Müzik ve Resim......

Ben güzel sanatlar fakültesi resim bölümü öğrencisiyim.Müzik öğretmenliği okuyan arkadaşım bana "sen resim yapabiliyorsun.kolay.piano,flüt çalabilir misin.çalamazsın" ?diye çıkıştı.Arkadaş gördüüğüm kadarı ile resim çizemiyor malesef.niye bana bunu dedi ki?her sanat dalının kendine göre güzelliği ve zorluğu vardır bence Allah onu flüt çalsın diye beni resim yapayım diye yaratmış.benim fikrim bu.Siz olsanız ne cevap verirdiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• "Sana ne ?" derdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bana göre ikisi de bir sanat ancak resim yani çizim herkeste olmayan çalışınca az bişiler öğrenilen ama asla ileri dereceye gidemeyen bir sanat ama bir müzik aleti öyle değil oda yetenek isteyen bir iş ancak çalışa çalışa daha iyi yerlere gelebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • link

..

link

0|0
    0|0
  • Evet,kesinlikle haklısın.Hatta eğitimini alırsan az buçuk piano flüt çalabilirsin ama Resim öyle değil bence...

0|0
    0|0
  • hadi git isine ya Kezban derdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen ole ^^

0|0
    0|0
  • tam tersi bence herkes resim yapamaz ama müzik aletini öğrenince çalabiliyorsun..hani yetenekli olanlara göre biraz eksik kalabiliyorsun ama yine de müzik aleti daha kolay..bence.

0|0
    0|0
    • Yani evet çevremde müzik kursuna giden bir şekilde öğreniyor çalmayı.belki de resim yetenek ister.haklısınız

Yükleniyor...