Birinin size hizmet yapması hoşunuza gider mi?

Arkadaşlar bugün bir lokantaya gittim. Garson iyi güzel servisini yatı sonra masaya gelip bizim sularimizi doldurdu yani çok basit şekilde yapacagimiz işi o gelip yaptı ama zoruma gitti onun böyle yapması bir insan oğlu kendini o kadar kucultmemeli diye düşünüyorum siz ce haksız mıyım?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sonuc itibari o kendisinin is tanimina uygun olani yapmis

ben asla buan musade etmiyorum ben doldururum sagol derim.. hatta masayi kirletmemek icinde pecete koyarim muhakak tabagin altina

ama kimisi ego tatmin icin buna musade ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ama bu saygidır yani müşteriye. Para veriyor diye değil nasil biz misafir gelince su varmi deyince al bardak al su şişesini elline vermedigimiz gibi ve aynı küçügede koyarım büyüğede yani insan yas ayrımı yapmam ayni sekil restaurant a öle.

1|0
    0|0
  • Bende birinin bana hizmet etmesinden hoşlanmam ama kendim hizmet etmeyi severim . Belki de kız olduğum içindir . Öyle öğrendim . Hizmet etmek güzel bişey ama büyüğüne , ailene , yaşlıya , eşine v.s ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bır yerde okumuştum sunu

cay ver: 2 lira

çay: 1.5 lira

1 cay lutfen:1 lira

herkimki ne iş olursa olsun adam gıbı yapacak,her kimki parası var dıye kendını bı sey sanmayacak,önce insan olacagız vesselam...

0|0
    0|0
  • dostum ben eski bir garsonum soruna en iyi yanıtı ben veririm bu yüzden insanlar sürekli hizmet bekliyor hatta haddinden fazla oluo bazen

1|0
    0|0
Yükleniyor...