Hadi Gülelim güldürelim

Bu aralar hiç güldüren bir söz duymuyorum sizin fikirlerinizi. Bekliyorum mesela çevirme gibi veya farklı güldür yeter

örn

1 Podyum mankeni olamayacağına göre bari konu mankeni ol istedim

2 sınavları düşünüyorum kitaplarım kapalı

Bakın 3. Bulamıyorlaryorum bile

Güncellemeler:
Ya of gülemiyorum işte

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar fakirimki evlensem kendi düğün arabamın önüne atlar zarf isterim :'(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• # DüNYA DöNERMİŞ, AY İSE KöFTE.

# Aç ayı oynamaz, yedek kulübesinde bekler.

# Adama komposto bizim lazada koyun postu gelince,bizimki heyecanla sorar: onunki niye sulu da benimki kıllı kıllı.

# Adama sormuşlar karınızla ortak bir özelliğiniz var mı diye ? Demiş ki var aynı günde evlendik...

# Adamın biri çölde susuz kalmış kristal kola bulmuş ama içememiş neden? cevap:kristal kolanın üstünde güvenle içiniz yazıyormuş adam güveni beklemiş.

# Adamın biri etrafına çember çizmiş içinde devamlı hoplayıp zıplıyormuş. Ne yapıyormuş yani? - Kendi çapında eğleniyormuş...

# Adamın biri intihar etmeye kalkmış vazgeçmiş diğeri de intihar etmeye kalmış vazgeçmiş.

# Adamın biri omuyla yıkanmış maymuna dönmüş neden? Omuyla her şey ilk günkü gibi :

# Adamın biri sinemaya gitmiş önündeki adama burası boş mu demiş adamda hayır siemens demiş.

# Adamın biri varmış, ikinci dönem düzeltmiş..

# Adamın biri yolda giderken Ne Olmuş ? Düşmüş ölmüş ..

# Adamın biri yolda yürüyormuş.kafasına BUDA heykeli düşmüş.adamda BUDA MI gelecekti başıma demiş.

# Adamın biri zeytin yemesine bayılırmış, zeytin yeğince bayılmış ama ayılamamış...

# Adamın birinin kafasına selpak havlu düşmüş ölmüş neden? -çünkü onlar halka değil fil! :

# Adamın gözü dalmış, burnu yaprak. adamın kafası kızmış, vücudu erkek.

# Ağabey sakal bıraksam diyorum... -Tamam be güzelim, şu köşeye bırakıver:

# Ağabey sen tüp bebek misin? Gaz kaçırıyorsun da...

# ALKOLüMDE çOK FAZLA KAN VAR :

# Almanca biliyor mu lan? Her havuzun dibi aynı...

# Almış eline bir çiçek sevecek.. sevmeyecek ulan inek çiçek nereden bilecek?

# ALTIN GİBİ çOCUKTU...? BOZDURUP BİLEZİK YAPTILAR:

# Ana hastanın ailesinin ismini öğrenmek ister misiniz?

# Aptallık çok güzel bir şey olmalı bu yüzden sana imreniyorum.

# ARKADAŞIMIN BİRİ DüN TUVALETE DüŞMüŞ !öYLE İçAP ETMİŞTE.

# ARKADAŞKEN KIZ SöYLER ERKEK DİNLER SöZLüYKEN ERKEK SöYLER KIZ DİNLER EVLİYKEN İKİSİ DE SöYLER MAHALLE DİNLER.

# ARTIK ARAMA BENİ sesini duymaktansa kendimi yakarım Yüzünü görmektense kendimi asarım ölürsem kabrime gelip toprak atma O küreğin suratına çarparım...

# Aşk bir elma şekeridir yalarsın yalarsın sonunda elinde sapı kalır

# Aşk bir futbol topuna benzer uzaklaşınca peşinden koşarsın, yanına geldiğin dede tekme atarsın,

# AŞK BİR PENCEREDİR AçAN HAVALANIR; AçMAYAN EVDE KALIR.:))

0|0
    0|0
    • # Aşk bir turşu suyudur, içenin midesi bulanır, içmeyenin ağzı sulanır.

# Aşk Kızın kalbinde, Erkeğin arka cebinde bulunur.

# Aşk sudur iç iç kudur...

# AŞKIMI LEKELEME çAMAŞIR SUYUNA ZAM GELDI :

# Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, Balık olurdum... (dermişim)

# Aşkından oldum nezle, Silemedim yirmi beş metre bezle, Bir eşek iki katır, Bana seni hatırlatır.

# Aşkınla sararıp solacak kadar, sevginle bahtiyar olacak kadar, uğruna canımı verecek kadar seni seviyorum desem inanır mısın. Haklı

• bunu izle az önce atıgım kısa link

• naaptıız la :))

0|0
    0|0
  • Güldürdün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...