Kitap kurdu nasıl olunur?

Üniversite öğrencisiyim ve kendimi geliştirmek istiyorum hangi alanda nasıl kitap almalı,seçmeliyim?

Ve kitap alışkanlığı nasıl edinilir?

link

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• benim öyle çok kitap okuyan ve sudoku çözen bir kız vardı tanıdığım

ben böyle aptal biri tanımadım cidden yaa yok böyle bir şeyy

yanii ben yoğun kitap okuduğumu zaman ve kitap okuma sebebim dinlediğimin ve okuduğumun daha iyi anlıyor olmak için okurum ve hızlı okuma teknikleri ile daha kısa süreye indirmek algılama süresini yanii beyini daha iyi gelişmesi lazım kitap okuyanın ve adaptasyon sorunu olmaması lazım bende olanını söyledimm ama bu kızz cidden çok garip böyle şeyler de var yanii

0|0
    0|0
    • bak bu seçeneklere baktım verdiğin linkteki

dediğim kızda ne empati var ne zeka var ne başka birşey hiç hiçç

Erkekler Ne Diyor 6

• içinizden gelmiyorsa olmaz.

şöyle düşünün ; insan içinden gelmediği sürece kakasını bile yapamıyor, önce içinizden gelmeli..

0|1
    0|0
  • önce sürükleyici olanlarla başla.

ks den uzak dur.

telefonu bir tarafa bırak.

uff...

çok iş var ya neyse. kolay gelsin valla :(/

0|0
    0|0
  • Şu tiplerle muhabbeti kesiyorsun önce: link

1|0
    0|0
  • bölümün ne cimcime :D

0|0
    0|0
  • Bi kere hangi alanda kendini geliştirmek istiyorsun onu bulmalısın..Siyaset mi, ekonomi mi,psikoloji mi ,kişisel gelişim mi vs.?

0|0
    0|0
  • okuyarakk tabikii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben sevdiğim türle başladım işte. Yazarların o türle ilgili kitablarını okudum sonra zamanla düzenli takip ettiğim 1 2 yazar oluştu. Okumaya çalışıyorum tüm kitaplarını.

0|0
    0|0
  • Kitap okumak içten gelmeli

0|0
    0|0
  • ilgini çeken konularda al okumaya başla sonradan zaten alışkanlığın olur

0|0
    0|0
  • İlgi alanlarınızı belirleyin ve onlar üzerine yoğunlaşın bence.Felsefe ,psikoloji, edebiyat..Bunlar hayatın içine işlemiş alanlar ve sürekli karşınıza çıkacağı için okuma hevesinizi de arttırır. Mesela kısa kitaplarla başlamayı deneyin.Felsefeyle ilgili kitaplara önce filozofları tanıtan genel kitaplarla başlayın ve ilginizi ceken kişilerle devam edin.Önce genel daha sonra size uygun olan en etkili yönterdir.Kültürlü olmayı neden değil de sonuç olarak düşünürseniz işiniz çok daha kolay olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...