Tatil için önerebilceğiniz bir yer var mı ?

Karadeniz akdeniz ege farketmez. Farklı ve güzel bir yere gitmek istiyorum gidipte beğenenler varsa öneri alabilirmiyim ? :)

0|0
6|38

En İyi Erkek Görüşü

• Valla Son bir kaç yıldır çıkmadım tatile, çıkarsam yurt dışına gidicem.

Bunun bir kaç sebebi var

1- Bir çok tatil köyü "BEKAR TÜRK ERKEĞİ" oda vermiyor, verenlerde normalden daha yüksek ücrete veriyorlar. En son gittiğimde pişman oldum, beni alan yer, ne kadar maganda varsa toplamış, tatil köyünü kahveye çevirmişlerdi.

ve bu durum Ege ve Akdenize hakim durumda. Karadeniz için bir şey diyemeyeceğim, hiç gitmedim.

2- Bizim milletin çoğunluğu gerçekten maganda, tatilde plajda keyifle kitap okuyacak ya da kestirecek kadar bile sessiz ortam olmuyor, herkes harran gürran, gürültü patırtı, çoluk çocuk koşuşturuyor falan, rahat yok yani. Sigara falan içen arkadaşların, denize girdiğimizde sigaraları çalınırdı falan...

3- Mesela ilk ve son olarak Olympos'a gittiğimizde bütün doğa çöp içindeydi, etrafta çöp konteynırı yoktu, sadece bölgenin en sonunda 10 tane konteynır bir arada duruyordu. 2 - 3 km yürümek gerekiyordu yere çöp atmamak için. Bakkalın birinin çöpüne çöp attığımız zamanda kavga çıktı, neredeyse kanlı bıçaklı olacaktık.

4- Servis desen bir çok yerde rezillik... Bir çok Türk oteli, ucuza adam çalıştırmak için turizm okumuş eğitimli insanlar yerine "TÜRKÇE" bile konuşamayan magandaları çalıştırıyorlar, yanında sevgilin varsa kavga edecek konuma geliyorsun...

Dahası da var da yazmak zor geldi. Ve tüm bunlar için senden bir servet istiyorlar... Türkiye'de bu saydıklarımın olmadığı Tatil köyü yada, Olympos benzeri bir yer vasa yazsın lütfen, yurt dışına her an gitmek kolay değil, pasaport vize falan...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Karadeniz turuna katıl. Başlangıç noktan Samsun olsun, bitiş noktan ise Batum

1|1
    0|0
  • Hotel Granada Luxury'i öneririm. Otel Antalya'da ve gerçekten çok güzel. Hizmet kalitesi çok iyi, 5 yıldızın hakkını çalışanları ve otelin imkanları ile fazlasıyla veriyorlar.

Web sitesi: link

Dış görünüm: link

Standart oda: link

0|0
    0|0
  • bize gel leğeni doldururuz balkonda

0|0
    1|0
  • yolcu gemisiyle acılmak gibi niyetim var :D

1|0
    0|0
  • hem sakin hemde kalabalık yerlere gittim edremitte bu yazda gitmeyi düşünüyorum rehberlik edebilirim :D

0|2
    1|0
    • Rehberlik teklifin için teşekkürler abimle gideceğim :)

• P*çlik yapmanın alemi yok arkadaşım. Bnce * yoksa sövcem :)

• sakin biraz abin değil senden korkulur ama şaka bir yana edremitte güzel yer gelmeni tavsiye ederim hem sövmezsen rehberlikte yapabilirim :D

• Tatilden kastın nedir ? Önce bunu belirlemelisin mimari bir şey mi arıyorsun tarihi mi ? Gezmek için mi yoksa oturup dinleneceğin güzel manzaralı bir yer mi arıyorsun ? Doğayla iç içe mi olmak istiyorsun yoksa şehrin ışıklarında gezmek mi ? Bunlar bir takım sorular cevaplarını verirsen yani ne istediğini belirlersen gerisi daha kolay olacaktır :))

0|0
    0|0
    • hem gezebilceğim hem eğlenebilceğim hem güzel bir tatil yapabilceğim hemde dinlenebilceğim bir yer istiyorum :)

• Vay canına ama sen her şeyi istiyorsun :D Nedendir bilmiyorum tatil denilince aklıma ilk önce Antalya/Manavgat geliyor sonra İzmir Karadeniz falan filan :)) link Şu resimlere bakar mısın insan bu resimleri görüp de gidip gezmek istemez mi ? Adam Sandler otellerini yerim sanki bana Parisi veriyorlar :D Manavgat Aşktır ( yani sevgilinle gidince :D sevgilisizde iyidir iyi sen :)

• Kaçkar Dağları.

0|0
    0|0
  • senin ne sevdiğine bağlı.deniz kumsal güneş ise aradığın akdeniz ve eğe,doğal güzellik ise karadeniz

1|0
    0|0
  • Ege'ye git Muğlanın Bodrum dışında çok güzel sahil kasabaları var adeta cennet yani !

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ege tercih et

1|0
    0|0
  • Bodrum öneririm

1|0
    0|0
  • cunda adası?

0|0
    0|0
  • Çeşme alaçatı, didim-altınkum,

bodrumu geçin artik...

Marmaris içmelerde 40-60 yaş arası almanların kafa dinlemek içni gititği yer oldu daha çok.

0|0
    0|0
  • gel sana trabzonumu memleketmi gezdirym :d uzungolu sumenamanastiri akcabaat koftesni :d trabzon meydani ataturk muzesini yoroz koprulerni kadrirga yaylasni :D:D temiz miss gibi hava :d ama yazin ortasinda tayt falan alma yok mont kalin kazak falan alcaksin :d soguk olur genelde :_D

0|0
    0|0
    • trabzonda uzungöle sumela manastırına akcaabata gittim :D doğası muhteşem tek kelimeyle :D ve insanlarıda o kadar sıcak kanlı yaklaşıyolar ki çok hoş bir duygu bu :)

• Ege'ye bekleriz.

0|0
    0|0
  • Ben genellikle sakin yerleri seviyorum Mesela Van "Ahlat" ya da "Gevaş" olabilir. Yazın Ahlatta 1 aylığına bahçeli bir ev kiraladım. 1 sokak ötede Van gölü kiraladığım evin bahçesinde meyveler çok güzel geçmişti...

0|0
    0|0
  • Venedik ^^

0|0
    0|0
  • Antalya kundu laura tarafı yani :) Mardan Palace diyorum anlatılmaz yaşanır biraz zaten araştırma yap demek istedğmi anlıcaksın :)

0|0
    0|0
  • tatil için bodruma gideceksin...yoksa alternatif çok...say say bitmez...

0|0
    0|0
  • bu sene türkiye turu yapacağım ben

0|0
    0|0
  • Bakü .

0|0
    0|0
  • Fethiye kesinlikle Doğal güzellikleri ilgin yerleri çok

0|0
    0|0
  • ayvalık

0|0
    0|0
  • sıradışı olsun tarih doğa ve deniz olsun dersen Amasra benim için cenettir tur rehberiyim gitmeiğim yer yok diyebilirim ama bıkmadığım tek yer ve ölmeen önce yapılacak listesinde kesinlikle olmalı ;)

0|0
    0|0
  • OLYMPOS iyidir .

0|0
    0|0
  • Çeşme doğal olarak alaçatı, ılıca, dalyan

0|0
    0|0
  • MALDİVLER :) :)

0|0
    0|0
  • Marmaris. benim cok hoşuma gider.