Üniversitenin ilk günü ?

Anılarınızı paylasır mısınız acaba (üniversite adıyla beraber)

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi

İlk gün nerdeyse tüm sınıfla tanıştım. Herkes bir artistlik, kendilerini şekil gösterme çabaları içindeydi. Kendilerini kanıtlama çalışanlar yırtık dondan çıkar gibiydiler. Sınıfımızın %80'i kız olduğu için erkeklerle değilde ortalama 10-15 kişilik bir kız grubuyla birlikte takılmıştım. Kızlarla çabuk muhabbet kurabilmem diğer erkeklerin büyük bir kısmını rahatsız etmişti. Sonradan kendilerinden öğrendim bayağı kıl olmuşlar bana :D Hocalardan bol bol nasihat dinlemiştik. Her tanıştığım kız bir başka tanıştığı kişiyi tanıştırmıştı öyle güzel olduğu kadar bazı anlatamayacağım saçmalıklar da içeren bir gündü. Daha ilk günden sınıftaki erkekleri sallamayıp da kızlarla takıldığım için dedikodumun yapıldığını da öğrendim. İlk gün çok iyi anlaştığım o 10-15 kişilik kız grubuyla daha sonra tüm bağlarımı koparmıştım. Sınıfta pek de sevenleri yoktu onların ama son sınıfta herkes duruldu. Artık sınıfta çok da gözüme batan aykırı tip yok gibi geliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• i. Üniversitesi ; ilk gün öğretmenle kavga etmiştim,tabi yanlışlıkla oldu. Öğretmen önlere doğru gel diye seslenmiş. Bende duymadım,herkes öne doğru gitti. Bende elimde bir şeyle ilgileniyodum. Öğretmen bunu tekrarlamış,ben yine duymadım. Farketmedim. Sonra öğretmen küfür falan etmeye başladı,anarşist falan dediğini duydum. Sonra bunları kime dedi diye kafamı kaldırdığında bir baktımki bana söylüyormuş :) Ö. diledim duymadım falan dedim, hoca geldi ö.diledi ve gelip sarıldı. Bu öğretmen kim diye merak edenler,öğr; Harutyun Agopyan :)

1|1
    0|0
  • Üniversite hayatım olmadı ama lisede ilk günüm nasılsa diğer günlerimde öyle geçti. Kimseyle muhabbetim olmaz kimseye yüz vermem kasıntı biride değilim ama anlaşamadım kimseyle ki Üniversiteye başlayacağım zaman da öyle olacak büyük ihtimal ben konuşmak çok çok zordur.

Aslında asıl kötü olan en çok arkadaşlarım mezun olurken ben daha yolun başında olmam üzer beni..

1|1
    0|0
  • gittim oturdum sıraya tek basıma kimseylede arkadaş olmadım kendi halimde takıldım sonra kapıdan bir bıcırık girdi ufak tefek bişey selamın aleyküm gardaş dedi o gardaş deyişi beni benden aldı dedim kesin bu ankaralı vede benim hemşerim :D nerelisin diye sordum angaralıyım gardaşım dedi :D adam k yi alfabeden fırlatıp atmış ya angara nedir ya gardaşım nedir :D yerli ankaralılar böyle oluyo demekki :)

2|1
    1|0
  • Maltepe üniversitesi tatılde dolayı 1 hafta gec baslamıstım herkes kaynasmıs arkadas olmustu ben 2 hafta mal gıı tek takıldım aralarına gırmem 2 haftamı almıstı :)

1|0
    0|0
  • sınıfa girdim bir eleman vardı selam verdim geçtim oturdum.diğerleri gelmeye başladı ama hepsi erkekti.lan dedim askere mi yolladı babam beni çaktırmadan :D sonra iki kız geldi allahtan :) bir tanesi çok guzeldi ve yanıma oturdu ilk onla tanıstım tam samimiyeti kuruyorum derken kız okulu bıraktı manken oldu görmedim bir daha. içimde ukte kaldı yahu :( :D

1|0
    0|0
  • ZKÜ

Üniversitenin bahçesinde otlayan ve halk arasında büyük baş olarak adlandırılan inek,öküz vb. ahır hayvanlarına bakıp kendi kendime soruyordum ''...ilk hangisiyle tanışsam acaba...'' o_O

Not:Yukarıda bahsi geçen olayda herhangi bir abartı ya da kinaye yoktur cidden üniversitemizin bahçesinde hayvanlar otluyordu.

1|0
    0|0
  • Selçuk Üniversitesi 2010- sıradan bir gündü

Muğla Üniversitesi 2012- sıradan bir gündü ders programını alıp dönmüştüm

1|0
    0|0
  • ek tercihten yerleşmiştim 1 ay kadar geç gittim. tek takıldım zamanla kaynaştım arkadaşlarla. Cumhuriyet Üni. Sivas

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum lan. harbiden ne oldu

1|0
    0|0
  • 9 eylül üniversitesi ilk gün beklentim güzel kızlar cıtırlar felandı ama cıka cıka cemaat ebileri geldi ve kalacak yerin var mıdie sordu :(

1|0
    0|0
  • istanbul üni hukuk ilk gün ben baya kişilerle kaynaştım ilk gün kızlarla bu kdar kaynaşcağmı tahmin etmiodm :) snra puan muhabbeti dönmeye başlamştı sen kaçla girdn flan :D

1|0
    0|1
  • üniversiteye ilk gidişimdi kıyafetim olmadığından takım elbisem vardı ölen komşumuzdan kalma tip tip bana bakıyorlardı bir iki kişi laf attı dekan geldi diye falan çok üzülmüştüm zaten fakirlikten 2 sene bıraktım selçuk ünv iktisat fakültesi

1|0
    0|0
  • yyu :( 2 tane ilk günü var. ilk günler her zaman kötüdür. kötünün iyisi vardır sadece :)

1|0
    0|0
  • Ek tercihle gittim ve her zamanki gibi geç kaldım. Girdim içeriye herkes aval aval bakıyor. İlk gün fos geçti ikinci gün bölümün yarısı ile tanıştım. Birkaç güne herkesle muhabbetim oldun. Sonra hepsinin mal olduğunu anladım birkaç kişi hariç :)

0|0
    0|0
  • nkü :) Lİseden farklı bir ortam beklerken liseden farklı olmadığının acı burukluğunu yaşadım :D

1|0
    0|0
  • o kadar zaman geçti unuttum a.q :(

1|0
    0|0
  • ilk gün?

içtiiik...

0|0
    0|0
  • gazili olmak ayrıcalıktır :d

hangi birini anlatıyım :d

0|0
    0|0
  • akdeniz üniversitesi baş döndürücüydü şimdi herşey olaganüstü ve harika :)

0|0
    0|0
  • Oturdum.Herkesin önünde filmlerdeki dokunmatik süpersonik yazılımlı aygıtlar var. Hoca ordan anlatıyor falan. Sonra resmi güzel kızları dürttüm. Hİ guys falan. akşamda seks on the university falan filan

Harvard dan seçmeler

Chapter Two

0|0
    0|0
  • Fakulteye gırdıgım ılk gun Tuvalete gıtmısstım sanırım o yuzden bok gıbı gecıyor unv hayatım...

1|0
    0|0
  • kimseyi tanımıyodum mal mal gezdim c.b.u

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç üniversitem olmadı :(

1|1
    0|0
  • Gittim baktım moron dolu bir okul, bölüm. Allam dedim ben napcam burada bu ineklerin arasında. Falan filan. Sonra arkadaş edindik haliyle. Erkek arkadaşımla aynı okulda olduğumuzdan sıkıntı olmadı fazla. Ama sevmiyorum okulumu :D yıldız teknik ^^

1|0
    0|0
  • ayakkabımın topuğu kırıldı- bir adam sen burada çok gezme diye tehdit etti- lokantadaki garson telefon numaramı istedi.

sanırım okulu bırakmam için geçerli sebep olabilirdi bunlar

1|0
    0|0
  • ilk günü tanıştıgım ceren isimli arkadaşla bağlantımız koptu gitti nerededr ne yapar bilmem ama yardımı dokunmuştu bana baya bir :)

istanbul üniversitesi.

1|1
    0|0
Yükleniyor...