3senedir aldatıyo sevmiyo ama hala benle cıkıyo:(

Sevgilim geçen sene benden izinsiz face açmış. Üstelik ilişkisi yok yapmış adını kısaltaak yazmış. bir de bunun geçmişte çok sevdiği bir kız olmuş ama kızın ailesi istemediği için ayrılmış ve bu hep ona yönelik şarkılar paylaşmış. Hele kapak fotografında 'sevgîlin olabilecek bir çok insan olabilir fakat sevdiğin olabilecek insan birtanedir' yazıyo. Bu çocuk beni sevmiyo muu moralim çok bozuk yardım.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Eski sevgilisini malesef unutmamis ilkler unutulmaz

Sende ona her istedigini veriorsan tabi senide birakmaz

Sende haliyle seviyorsun ondan veriorsundur

Cocuk salakmi biraksin

Belki sana deger veriordur yinede bilemem

Belki onu unutmak icin senle olmustur ama unutmamistir

Belki sen aliskanlik olmussundur ona iyi geliyorsundur birakamiyordur bilemicem cok zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 senedir bir başkasını seven ve bunları bilerek devam ettiğine göre ,farkındasında birçok şeyin ,ya kör kütük deli gibi bu kişiye aşıksın .Üç yıl boyunca bir başkası hakkında paylaşımları görüp ,sevdiğini bilmene rağmen ses çıkarmaman ,yada farklı birşey var ondan kopamadığın nedenler var .

Al bir yaz kağıda artılarıyla eksileriyle ,neden bırakamıyorum diye ,gerçeği görmek adına belki o zaman daha net düşünebilir ve yorumlayabilirsin ...

0|0
    0|0
    • İlk başlarda beni sevdiğine inanıyodum sonra face actıgını ögrendim halbuki benim facem yok sevmiyodık ikimizde söz verip kapattık ama snra bnden habersz acms b�r bucuk sene snra ögrendim bn. O paylaşımlarıda görnce süphelendm zaten öncedende duymustm o kzı cok sevdgni ama bnle cıknca unuttu sndım. Üstelk o kzn nesni sevio anlamadm bn daha gzelm dha gzel giyiniorm

• İlk öncellikle sayın gizli kullanıcı , sondan başlamak istiyorum.

Ondan daha güzelim ,daha iyi giyiniyorum gibi karşılaştırmaları kendine yapmak ve bir başkasıyla kıyaslayarak gitmek ne kadar doğru ?Hayat bazen , ufak bir tebessüm gülücükte sevgiyi barındıyor ,kimi insan içinse dışdan var olan güzellik giyiminde barındırıyor ...Hayatta hepimiz ilk öncellikle farklıyız .Bir başkasından iyi olduğumuz kadar kötü yanlarmızda var ...Kıyaslayıp durursak ,bizden iyileri gördüğümüzde üzülürüz...

• Seni sevdiğine inanman ve güvenmen ile birlikte yola çıkmış olman (daha öncesinden birini sevdiğini de biliyo olman ),bu güvenin erken bir zaman diliminde olması aceleci olmak gibi birşey bence .İnsan tanımalı tamamen bence ,güvenebilmelli, şüpheyi barındırmamalı ,bir aceba düşündürmemeli ...Her iki taraf içinde ,gel görki ayakta uyutmuş gibi seni sanki ...

Belki de unutmayı denedi çok unutamadı dicem ama çaba göstermesi gerekirdi seninleyken...

• Sen kafayı yemişsin haberin yok :(

0|0
    0|0
  • Sende hata :)

0|0
    0|0
    • Neden ama sevmese 3 sene cıkar mı

• Kısacası beni seviyormuş gibi gösteriyo aslında kalbinde o kız var demi

• Onu bilemem ama bu harekete dayanarak söylemek gerekirse bu kişinin sana ne saygısı kalmış ne sevgisi.

• aldatan biiyle birlikte olacak kadar alcalamazsın

0|0
    0|0
  • seni sevmiyor eger kusura bakma üzülerek söylüyorum sevşyrsnz falan onun içinde ynnda kalıyor olabilir..

0|0
    0|0
    • Üç sene sadece bunun için çıkabilir mi bir insan

• çıkar hazır var elimde diye dusunur.. eger öyle bişi varsa svşmk istmdgnı soyle artık nıyetı ortaya cıkar

• niye hala çıkıyon o zaman :D

0|0
    0|0
    • Sevmiyo mu sence:(

• Ayrılmayacağım kavgada etmeyeceğim sadece bu söylediklerime göre yorımla onu seviyor mu sevmiuor mu lütfen anlamama yardım et

• seninle hiç ilgilenmiyorsa sürekli o kızdan bahsediyorsa sevmiyodur arkadaşım maalesef üzgünüm :(

Kızlar Ne Diyor 7

• Ohaa bunu bile bile hala onunla devam mi ediyorsun? Tabiikide sevmiyor kendinimi kandiriyosun yoksa bilerekmi yazdin bunu Pes valla seviyosundur anlarim ama bu kadarida fazla evlenipte üstüne kuma getirenlerin hikayesi gibi seviyorum ama cocuklarim icin katlaniyorum der gibi bir an once kendini toparlamalisin ayril kendi hayatina bak baskasini sev bole aci cekip kahrolmaktansa yalniz kalip kahrol daha iyi sana degilde baskasina paylasim yapan birinden daha ne beklersin..

0|0
    0|0
    • O paylaşımlar hep o kız için ama üç sene neden bnle çıktı.. Sende mi onu sevdiğini düşünüyosun.

• Sevmiyor açık ve net ha seviyor olsa bile birinizi cepte diğerinizi kalpte saklıyordur sende aradğnı onda,onda aradığnı sende buluyodur belki bu yüzden ikili oynuyodur ama paylaşımlar sürekli onaysa üzülerek sölüyorum daha fazla acı çekmeden vazgeç gururunu kırmasına daha fazla izin verme arayıp sorma kendinide üzme ezdirme..

• Yazık etme kendine bırak eskiyi düsünüyosa eskide kalsın.3 sene gecirmişsin ama onda demek ki o yara kapanmamıs ilerde daha üzülürsün bir iliskide süphe varsa o ilişki yürümez sevgin ve verdigin değer karsılıksız.

0|0
    0|0
    • Aklım almıyor ama o kızı nasıl sever onca yaşadılarımz onca zaman hep boşamıymış. Halbuki o kızla görüşmüyor bile

• Haklısın yorumun için sağ ol. Ama seviyorum iyi kötü sevmesede yanımda diyorum. Ayrılmam gerek snladım o kızı seviyo kesin. Hatta biliyo musun bence kızda onu seviyor:( çünkü bir krre yolda karşılaştık yanımda sevgilim vardı. Kızın ona masıl baktgnı gördüm kısa süreliydi ama sanki gözleri parlıyodu:( sevglmde o gecerken askm diyip sarıldı bana. Kullanıyor beni :(

• Bence ayrilma o kizi unuttur sevgilini ona kaptirma. 3sene az bir zaman degil. Onun hosuna gidicek seyler yap süslen guzelles bol bol vakit gecirin ayrilmak kolay bir cözümdur zaten ayrilicagini sanmiyorum seviyosun. Umarim hakkinda en hayirlisi neyse olur allah sevdigini sana kavustursun.

• Seni sevmiyor azıcık gururlu ol .

0|1
    0|0
  • sence seviyomu? sevse bunları yaparmı? kendini kekleme bırak gitsin.

0|0
    0|0
  • 3 senedir beni aldatıyo diyosun benden gizli işler yapıyo vs. ve hala soruyomusun beni seviyo mu diye...

0|0
    0|0
    • Ama ben cok seviyorum onu cok güzel vakit geciriyoruz. 3 senedir veraberiz ama böyle gizli şeyşer yapıyo. Bi de o face deki ayrılık sözleri şarkıları falan aklımı karıstırıyo

• Seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • ne igrenc yaa

en azindan ögrendin

0|0
    0|0
Yükleniyor...