark var. ama ne var ki, belediye kanunları sadece görsel olarak kazanılan yerleri değiştirdi. buna aldanma arkadaşım.

• Allah belasını versin akpninde onunda

0|2
    2|0
  • adam gibi adam.

THE END...

1|1
    3|4
  • hükumet desteği böyle birşey işte , hani eski içişleri bakanı bile senin önüne dururum siper ederim kendimi diyordu ,tayyip desen onu bir zat olarak adladırıyor ... yzıklar olsun diyorum

0|0
    0|0
  • Bir ata sözü vardır "İt ürür, kervan yürür" ve "Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner."

0|0
    0|0
  • herkes yapmasi gerekeni yapiyor adama firsat verilmis yapmis bunda bisey yok calmissa calmis yani

0|0
    0|0
  • Para para para her kapıyı açar

0|0
    0|0
  • cumhurbaşkanı falan olsa yaa daha legal yöntemlerle bahşiş verir bence

0|0
    0|0
  • Bu halka hak

0|0
    0|0
  • ülkenin yarısı hırsız reza çalmış çokmu :)

0|0
    1|0
  • açıkcası dinlemedim ama dinlemişsen amaç yerini bulmuş demektir.

0|0
    0|0
  • para varsa sevilirsin

0|1
    0|0
  • göt kılları gelmeden uzayalım :)

1|2
    2|1
  • senın zoruna gıden ne ?

2|0
    2|4
    • bi fars kırması köpeğin bayrağımızın gölgesinde konuşmasıdır zoruma giden. Bu ülkenin yoksulunun, yetiminin hakkını yiyen hainler o bayrağın bırak gölgesine yaklaşmayı 1000 adım ötesinde durmalıdırlar !

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence Turk halkina yapilan buyuk bir hakarettir.

1|2
    2|0
  • ya sorma, kaç paralık adamsın lan sen . Millete ulusal sesleniş yapiyosun kimsin sen ,senin mi haddine.

0|2
    1|0
  • İnanılmaz nereye gidiyoruz ne oluyor belli değil .Ben görmedim tv izlemiyorum mümkün mertebe sinirlerim bozuluyo

0|2
    2|0
  • Müslüman değil misiniz yardım etmek zorundasınız,

Ya inanın her emredileni yapın, ya da işinize gelmiyorsa inanmayın. Yok öyle birşey demekle olmuyor.

0|0
    0|0
  • Biz.

0|0
    0|0
  • Ee nolmus tayyib yillardir oyle sesleniyor

0|1
    2|1
  • Ne hale geldi bu ülke tüküreyim içine

0|1
    2|0
Yükleniyor...