Numara nasıl engelleyebilirim?

turcelim beni arayan bir numarayıı nasıl engelleyebilirim ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Numara engelleme özelliği olan bir telefon kullan. Mesela samsung da arama ya da mesaj engelleme var menüsünde . Operatörler engellemiyor.

0|0
    0|0
    • nasıl yani engelleyemiyorummuyumki

• meşgul dese karşı tarafa onada razıyım arkadaş ya :-))

• Bunlar bedava kategorisindendi zaten :) bıktırma yolu ile konuşmaya ya da 1 kerecik buluşmaya razı etme kafasında olan biri anlaşılan. Listende kac numara varsa, onlara hepsine birden yeni numaranı tek bir mesajla atabilirsin bayram kandil tebriği gibi, bence gelecekte pislik çıkacağını düşünürsen, numaranı değiştir operatörden hemen , o da ücretsiz.. Ciddiye al bence durumu, kesin önlemi şimdi al balçıklaşmadan

Erkekler Ne Diyor 8

• operatörünün sitesinde vardır, bunu yapacak kısa yol, az zahmet ette oraya bak bulamam beceremem diyorsan tekrar düşüneyim, belki yardımcı olabiliim iyi yönüme denk gelirsen:)

0|0
    0|0
  • ücretliymiş baksana ya ne saçmalık üyelik falan ayağı

0|0
    0|0
  • telefonunda oyle bı ozellık var enggelıyosun ama arıyorsa 1 sanıye dıt edıp mesgule atıyor sms atıyorsa spam dıye bıyere atıyor ama merak edıp gırıp bakıyorsn yanı :D telefonun ozellıklerıne bak bulurus =)

0|0
    0|0
    • ya telefonum asha 302 aradığında meşgul dese karşı tarafa onada razıyım arkadaş ya :-))

• Allah için yardım et ya :D:D aradığı zaman meşgul çıkim ondaa hep bari öyle bişi de olsa razıyım:-))

• lanet bı telefonun var :D kurtul ondan :D hersey baktım yok 1100 da bıle var senınkınde yok =P 2 tl ye ya da hıcbı sekılde yapamazsın :D

• Turkcell Online İşlem Merkezi'inden yapabilirsin. Aylık 2 TL gibi bir ücreti vardı sanırım.

0|0
    0|0
  • Oha yeni operatör çıkmış hepimiz turcele geçelim.

0|0
    1|1
  • turkcell.com.tr/servisler/numara-engelleme

0|0
    0|0
  • samsung da arama ya da mesaj engelleme var

0|0
    0|0
  • beddua et en iyisi

0|0
    0|0
    • ya böyle bir mallık olmaz harbi ya arıyo arıyo kapıyom arıyo kapıyom . hakaret ediyom olmuyo doğru konuşuyom olmuyo ne yapsam olmuyo nasıl bir azimdir bu arkadaşım ya o aramaktan bıkmıyor ama ben kağamaktan bıktım nasıl bir şizofrene denk geldiysem:D çok sinir oldum

• ne çene varmış sende be.. her şeye bir cevap bir mazaret... yoruyorsun insanı... :D

• hahahaha + :D beddua :D:D::D:.

Kızlar Ne Diyor 4

• telefonun özelliği varsa engelleyebilirsin

0|0
    0|1
    • telefonum asha 302 :D

• Mesajlar bölümüne qir ayarlarda kara liste olur ya da arama ayarlarına qir o numarayı seç enqelle ve ya kara listeye ata var ona aktara bilirsin aramalarda ise ayarlar arama ayarları en altta olması lazım kara liste diye o numarayı aktar ve ya arayan numarayı seç seçeneklere tıkla ayarlar bölümünde ve ya drek kara listeye aktar var o şekilde yapılıyor çoqu nokia telefonlarında...

• baktım yokki hay ya :/

• Operetörden olmuyor telefon özelliğinde varsa

0|0
    0|0
  • henüz beta sürüm oldugu için çeşitli aksaklıklar yaşanmaktadır. konuyla ve bu sürümü destekleyen telefon modelleriyle ilgili bilgi almak için turkcell müşteri hizmetlerini aramakta fayda vardır.

0|0
    0|0
  • akıllı telefonunuz varsa antivirüs programları bu işi görüyor. veya telefonun özelliklerinde var. öyle değilse numara engelleme işini bir müşteri hizmetlerine sorun...

0|0
    0|0
    • telefonum çok akıllı değil :D beni sürekli biri arıyorda o birini engellemem lazım :-)) nasıl ama

Yükleniyor...