Resim Çizmek İstiyorum Fakat Hiç Yeteneğim Yok

Küçüklükten beri hiç anlamazdım cin aliyi dahi çizemezdim ama düşüncelerimi resmetmek istediğim o kadar çok hayalim varki kafamda hep kuruyorum ama iş bunları kağıda dökmeye gelince malesefki başaramıyorum bana tavsiye vericek olan var mıne yapmalıyım sizce ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Illa insana benzeyecek dıye bısey yok kı bır cızgı çiz ve onu kafanda Hareketlendır

Cızgılerden kendıne yenı bı dunya oluştur ve anlat

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk karakalem çalışmam bildiğin matematik gibi olmuştu :)) istedğin fotoğrafları çıkart. sonra kagıda istediğin aralıklarla yatay ve dikey cizgiler ciz . bu sefer aynısını beyaz kagıdada yap. eger fotoğraf küçük kağıt büyük gibi bir durum olursa kendine göre bunu oranla. mesela de ki fotoğrafta yatay olarak cizilen 5 cizgi beyaz kağıtta 15 cizgiye tekabul ediyor. sonra kare kare cizmeye başla işte :) burada parçadan bütüne gideceksin rahat olacak. veşu an5 tane karakalem calışmam var.bu arada beyaz kagıda yaptığın cizgileri çikerken sakın bastırma çok çok silik bir şekilde yap.çünkü sonra hafifce sileceksin onu ;) bittikten sonra fark edilmemesi için :) umarım yardımcı olmuşumdur.

0|0
    0|0
    • hı bu yöntemi deniyebilirim bak ama göz hizaları falan nasıl ayarlayıcam ki hiç kafa basmıyo

• karakalem mi? yağlı boya mı? ne kullanarak resim yapmak istiyorsun önce ona karar vermelisin,sonra içinden geldiği gibi karala,boya,illaki birşeyi çizmeye çalışma sen parmaklarını serbest bırak içişndekiler resme geçecektir,belki sen birşeye benzetemeyeceksin ama resimden anlayan biri senin ruh halini oresimde görecektir

0|0
    0|0
    • karikatür ünlü birini çizmek ne bilim oyun karakterini çizmek öyle şeyler ama cin ali bile çizemiyom ya

• resim kurslarına gidin gelişir yeteneğiniz

0|0
    0|0
  • Önce resmin üstüne kağıdı koyup üstünden ya da resme bakarak çiz, sonra ayrı bir kağıda dene. Zamanla ellerin alışacak çizgiyi bile cetvelsiz çizersin.

0|0
    0|0
    • hıı oda mantıklıymış he harbiden olabiilr ok saol

Erkekler Ne Diyor 3

• el yeteneğin azda olsa varsa yavaş yavaş yaparsın.ben ilk resim çizdiğimde zor bir resim çizmiştim kendimden emin değildim çizemem demiştim ama elin çiziyor işte.sonra resim yetenegim bitti şimdi grafiti yapıyorum.

link

link

link

0|0
    0|0
  • Nasıl çizim yapmayı düşünüyorsanız o yöntem ile ilgili başlangıç seviyesi bilgiler içeren kitaplara bakmanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • anime karikatür gibi resimler çizmek istiyorum nerden bulucam kitapları okusam ne olcakki ama yenetek yok

• link buradan başlayabilirsin, sayfanın ortasında drawing tutorials var.

• ingilizce bilmiyorumki resimlere bakarak göz çizmeyi denedim felaket bir şey oldu yani gerçekten hiç yetenğim yok 0 keşke yeteneğim olsa ama olmuyro işte napim :;S

• Çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...