En sevdiğiniz ülke ve nedeni ?

şıklarda olmayanda olabilir ve başlıkta olduğu gibi soru detayları

• Türkiye
    79% (11)53% (9)65% (20)Oy Ver
  • Rusya
    0% (0)29% (5)16% (5)Oy Ver
  • Brezilya
    7% (1)6% (1)6% (2)Oy Ver
  • Ukrayna
    0% (0)12% (2)6% (2)Oy Ver
  • Kore
    14% (2)0% (0)7% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
23|28

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

Erkekler Ne Diyor 28

• türkiye. ekmeğini yedik suyunu içtik. bizleri müslümanlık ortak paydası birleştiriyor. yoksa ırkı etnik kökeni önemsiz tabi bozgunculuk yapmamış olmaları şart. hepimiz islam kardeşiyiz din kardeşiyiz. kabe faktörü ve hz. peygamberin doğduğu yer oluşuyla suudi arabistan gelir ardından. şii olmasalardı iran da diyecektim.

0|1
    0|0
  • tartışmasız türkiye.ne ararsan var.kültür ve medeniyetin beşiği.herikilimin yaşandığı cennet parçası.biçok bilinen ve bilinmeyen hastalıkların şifası otların yetiştiği tek ülke...iki kıtayı bağlayan köprü.tüm dinlerin görüldüğü hoşgörülü insanların yurdu.zor şartlara göğüs gerip kenetlenebilen halkın memleketi...yurtdışına çıkmak istemedim hiç.çıkmayı düşünürsem önce türkiyeyi baştan sona gezmeliyim.

0|1
    0|0
    • en iyi cevap senin ki olmalıydı

• mecbur biraz:)) okadar dünya insanıyla konuş gez gör dinle araştır oku.ister istemez o birikim oluyo.ama işte aydınlandıkça 3.göz açılıyo ve karşına çıkanların midesini görmeye başlıyosn.bu iyimi kötümü bilemedim:))

• Ukrayna
    kızları güzel :)
    asgf

0|1
    1|0
  • Avusturalya

1|1
    0|0
  • kendi ülkem, alamanya, abd, ingiltere, rusya, japonya vs

0|1
    0|0
  • türkiye ne ya:DDDD usa diyorum özgürlük ülkesi olması. rahat ülke toplumu daha rahat buradaki gibi baskıcı değil. başka yerlerde oalbilir ama las vegas sevgisi abd dedirtiyor bana

0|1
    1|0
  • türkiye bizim ev burada çünkü ukranyada olabilirdide bu aralar savaş var daha sonra olsun mu

0|1
    0|0
  • Türkiye; Böyle güzel yemekler nerede var :)

0|1
    0|0
  • rusya ve ukrayna arasında gidip geliyordum son anda rusyaya verdim oyumu kızları taş gibi bakımlılar ve dürüstler türk kızları nerdeyse bunların yarısı türkiye diyen erkekler yorumda çok ama ankette başka ülkeyi tercih etmişler

0|1
    1|0
  • Yeni zellanda, borneo adası ve japonya (tokyo)

1|1
    0|0
  • kıyamet alameti olan bir milletin yaşadığı topraklardan başkasını neden seveyim ki

TÜRKİYE SEVGİSİ BİTMEZ

0|1
    0|0
  • Türkiye bence doğal harikalarla dolu. Kore'nin konuşması ve evleri filan güzel. japonyanın o mimariside iyi. Dubai derdim ben adamlar öyle bir yapılar yapıyorlar ki hemde yukardan bakınca bütün ahenk gözüküyor.

0|1
    0|0
  • Türkiye

0|1
    0|1
  • Azerbaycan.<3 Kardes ulke ve cok konukperverler.Katilan yok galiba bana.

1|1
    0|0
  • Montréal Canada -

0|1
    0|0
  • polonya..

0|1
    1|0
  • Ukrayna - Dehset hatunlar var

0|1
    1|0
  • Rusya: Orada hava soğuk kızlarıda güzel ama bu benim içinde diğer planda. Ayrıca Vodka orada ucuz.

0|1
    1|0
  • Türkiye

0|1
    1|1
  • Türkiye
    :D

0|1
    0|0
  • Türkiye, çünkü anavatanım ve çokta seviyorum.

0|1
    0|0
  • illaki şıklardan seçeceksem Rusya ve Kore derim

0|1
    0|0
  • Kanadada yaşamak isterdim

0|1
    0|1
  • ,Türkiye

,

0|1
    0|1
  • rusya rus kızları çok güzel...

0|0
    0|0
  • İngiltere/londra. İnsanı , çevresi her yönden çok daha iyi.

0|1
    0|0
  • benım ukrayna kızlarını begenıyorum

0|1
    0|0
  • Eski den olsa sırf Türk kızlarındaki (ahlak için)Türkiye derdim ama artık hepsi yabancı düşkünü falan olmuşlar bizi beğenmiyorlar.onun için Rusya diyorum.RUSYA <3

0|1
    1|0
Yükleniyor...