İstiklal Caddesi nasıl bir yer öyle?

Avrupa şehirlerinin çoğunda yoktur sanırım böyle bir yer. ne kadar kalabalık ve her çeşit insan var. Dünya turu yapmış gibi oldum.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• İstiklal Caddesi İstanbul'un en büyük alışveriş caddelerinden biri..Elit tabakanın da alışveriş mekanlarından biri..Çünkü en popüler mağazalar ve markaları bulabilirsiniz...Fiyat olarak da oldukça uçuk..

Ayrıca İstiklal Caddesi sevgililerin ve liseli gençlerin de çokca takıldığı bir mekan..

Anadolu yakasında da aynı kaliteyi yakalayan Bağdat Caddesi var ama hafta sonları hariç hafta içi pek kalabalık değil..

Ama kalabalık açısından aynı şeyi söyleyemeyeceğim..İstiklal'e kalabalık diyorsan sen henüz Mısır Çarşısı'nı ve Kapalıçarşı'yı görmemişsin derim..

0|2
    1|0
    • sadece kalabalığı değil, değişik bir havası var, normal insan tipine rastlamak zor , acayip bir karışım :) Siz orada olduğunuz için size normal gelebilir ama, bana farklı geliyor.

• o da olabilir.

• anlaştık :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç hoşlanmıyorum oradan :)

0|1
    0|0
  • Kültür patlaması istiyor isen berlin de çarşı da gez bir

0|1
    0|0
  • İstiklalde kıvrak hareketlerle insanlarin yanından geçerken kendimi C. Ronaldo'ya bacak arası çalım atmış gibi hissediyorum. Gol be!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• avrupa şehirlerinde yokmudur ne varmışki o kadar o caddede hemen hemen her büyük şehirde benzeri caddeler dolu

0|1
    0|0
  • ilk geldiğimde söve söve bir hal olmuştum okumak için gelmiştim..

4 yıl sonra bir baktım artık istanbuldan başka yerde yaşayamıyorum :D köy gibi geliyo gözüme

0|1
    0|0
Yükleniyor...