Felekten bir gece çalmak istiyorum

yarın gece tek başıma bir felekten geçe çalıyım diyorum ama sarhoş olup ertesi günün akşamına kadar uyuyum her şeyin anasıneden girip babasndan çıkmak istiyorm bütün dertlermi atmak istiyorm sizce votkamı alıym 70 cl yoksa 5 tane bira mı alayım bu arada dha önce hiç votka içmedem 70 cl votkanın fiyatı nedir bide 5 bira içsem sarhoş olurmuyum eğer bira içersem yanına aparatif ne alayım votka içersem yanına aparatif ne alayım ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• nerede yapacaksın merak ettim

0|0
    0|0
    • Kendi evim var normalde 3 arkadas kalıyoruz ama onlar 1 haftalıgına yoklar

• bu fakiride çağır o zaman

Erkekler Ne Diyor 7

• İlla bu votka ve bıra alacaksan.

Bira yanına cips tuzlu fıstık mısır felan fılan olur. Kırmızı gold tuborg al.

Votka alırsan meyve tabagı yap sonra uzerıne de antep fıstıgı tozu dok.

0|0
    0|0
  • bence 35 lik rakı al fiyatı 35 TL felan. Yanına da beyaz peynir felan bir iki meze koy. fena çarpılırsın zaten :)

0|0
    0|0
    • Mmm daha önce 70lik rakıyı 4 kişi içtik zaten uçtumda rakıdan ziyade votkayı cok merak ediyorm

• ahaha şaka gibi ya :D bende tam tersi öküz gibi içiyim yok o kafa gitmiyor. :D bı ara dugunde 7-8 bardak vodka ıctım en sonunda garson siz en iyisi bara gelin dedi.. kısaca kalk barda iç lan yorldum git gel demeye getirdi sfsdfd

• Sen!

bide bu kafanın üstüne içecek misin?

cesarete bak lannn :)))

0|0
    0|0
  • votkanın yanına redd bul al fındık al ya da vısne suyu al fındk mutlaka al ama bıra pek tavsıye etmem votka kadar ıyı degldr

0|0
    0|0
  • Eger daha once icmediysen cok icmek oldurebilir cunku ne kadar icebilecegini bilmiyorsun.

0|0
    0|0
  • 70 cl votka 48 55 arası çerez iyi gider votka al ama hepsini tek içme , 35 lik alsan daha iyi

0|0
    0|0
  • Al bir rakı kur masanı aç 45likleri dinle en iyisidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 birayla kafa bulan insanlar içmesin mümkünse ya.. vodka al yanınada bıkac tane redbull al güzel gider.. kaju falan alabılırsın cerez olarak guzel gıdıyor

0|0
    0|0
    • 2 tane extra ile çakırkeyf 3 tane ile sarhoş oluyorum bildiğin :) normalini denemedim ama

• ne marka alacagına bağlı binboa ya da istanblue alabilirsin ıyıdır ıkısıde.. 45-55 arası falan değişiyor

• tek ben sarhoş oluyumda şu kafam bir dağılsnda istanblue alalım bari :D

• Biranın yanına patlamış mısır, karışık yemiş ya da patates kızartması (sosis tabağı da olur) Votka içiceksen ya enerji içeceğiyle ya da fındık votka shot iç. Ama dayanıksızsan ve tek olucaksan içme :D

0|0
    0|0
  • O içkiye verdiğin parayla kendi ihtiyacını karşılasan bişey kaybetmezsin.İlla felekten bir gece çalcam diyosan aç:

-Aç bir Orhan Baba

-Abur cubura vur kendini.

-Saçma sapan aşk filmleri.

-Gereksiz ve nedensiz şeylere ağla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...