Instagramma piskolojimi bozdu sizindemi?

Okadar güzeller basbasa ve hepsi daha daha cok güzel resim cekmek ilgi cekmek.icin ugrasiyor follower bin den fazla olsun diye...benimde hayranlarim var cok güzelsin diyorlar ama ben skldim artik onlar sklmiyormu yaa her insanin bir guzelligi vardir ben sildim resimlerimi ama hepsi yaris icinde erkek olsun kiz olsun...siz ne dusunuyorsunuz

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yüz binlerce takipçin olsun reklam anlaşmaları yapar ya da hesabı satarak para kazanabilirsin buda bir sektör oldu artık. Takip ettiğim ünlü bir fotoğrafçının hesabı bir anda reklam bombardımanı yapmaya başladı direkt sildim. Bunların dışında birde sosyal medyada kendini taçsız kral sanan tipler var bunların hedefide egodan başka birşey olamaz zaten. Sen ben vs gibi normal kullanıcılar yakın çevre ve arkadaşlarımızı ekler ya da çok güzel fotoğraflar çeken kişileri takip ederiz. Amacımız açtığımızda güzel ve ilginç resimler görmektir. Onlar orada oynaya dursun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bende yok ondan,zaten çirkinim

0|0
    0|0
  • instagram diye bir saçma bir sitede fotoğraf paylaşmak kadar bir saçmalık yoktur. herkeseee aaa bak ben buradayım meydandayım nasılım der gibi resim paylaşınca ve bunu dünya aleme gösterince ellerine ne geçiyor anlamıyorum... bu tip seyler insanın basına işte acar.

0|0
    0|0
  • sıkılıp sıkılmamak onların tercihi. foto koyup koymamak da onların tercihi.sen sıkılıp silmişsin fotolarını. daha da sıkıldıysan sil hesabını kimseyi görme. :)

0|0
    0|0
  • evet herkes her yerde yarış içinde ben dünyaya meydan okudum okumak zorunda değilim popüler olmak zorunda değilim ortam yapmak zorunda değilim ğüzel kızlarla cıkmak zorunda değilim varsa böle olan eklesin konuşalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...