Bir şiir yazdım evet

soruma ğelince şiirimde bu sözümde olsun dediğiniz cümleniz ne..

örnek veriyorum:

neşe içinde oynaya dursun cocukların,anneleri üzerine yağıyor kırmızıya boyanmış papatyalar.

Güncellemeler:
arkadaşalr anlatamadım anlaşılır olması kendini acığa vermesin benımkime bakın kırmızıya boyanmış papatyalşar diyor anladınız mı nereye yağıyor annelerin züerine böle olsun..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Susuyorum konuşsam çığlık olacak biliyorum

0|0
    0|0
    • Zifir karanlığım akar gözlerden kirpiklerim yutkunmayı öğrenmiş meğerse

• beni ekle arkadaş olalım belki ortaklaşa bir şeyler yaparız ne dersin

• Daha çok yazı yazırım dergilere şiir yazmak daha büyükçbi ustalık ister bir şiiri tamamlamak için aylarımı veririm

Kızlar Ne Diyor 1

• Güneş saklansın istediği kadar arkasına bulutların ,nasıl olsa saklayamaz hiç bir karanlık parıltısını ayın.

2|0
    0|0
    • teşekkürelr kullanabilirmiyim şiirimde..

• Güneşi... beklenen yani insanın gelmesini umut ettiği gün olarak düşündüm ,ne kadar zor olsa ve uzak görünsede insanın umut etmekten vazgeçmemesini.Ayın parıltısınıda yitirilmeyen umut manasında düşündüm.

• cok teşekkürler böle şiirden anlayan insnaları ğörmek ne hoş ğüzel umarım insnalr şiire yönelir ..ne diyecegimi bilmiyorum peki benım cumlem hakkında ne düşünüyorsunuz.iyimi

Erkekler Ne Diyor 1

• Gecenin karanlık limanlarına vurgun yapmış parlak asil yıldız gibi sadece kendi yörüngemde güneşi kovalıyorken.

0|0
    0|0
    • Ben tam olarak anlamadım ama bu saatte pek güzel şeyler bekleme bence :D

• peki ne anlattın bunla oda önemli ğüzel şeyler bul. hadi.

• O sözü birisine söylediğinde eminim ki kafasın da kendi canlandırdığı olaylar olacaktır.

Terk edip gitmek miydi asıl olan yoksa giderken özlemek mi?

İşte bu insanı düşündürüyor ben uykusuzum idare et :D

Asıl olan ne diye soru sorarsa kendi cevap verir sırlı işte :Dd

Yükleniyor...