Lana Del Rey dinleyenler? ..

yaa bu kızın sesi neden bu kadar güzel, sizce de her şarkısı ayrı bir güzel değil mi? en sevdiğiniz şarkısı hangisi? doğrusu ben hepsini seviyorum şarkıların ve şimdiye kadar hiç bıkmadan dinledim hepsini.. en çok summertime sadness dinlemişimdir :))

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sesi çok güzel gerçekten. En çok dinlediğim şarkıları blue jeans ve summertime sadness..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dinlenilmezmi ya Lana cok farklı bir kadın sesi tarzı :))

1|0
    0|0
  • Evet sesi çok güzel.:) Sesinden çok tarzı etkiliyor beni.En sevdiğim şarksı link

1|0
    0|0
  • Az önce yeni şarkısı West coast ı dinledim :) iyi gibi

1|0
    0|0
  • Amy Whinehouse gibi ama Amy gibi olamaz asla.Sarkilari tune olarak hep ayni zaten.Bir tarz var ama tune ayni oldugu icin sarkilar tek tek guzel olsa da album olarak basarili olamaz.Ben de dinlerim begenirim ama kadini sevmem.

0|0
    0|0
  • Lana deli heyyyy

0|0
    0|0
  • türkçe şarkılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link bende en çok onu dinledim, diğerlerini hiç bilmem ama

1|0
    0|0
  • Evet çok güzel farklı bir sesi var. Eyeliner da çok yakışıyor hatuna ^^ En çok dinlediklerim ise; Summertime Sadness, Blue Jean, Born To Die..

1|0
    0|0
  • ben seviyorum *-*

ride çok güzeldir bence born to die da iyidir aslında ilk o şarkıyla tanıdım lanayı o yüzden o şarkının yeri ayrı bende ^^

1|0
    0|0
    • ben de ilk born to die şarkısıyla tanımıştım Lana'yı :))

• evet güzel şarkıdır di mi aslında tarz olarak diğerleri daha farklı sanki born to die apayrı bir havada gibi neyse sonuç olarak lanayı seviyorum şarkıları da çok güzel kendisi de *-*

• evet aynen katılıyorum söylediklerine :))

• carmen şarkısı favorim

1|0
    0|0
  • Dinlemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...