Sevgiliniz boyle bir resim koysa facebooka rahatsiz olurmuydunuz?

profil resmimi goruyorsunuz durus falan, eger sizin sevgiliniz boyle bir resim koysa rahatsiz olurmuydunuz?

Güncellemeler:
Konustugum bir cocuk var ama daha cok yeniyiz cikmiyoruz da. Snapchatten fotografimi yolladim (fotografi 10 saniye goruyor sadece) cok guzel olmussun dedi. Aksam eve geldim tekrar konustuk, bir daha ne giyecegini ilk bana goster, uzerindeki sana cok yakismis evet ama dar ve insan ister istemez bakiyor ozellikle bir yerine. Dedi bende tamam dedim sasirdim ilk kez biri karisiyor bana... profil resmi olarak koymak istiyorum ama hakkimda kotu dusunmesinide istemiyorum, Sizce ilk ona mi sormalimiyim?
dugunde giymistim** son guncelleme :D

0|0
7|36

En İyi Kız Görüşü

• o popo neden kameraya sırıtıyor.olmamış

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 36

• Ne varki bunda?

0|0
    0|0
  • resmi niye kaldırdın

0|0
    0|0
  • bu resmi buraya koyuyorsan,ona daha güzelini vermelisin ki adam bunu normal sansın

0|0
    0|0
  • kendi resimlerinden hiç birini koyamaz :D

THE END...

1|1
    0|1
  • resim yok sevgiline sorsan ii olur tabi insan sevdiği kızın klendini teşhir etmesini istemez

0|0
    0|0
  • O bakmamıştır bir yerine bakarlar diye uyarmış sanki ondaki göz göz değil anahtar deliği piii

0|0
    0|0
  • elbette rahatsız olurum .kıskanırım .size bir çok erkeğin gönül koymasına dayanamam .harikasın .bedenin kusursuz eteğin çok şık durmuş

0|0
    0|0
    • ilk ona sormak istersen erkeğin senin için değerli olmalı değilmi sizde değer veriyor olmalısın .doğru söylemiş gerçekten çok zarif olmuşsunuz bedeninizde çok zarif .siz isterseniz kendinizi farklı ve şık dar olmayan modelde kıyafetlerinizin olduğu frofil avatarı kullanabilirsiniz .erkeğiniz sizi her yönünüzle beğenir .

• daha şimdiden ona sorarsan sonrasını düşün :) ama eğer önemli değil bu tür şeyler diyorsan ona sor :)

0|0
    0|0
    • Haklisin anliyorum ama daha bugun konustuk dar oldugunu soyledi face koymam biraz garip olmaz mi? istemedigini bildigim halde.. sorarsam ne dusunur sence?

• Yani dusunuyorum elbette.. aramizda birseyler var dedigim gibi.. eger bu resimi koyarsam faceye ona inat yaptigimi dusuncek bir sekilde fikrini almaliyim :))

• haha yüreğinden geçeni yap güzel kardeşim :D umarım böyle birini bulmuşken mutlu eder çocuk :D kızlar çok başına buyruk şimdilerde :D

• ben zaten rahatsızım ölcem ben :/

0|0
    0|0
  • Çok merak ettim yaa :) görme şansım var mı?

0|0
    0|0
  • Cinayet sebebi

0|0
    0|0
  • bu kızların çıktğı erkekleri kocası gibi görmesini anlamıyorum yani senın hayatın senin tarzın nie birine soruyorsunki

0|0
    0|0
  • zıkımı :D .

0|0
    0|0
  • evet olurdum

0|0
    0|0
  • Sevgilim özel günler hariç bu elbiseyi giyemez ki

0|0
    0|0
  • tez geber :D derim

0|0
    0|0
  • Yüzünün fotoğrafını bile koyamaz kaldı ki döt gösterecek

0|0
    0|0
  • o kişi ruh hastası :) sen benim kızım olsam şu fotoğrafa bişey diyen biri değil sevgilin eşin benim kapımın önünden geçemezdi :) böyle psikolojisi bozuk hastaları cokmu arıyonuz yaa :)

0|0
    0|0
  • Yorum yapıp yapmamakla gittim geldim mal oldum

1|0
    0|0
  • düşüncesine saygı duyar ve topuk topuk

0|0
    0|0
  • Hani resim falan yok. Bu nasıl soru

0|0
    0|0
  • artık dikkat çekmekten uzak durmalısın

0|0
    0|0
  • Olmazdım abartmaya lüzum yok. Sen misin o

0|0
    0|0
  • wuhuuuuu namus cinayeti sebebi o.O

0|0
    0|0
  • konuştuğun çocuk hep özellikle bir yerinde dediği yerlere bakıyo demekki,normal bir elbise bence

0|0
    0|0
  • popo çok geride olduğu için düşüncesindeyim

0|0
    0|0
  • bu profildeki fotoya mı karıştı:D?

0|0
    0|0
  • yani haliyle olurum tabi. tabi sevgilim değide f*ck buddy m ise sorun değil

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • benimki gibi mi?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekler genel olarak bir bayana baktıkları gibi biz bayanlar bakmıyoruz.

Yani erkek arkadaşınızın bakışı ile biz bayanların size bakışı çok farklıdır.

O baktığı zaman diğer erkeklerin ne düşündüğünü idrak edebilir.

Şahsen ben sizin resminize baktığım hoş bir görüntü görüyorum.

Yani bana göre bir sorun yok.

Ama erkek arkadaşınız erkek gözüyle baktığı için ve diğer erkekler baktığında da neleri düşünebildiklerini bildiği için giymenizi istemiyor olabilir. Ki hak veriyorum erkek arkadaşınıza.

0|0
    0|1
  • Bu tarzı beğenmesem de normal fotoğraf.

0|0
    0|1
  • Gazetelerde 3.sayfa haberi marianna erkekler beni taciz etti der gibi ne o öyle gözde bant.

0|0
    0|0
  • nasıl resim ?

0|0
    0|2
  • Her türlüsünden rahatsız olurdum:/

0|0
    0|1
  • ne koyacak kanlı gül resmi falan mı aszxa

0|0
    0|1
Yükleniyor...