Kurt Seyit ve Şura 'da eksik olan ne?

Dizi yavaş yavaş rayına oturuyor ama birşey eksik sanki? Sıkıcı biraz.Neden acaba?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Çünkü tarihi anlatan filmlerin çoğu sıkıcıdır. Bunu eğlenceli yapmak için dizi elinden geleni yapıyor falan olmayacak. Bana kalırsa Kıvanç bile kurtaramayacak ve 1-2 ay içinde final yapabilir. Ama güzel dizi ben genel olarak beğeniyorum. Kalite ortada ama dediğim gibi tarihin sıkıcılığı :( Misal Lincoln oscar almış bir tarihi anlatan filmdir. Ama izlemediyse izleme o kadar sıkıcı ki, artık telefonla oyun oynayarak izlemeye başlıyorsun :) Ama oscar almıştır. Ortada bir kalite ve oyunculuk söz konusu. Tabi eğlenceli tarihi diziler var mı? var. Spartacus :) Yani bence diziye biraz daha aksiyon sahnesi eklenirse, Kurt Seyi ve Şura daha iyiye gidecektir. Sıkıcı olmasının tek nedeni biz türkler dizilerde her saniyeyi dizi uzunluğu sebebi ile canlandırdığımız için ondan öyle gözüküyor.

0|0
    0|0
  • bir türk subay gidecek orada savaşacak tek sorun pipisi olacak koca dizi yatak odasında mahsur kalacak, beklenti nedir gelen nedir... beklentilerimizin içine edildi resmen...

0|0
    0|0
  • çok harika. hiç sorun yok bence

not: izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • Diziyi bende izliyorum ancakkk o "Kış havası" beni çok bunaltı kesinlikle Rusyaya seyahet etmiyecem... Oranın soğu beni çok bunaltı sıktı...

0|0
    0|0
  • Senarist kafayı yemiş* herkez öldü gitti seyitin annesi babası kardeşi bence bu ölümler çok erken oldu.

0|0
    0|0
  • başrolde ben oynucaktım sonra kabul etmedim gözleriniz beni arıyor sanırım :D

0|0
    0|1
  • Daha güzel kız olabilirdi. Mesela sen ?

0|0
    0|1
  • güzel dizi,böyle iyi

0|0
    0|0
  • hic sevmedim izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ben eksiğim :) kıvanç ile ben oynamalıydım :)

0|1
    0|0
  • populerligin yitmesi

0|0
    0|0
  • 4x4 lük bir dizi tek eksiklik benim o dizi izlememem.

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum. inşallah daha da sıkıntı verici bir hal alır da hepiniz sıkıntıdan patlarsınız.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o kadar bekledim başlasın diye çok sıkıcı yavaş ilerliyo izleyemiyorum ve kalkıcakmıs sanırım yayından. bazı kitaplar dizi olarak izlenmiyo işte

1|0
    0|0
  • bilmem.

0|0
    0|0
  • Çok yavaş ilerlemesi ve cok eski dönemde olması ilk bölümü izledim sonra izlemedim.

0|0
    0|0
  • Başroledeki kız hiç olmamış sıktı beni izlemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...