Enstruman Çalmak mı Zor Resim Yapmak mı?

Hangisi sizce?Her sanat dalının kendine özgü zorluğu vardır.Karşılaştırmak aslında yanlış.Ama ben fikirlerinizi merak ettim.Birde resim paylaşalım güzelinden.

link

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence enstuman çalmak kolay ya da ben alışık olduğum için böyle diyorum..

0|0
    0|0
  • ben bağlama çaliyorum kuçukken resim cizerdim ama cok konsantre gerektiriyo resim

0|0
    0|0
  • enstruman tabiki

0|0
    0|0
  • her ikiside zor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Enstrumanı öğrenip çalabilirsin ama resim yapamazsın resim yapabilmek için elinin yatkın olması gerek

0|0
    0|0
  • herhangi bir enstrüman kursuna gider, öğrenirsin, çalarsın, kolaydır. resim yapmak zordur. resim yapanların hayal güçleri fazla geniş ve en azından benim kadar beceriksiz değiller. resim yapmayı bırak, cin ali bile çizemiyordum. beceriksizim ya da bir türlü sevemedim. ilkokul öğretmenim demişti, beceriksizsin sen, meslek lisesine gitme diye. anadolu lisesi mezunuyum, yine karşılaşmıştım resimle. resim derslerimin 1 geldiğini hatırlıyorum. ne günlerdi.. resmi oldum olası sevemedim.

0|0
    0|0
    • sana katılıyorum enstruman çalmayı herkes öğrenir.bence kalıcı beste yapmak zor.güzel şarkılar yazmak her yiğidin harcı değil.

• tamamen öğrenciyle alakalı bir şey düşük not verip vermemek.. uğraşmıyordum bir şeyleri düzeltmek için, yapmıyordum.. öğretmen ne yapsın? ama senin gibi insaflı olanlar da var tabii.

• güzel sanatlar lisesinde olsa anlarım da anadolu lisesindeki öğrenciye neden 1

Yükleniyor...