Kültürümuz dünyada tektir hiçbir kültür Türk kulturu kadar değerli değildir

arkadaşlar sizce kültürumuzden en çok sevdiğiniz ya da hiç sevmediğiniz gelenek görenek adet nelerdir

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kulturumuze bende sahip cikilmasi gerektigi gorusundeyim lakin yaslilarin bos hurafeler hakkinda konusmasi gercekten bilir kisilire sormamalari guvenilir kisilerle dogru durust sohbet etmeyi bilmemelri beni uzuyor ornek vermek gerekirse Allah'in yarattigi cine 3 harfli diyolar o zaman insanlarin seytanlasmilarinada musallat olmamalri icin5 harfli diyelim

0|1
    1|0
    • aslında doğru kardes o eski ınsanlar yok inan sohbeti dinlenecek yanlışi düzeltecek ışte bunun için çevremizi bildiklerimiz i aşılamak gerekir mesela Kuran da havva diye bir ısim yok ama bizım dinimize yahudiler den gelmiş şimdi bunu söylersen dinden çıkartırlar seni

• Genclere akil verecek duzeyde olmadiklari gibi dogru soyletince inanmayip dalgaya alirlar sinra seviyesiz sozler felan sinir bozucu bu yaslarina gelmisler hala giybetin munafiklik alameti oldugunu bilmiyolar

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkeklere Türk Kültürü çok güzel tabiki. Üstte tutulup her boku yiyip bakire biriyle evlenmeye haksız olsan bile hakli çıkartılmaya kim itiraz eder ki ? Bu yönlerini gerçekten hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Türkiye'de bakire mi kaldı?bakire olanların büyük bir çoğunluğu da anal veya oral yapmış oluyor.yakın çevremden biliyorum.siz kızlarda hiç masum değilsiniz öyle muğdur edebiyatı yapmayın hiç.

• ben zaten herkesi genellemedim.bende kızların bakış açısını eleştiriyorum.nasıl senin gibi ahlaklı kızlar varsa ahlaklı namuslu erkekler de var. ama birde böyleleri var artık link

• Sahtekarlık.. Kaldirilamaz bişey adam icin üzüldüm..

• yemek kültürü konusunda hiçbir ülke boy ölçüşemez .çeşit çeşit güzelliklerle dolu ülkemiz.

1|2
    1|0
  • başlık çok saçma olmuş sadece bizim değil bütün kültürler önemlidir mesela avrupa ispanya iran her kültür medeniyet birleştikçe büyür . Folklör danslarımızı seviyorum ortaokulda şemşiyeli bir dans vardı onuda seviyorum

0|0
    0|0
  • Evet. Tektir. Mağaza açılışı gibi kırmızı kurdele bağlarlar gelinlerin beline mesela. Pek değerli cidden.

2|0
    1|4
    • kardeşim o kurdele anlamı büyüktür o namus u simgeler görduy sen o kurdele yı hep baba bağlar niye çünkü kızımi namus u ile yetiştirdigi için kadin bu dünyada namus için yaşar

• tamam kardeşim tartışmaya gerek yok siz modern çağdaş müslümansiniz ben cahil bağnaz biriyim sizin gözünüzde sen mutluluğu cinsellikte eğlence de erkeklerde ara Allah sızı doğru yola göstersin

• Yaptığım yorumlardan çıkardığın sonuca bak. Biraz olsun düşünmeyi dene. Boşuna verilmemiş o beyin.

Erkekler Ne Diyor 3

• sana aynen katılıyorum Türk ırkı binlerce yıllık tarihi ve kahramanlarıyla milletlerin en kültürlüsü,en asili ve en üstünüdür.

kırmızı kurdeleye laf atan patlaklar ile boşuna polemiğe giriyorsun.

1|3
    3|0
  • misafirpervelik yardımseverlik yemek kültürünü severim

diğer yandan aşırı iyi nieytli olduğumuz için başımıza çok şey gelir. bunu sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Başka kültürler yok mu dünyada.. Fatal Error hafız..

0|0
    0|0
    • ben o kadar bilmiyorum ya cahilım Allahım ne ınsanlar var konu başlığını iyi oku

• ""Kültürümuz dünyada tektir hiçbir kültür Türk kulturu kadar değerli değildir"" ilaç mı alıyosunuz lan siz.. LSD mi alıyosun burada bizbizeyiz bak..

Yükleniyor...