Sizin Auranız Hangi Renk?

Güzel bir test,ben denedim sonuçlar doğru gibi :)

birde siz deneyin bakalım ne kadar uyumlu çıkacak sizin kişiliğinizle.

link

Güncellemeler:
Cevap veren herkese teşekkür ederim benimkide yeşil çıktı :-)

Senin için bir şey canlıysa, o, sevilmeye değerdir. Doğa aşığısın öncelikle. Kendini mesela bir ormanda ya da kırda huzur dolu hissediyorsun. Sonra katıksız bir hayvanseversin. Öyle yok "ben kediciyim", yok "ben köpek insanıyım" tarzı da değil, hayvanların sevilmeyi hak ettikleri için seviyorsun. Ayrıca yeşil auraya sahip insanlar, humanisttir de.
Bu yüzden mesleklerini, insanlığa faydalı olan, doktorluk, öğretmenlik vb şeylerden seçer. Son olarak, şu kavramlar ruhunu okşuyorsa doğru yerdesin: Hafif esinti, güzel bir melodi ve eskilerden bir arkadaş...

0|0
30|35

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes Bir Yana Sen Bir Yana: Altın !

Şurası çok açık ki, bütün auralar bir yana, altın aura bir yana. Çünkü benzetmedeki altın gibi nadir bulunmaktasınız, bu kaçınılmaz! Bir kere çok kıskanılacak bir yaşam tarzınız var. Bir özelliğiniz daha var ki, size en çok problem yaşatan da o: Kavgacılık. Nedense hep kendinizi uzun tartışmaların ve kavgaların içinde buluyorsunuz. Bu içinizdeki fazla enerjiden kaynaklanmakta. Ancak aynı enerji ,sizi çoğu zaman başarıya da ulaştırıyor !

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Benimkini şimdilik şöyle buldu:

link

:)

1|1
    0|0
  • Senin için söylenebilecek ilk söz, iyimser olmalı. Senin üstünden çok büyük bir oyun oynansa bile, sen bunu fark edemeyecek kadar iyimsersin. Bu demek değil ki, saf salaksın. Aksine bunları sen de fark ediyorsun; ancak sadece kötüye yorma gibi bir alışkanlığın yok. Bunun yanında sarı auraya sahip olduğun için sağlığın da çok yerinde; kaza bela olmadığı sürece 100 yaşına kadar yaşayabilirsin :)

Sarı cikti :)

1|0
    0|0
  • İlginç.

"Şurası çok açık ki, bütün auralar bir yana, altın aura bir yana. Çünkü benzetmedeki altın gibi nadir bulunmaktasınız, bu kaçınılmaz! Bir kere çok kıskanılacak bir yaşam tarzınız var. Bir özelliğiniz daha var ki, size en çok problem yaşatan da o: Kavgacılık. Nedense hep kendinizi uzun tartışmaların ve kavgaların içinde buluyorsunuz. Bu içinizdeki fazla enerjiden kaynaklanmakta. Ancak aynı enerji ,sizi çoğu zaman başarıya da ulaştırıyor!"

1|0
    0|0
  • Menekşe Moru

Pandoranın kutusu gibisin öncelikle. O kadar gizem dolu bir kişiliksin ki, senin yanında olan insanlar şaşırmaktan şaşırmaz. Bunun yanında mor aura bilgeliği temsil eder ve bu auradan olan insanların garip garip güçleri vardır. Mesela enerjiniz yüksek olduğu için, ellerinizde garip şifa yeteneği vardır. Modern zamanların şamanı olabilirsiniz kısaca :) Son olarak sizi tanımlayan diğer kavramlar: İdealist ve yaratıcı!

1|0
    0|0
  • Espri Makinesi: Turuncu!

Senin hışmına uğrayan insanlar, yanaklarını kaybedebilir. Bunu pek tabii ki o kıvrak zekanla yaptığın esprilere borçlusun. Bunun yanında oldukça şefkatlisin. Senden çok iyi anne-baba olur! Hem şefkatli, hem komik, hem de zeki. Seninle ömür uzar, ömür!

1|0
    0|0
  • Espri Makinesi: Turuncu!

Senin hışmına uğrayan insanlar, yanaklarını kaybedebilir. Bunu pek tabii ki o kıvrak zekanla yaptığın esprilere borçlusun. Bunun yanında oldukça şefkatlisin. Senden çok iyi anne-baba olur! Hem şefkatli, hem komik, hem de zeki. Seninle ömür uzar, ömür! :)

1|0
    0|0
  • işte cevap

KIRMIZI: Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da, senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? YOK :)

1|0
    0|0
  • Şurası çok açık ki, bütün auralar bir yana, altın aura bir yana. Çünkü benzetmedeki altın gibi nadir bulunmaktasınız, bu kaçınılmaz! Bir kere çok kıskanılacak bir yaşam tarzınız var. Bir özelliğiniz daha var ki, size en çok problem yaşatan da o: Kavgacılık. Nedense hep kendinizi uzun tartışmaların ve kavgaların içinde buluyorsunuz. Bu içinizdeki fazla enerjiden kaynaklanmakta. Ancak aynı enerji ,sizi çoğu zaman başarıya da ulaştırıyor!

1|0
    0|0
  • ahanda espri makinesi çıktı

benim hışmıma uğrayan insanlar yanaklarını kaybedebilirmiş.Bunu pek tabiiki o kıvrak zekamla yaptığım esprilere borçluymuşum.Bunun yanında oldukça şefkatliymişim. benden iyi baba olurmuş.hem şefkatli ,hem komikmişim .

Biraz daha zorlasam gbt çıkarcak insafsız :)

1|0
    0|0
  • Bende kutup ışıkları sanıp geldim ya :)

Gece kulubü iyimiş. :) Tost ile çiğ köfte arasında kalanlar?

Benimki Kıpır Kıpırsın: Kırmızı! La yoksa herkese aynı şeyimi yapıyorlar?*

1|0
    0|0
  • Ben demiyorum o diyor :)

Beyaz aura saflığı ve dehayı simgeler.

Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksınız. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunuzu söylemek gerek, bu yüzden arkadaşlarınız arasında "Peygamber gibi adam", "Melek gibi kadın" olarak tanınıyorsunuz. İyiliğiniz sonradan olma değil, doğuştan: Yaratılışınız ve varoluşunuz öyle! Yapacak bir şey yok :)

1|0
    0|0
  • Kırmızı çıktı, anlamında da doğruluk payı var :)

1|0
    0|0
  • Gümüş aura, deneyim ve tecrübeyi temsil eder. Bu yüzden oldukça ağırbaşlı ve sabırlısınız. Bu özelliğiniz dolaysıyla arkadaş çevreniz ve aile ortamında en çok sözü dinlenilen kişi sizsiniz. Nasihatların efendisisiniz yani :) Mesleğiniz de mentörlük, psikologluk, yöneticilik vb. ise oldukça başarılı olabilirsiniz. Çünkü insan yönetimi pek tabii ki sizden sorulur!

tam üstüne bastı :))

1|0
    0|0
  • Herkes Bir Yana Sen Bir Yana: Altın!

Şurası çok açık ki, bütün auralar bir yana, altın aura bir yana. Çünkü benzetmedeki altın gibi nadir bulunmaktasınız, bu kaçınılmaz! Bir kere çok kıskanılacak bir yaşam tarzınız var. Bir özelliğiniz daha var ki, size en çok problem yaşatan da o: Kavgacılık. Nedense hep kendinizi uzun tartışmaların ve kavgaların içinde buluyorsunuz. Bu içinizdeki fazla enerjiden kaynaklanmakta. Ancak aynı enerji ,sizi çoğu zaman başarıya da ulaştırıyor!

1|0
    0|0
  • Gümüş aura, deneyim ve tecrübeyi temsil eder. Bu yüzden oldukça ağırbaşlı ve sabırlısınız. Bu özelliğiniz dolaysıyla arkadaş çevreniz ve aile ortamında en çok sözü dinlenilen kişi sizsiniz. Nasihatların efendisisiniz yani :) Mesleğiniz de mentörlük, psikologluk, yöneticilik vb. ise oldukça başarılı olabilirsiniz. Çünkü insan yönetimi pek tabii ki sizden sorulur!

1|0
    0|0
  • siyah, ama umut varmış

1|0
    0|0
  • Mavi çıktı. Dedikleri de tutuyor, iyiymiş.

1|0
    0|0
  • Sıçtın mavisi...

...vizeler var*...

1|0
    0|0
  • Oha siyah çıktı cidden de doğru siyahı kendime çok benimsemişimdir :) herşeyim de yaptığım herşeyde siyah vardır kapalı siyah hava severim paso siyah spor ceket takım giyindiğim olur :D

1|0
    0|0
  • hani lan nadirdi buradaki herkes altınmış :D hgasdfha

1|0
    0|0
  • Sarı

1|0
    0|0
  • turuncu çıktı.

1|0
    0|0
  • Kırmızı

1|0
    0|0
  • kırmızı çıktım aşk insanı ve kıpır kıpırmışım (yalan hepsi :D) miskin biriyim ben üşenirim her şeye bir tek rengi tutturdu kan kırmızısına haranımdır ^_^

1|0
    0|0
  • Kırmızı çıktı. En sevdiğim renktir aynı zamanda. Bildi ya la

1|0
    0|0
  • Kıpır kıpırsın: Kırmızı

Ben de biliyordum. Ilginc bir sonuc degil benim icin. Ama dogru sonuc.

1|0
    0|0
  • Altın çıktı:D

1|0
    0|0
  • Beyaz aura saflığı ve dehayı simgeler. Harbiden safım ben insanlara iylik yapa yapa nereye kadar :)

1|0
    0|0
  • benim sarı çıktı :))

1|0
    0|0
    • aa sarı ilk defa çıktı nasıl bir sonuç yazıyor keşke onuda paylaşsaydın merak ettim.

• teşekkur ederim Allah c.c herkese uzun ömür verir inş

• Mavi çıktı sezgisel insan olarak

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 30

• Beyaz aura saflığı ve dehayı simgeler. Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksınız. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunuzu söylemek gerek, bu yüzden arkadaşlarınız arasında "Peygamber gibi adam", "Melek gibi kadın" olarak tanınıyorsunuz. İyiliğiniz sonradan olma değil, doğuştan: Yaratılışınız ve varoluşunuz öyle! Yapacak bir şey yok :)

1|0
    0|0
  • Kıpır Kıpırsın: Kırmızı!

Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da, senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? YOK :)

1|0
    0|0
  • Sarı

Senin için söylenebilecek ilk söz, iyimser olmalı. Senin üstünden çok büyük bir oyun oynansa bile, sen bunu fark edemeyecek kadar iyimsersin. Bu demek değil ki, saf salaksın. Aksine bunları sen de fark ediyorsun; ancak sadece kötüye yorma gibi bir alışkanlığın yok. Bunun yanında sarı auraya sahip olduğun için sağlığın da çok yerinde; kaza bela olmadığı sürece 100 yaşına kadar yaşayabilirsin.

1|0
    0|0
  • Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da, senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? YOK :)

2|0
    0|0
  • Bana uygun bir renk bulamadı.

1|0
    0|0
  • Aaaa kesinlikle çok doğru sonuç veriyor :)

Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da, senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? YOK :)

Kırmızıymışım ben :)

1|0
    0|1
  • Senin hışmına uğrayan insanlar, yanaklarını kaybedebilir. Bunu pek tabii ki o kıvrak zekanla yaptığın esprilere borçlusun. Bunun yanında oldukça şefkatlisin. Senden çok iyi anne-baba olur! Hem şefkatli, hem komik, hem de zeki. Seninle ömür uzar, ömür!

ne desem boş, sığmıyor ki ele avuca.

1|0
    0|0
  • Hep Saf, Hep Duru: Beyaz!

Beyaz aura saflığı ve dehayı simgeler. Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksınız. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunuzu söylemek gerek, bu yüzden arkadaşlarınız arasında "Peygamber gibi adam", "Melek gibi kadın" olarak tanınıyorsunuz. İyiliğiniz sonradan olma değil, doğuştan: Yaratılışınız ve varoluşunuz öyle! Yapacak bir şey yok :)

1|0
    0|0
  • Beyaz aura saflığı ve dehayı simgeler. Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksınız. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunuzu söylemek gerek, bu yüzden arkadaşlarınız arasında "Peygamber gibi adam", "Melek gibi kadın" olarak tanınıyorsunuz. İyiliğiniz sonradan olma değil, doğuştan: Yaratılışınız ve varoluşunuz öyle! Yapacak bir şey yok :)

1|0
    0|0
  • benim kırmızı çıkmıştı :)

2|0
    0|0
  • Altin cikti

1|0
    0|0
  • Aurası siyah olan insanlar, çoğu zaman zorlu yaşam koşullarına sahiptir. Ayrıca çevrenizde uyumsuz, huysuz ve çabuk sinirlenen birisi olarak tanınıyorsunuz. Bunun, başınızdan geçen olaylarla alakası var pek tabii. Zaten siyah aura bir geçiş dönemidir. Bu zorlu hayat koşullarının üstesinden gelirseniz, gerçek auranız ortaya çıkacaktır!

1|0
    0|0
  • Siyah !

Aurası siyah olan insanlar, çoğu zaman zorlu yaşam koşullarına sahiptir. Ayrıca çevrenizde uyumsuz, huysuz ve çabuk sinirlenen birisi olarak tanınıyorsunuz. Bunun, başınızdan geçen olaylarla alakası var pek tabii. Zaten siyah aura bir geçiş dönemidir. Bu zorlu hayat koşullarının üstesinden gelirseniz, gerçek auranız ortaya çıkacaktır!

1|0
    1|0

1|0
    0|0
  • Herkes Bir Yana Sen Bir Yana: ALTIN!

Şurası çok açık ki, bütün auralar bir yana, altın aura bir yana. Çünkü benzetmedeki altın gibi nadir bulunmaktasınız, bu kaçınılmaz! Bir kere çok kıskanılacak bir yaşam tarzınız var. Bir özelliğiniz daha var ki, size en çok problem yaşatan da o: Kavgacılık. Nedense hep kendinizi uzun tartışmaların ve kavgaların içinde buluyorsunuz. Bu içinizdeki fazla enerjiden kaynaklanmakta. Ancak aynı enerji ,sizi çoğu zaman başarıya da ulaştırıyor!

1|0
    0|0
  • kırmızı çıktı.Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da, senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? YOK :)

1|0
    0|0
  • Herkes bir yana sen biryana altin aura

Dedi bana :D

1|0
    0|0
  • Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da, senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? YOK :) kıpır kıpırsın:kırmızı :))

1|0
    0|0
  • Kırmızı mış mış mış mışş

2|0
    0|0
  • Humanist? Ben mi? Sosyopat çıkarım sanmıştım...

1|0
    0|0
  • benimki turuncu aura :P

1|0
    0|0
  • Menekse moru. Pandoranın kutusu gibisin öncelikle. O kadar gizem dolu bir kişiliksin ki, senin yanında olan insanlar şaşırmaktan şaşırmaz. Bunun yanında mor aura bilgeliği temsil eder ve bu auradan olan insanların garip garip güçleri vardır. Mesela enerjiniz yüksek olduğu için, ellerinizde garip şifa yeteneği vardır. Modern zamanların şamanı olabilirsiniz kısaca :) Son olarak sizi tanımlayan diğer kavramlar: İdealist ve yaratıcı!

0|0
    0|0
  • Auram yesilmis:)

Dogru da aslinda humanist ve hayvanseverim. Bu gibi seyler cikti

1|0
    0|0
  • kırmızı çıktı

1|0
    0|0
  • turuncu :)

1|0
    0|0
    • kızlarda turuncu çok az çıktı demekki nadir insanlar arasındasın :)

• öyle mi:) normalde her şeyimle insanların çoğuna benzeyen biriyimdir ama :)

• Senin hışmına uğrayan insanlar, yanaklarını kaybedebilir. Bunu pek tabii ki o kıvrak zekanla yaptığın esprilere borçlusun. Bunun yanında oldukça şefkatlisin. Senden çok iyi anne-baba olur! Hem şefkatli, hem komik, hem de zeki. Seninle ömür uzar, ömür! DİYOR AMA BEN ESPRİ YAPARIM EVET AMA HİÇTE KIVRAK ZEKA DEĞİLİMDİR EVET YANLIŞ :)

• Mavi '-' .

1|0
    0|0
  • Sari çıktı

1|0
    0|0
  • mavi.

1|0
    0|0
  • altın çıktı ama özelliklerin benimle alakası yok :P

1|0
    0|0