Aşağıdakilerden hangi film daha hoşunuza gitmiştir?

oylarınıza güveniyorum gençler :) izlemediğim rastgele seçilmiş filmlerdir hepsi :) onu izleme bunu izle deme hakkına sahipsiniz :)

• The others
    A seç
  • Malena
    B seç
  • Artificial intelligence
    C seç
  • Ghost rider
    D seç
  • Oblivion
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
517

En İyi Erkek Görüşü

• The Others ilginç konusu ile fena değildi. Gerilim türünde. Başarılı bir film. Oyunculuklar iyi, senaryonun işlenişi güzel.

Malena'da Monica BelLucci'nin seksapalitesi filmin önüne geçiyor. Oğlan çocuklarının cinselliği keşfetmeleri üzerine bir film. Genel eleştiriler olumlu olsa ben çok hoşlanmamıştım. Avrupa filmi olmasından ötürü konuya yaklaşımdan memnun olmadım.

A.I. : Değişik bir konusu var. Fakat verilmek istenen anafikir ve izleyiciye uyandırılmak istenen hisler güzel. Açıkçası beni senaryodan ziyade yönetmenin aktarması sükutu hayale uğrattı. Yoksa filmdeki Teddy karakterine bayılmıştım. Sonu çok güzel bağlanmış olsa da bir çok yönden eksikler var. Yine de mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Ghost Rider : Tek kelimeyle berbat. Cage ve Mendes zaten düşüşteki 2 oyuncu. Saçma bir hikaye, berbat bir yönetmenlik, kötü oyunculuklar. Seyretmeye değmez.

Oblivion : Yİne bir hayal kırıklığı. büyük umutlar oluşturup bu muymuş dedirten filmlerden. Tom Cruise'un son dönemdeki kötü filmlerinden biri daha. Morgan Freeman gibi çok önemli isimler eşlik ediyor ama hikaye tutarsız. Konu bulamayan Hollywood'un itekleme yapımlarından biri daha.

Benim listemde Artifical Intelligence her zaman bulunur. Özellikle sonu çok hoşuma gider. Diğer 4 film gerçekten idare eder veya vasat kategoride.

1|0
    0|0
    • ghost rider diyenler seni denize atıcak :D

• Ghost Rider gerçekten çok kötüydü ama. IMDB'de aldığı 5.2 bile çok.

Şunu sorayım; Nicolas Cage'in son 10 senede yaptığı bir tane iyi film var mı ? Eva Mendes zaten oyunculuğundan ziyade güzelliğiyle ön plana çıkıyor. Senaryo kötü, yönetmenlik berbat olunca ortaya tv'de bile izlenmeyecek saçma bir macera filmi çıkıyor.

İnsanların zevklerine bir şey diyemem. Herkesin kendi seçimi ama filmin kötü olduğu tartışılmaz.

Varsın atsınlar denize, ben denizciyim. Bana bir şey olmaz :D

En iyi cevap için teşekkür

En İyi Kız Görüşü

• izlemedim...:/ en son yes or no'yu izlemiştim..orada kendimi bulduğum için etkiledi aslında beni.. yoksa pek tarzım değildir o tür filmler..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Ghost Rider olsun.

2|0
    0|0
  • monica bellucci diyorum sen anladın onu

1|1
    0|0
  • hiçbirini izlemedim ama favorilerim çok güzeldir..

Forrest gump (macera)

Hotel ruanda (dram)

Piyanist (dram)

Şaşkın dedektif (komedi)

1|0
    0|0
  • monica bellucci diyorum sen anladın onu

1|0
    0|0
  • D diyorum başka bişey demiyorum

1|0
    0|0
  • Ghost rider

1|0
    0|0
  • E diyecektim, D yi görmeyeydim eğer. D diyorum marvela selamlar...

1|0
    0|0
  • The Others

Ghost Rider

bunlar iyi filmler, diğerlerini izlemedim

1|0
    0|0
  • Oblivion.

1|0
    0|0
  • Artificial intelligence çok iyi bir film...

1|0
    0|0
  • Ghost rider izlemedin mi? Seni ayaklarına beton döküp denize atmak lazım o.O

1|0
    0|0
  • Ghost rider

1|0
    0|0
  • hepsini ilk defa duyuyorum.beni en çok etkileyen yabancı film yüzüklerin efendisi,

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Ghost Rider iyiydi.

1|0
    0|0
  • Bunlarin hic birini izlemedim.Dun korku filim izlemistim Ruhlar bolgesi 1. serisi ve 2. serisini her 2 seride harikaydi efekler cok hostu suanakadar ziledigim en iyi korku filmi bu bence...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

1|0
    0|0
  • izlemedim sanki hiçbirini..yada yabancı isimlerinden dolayı bilemedim:)

1|0
    0|0
  • The others

1|0
    0|0
  • Ghost rider diyorum ben

1|0
    0|0
Yükleniyor...