Psikolojik kitaplar okurmusunuz?

Matthew McKay özgüven diye bir kitabı var beni sadece sinirlendiriyor çünkü hiçbirşey anlamıyorum dolaylı yoldan anlatım yapmış.

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• Okumuyorum gereksiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Okumayı çok denedim ama katlanamiyorum ! Insan yaşantıları üzerinden gerçek örnekler yoluyla anlatilsa iyi ama boş ve anlamsız bir sürü lafla dolduruyolar kitabı

0|0
    0|0
  • Psikolojik kitap çok okudum, bunlar bir ay sonra etkisini yitiren kitaplar. Ayrıca üzülerek söylüyorum ki herkes anlayamaz anlatılanları.. Ama şu an ayrılık konulu bir kitap okuyorum. Dili yine o kadar sade değil :) link ama iyi ve yararlı bir kitap.

0|0
    0|0
  • Eskiden çok okuyordum, şimdi bilimsel kurgu kitaplarına daha önem veriyorum

0|0
    0|0
  • Çok beğendiğim bir kitaptır yararlı bilgiler var

0|0
    0|0
  • Evet, okurum.

İlk okuduğum zamanlar algılamakta güçlük çekiyordum ama sonra anladım ki kendimi vererek okumuyorum. Bunun ayrıdına varınca kendimi vererek, pür dikkat okumaya çalıştım.

Sen de böyle yaparsan belki anlayarak okuyabilirsin...

0|0
    0|0
    • Küçük bir ekleme daha, annem çok okur, mesleği gereği; ama buna rağmen tek kitap değil çift kitap birden okur ki okuma ihtiyacı çektiğinde tercih yapabilsin. Çünkü insan zihni hep açık olmuyor bu tarz şeylere :)

• ırvın yaloom tavsiye ederim..

0|1
    0|0
  • varsa beğendiniz kitaplar öneri alalım :)

0|0
    0|0
  • Bir tane okuyayım dedim,derinden etkiledi

0|0
    0|0
  • dolayli yoldan sevemem direk ne anlatmak istiosa solesin ve cok severim oyle kitaplari okumayi..

0|0
    0|0
  • okumuyorum ya .daha kendimi geliştirebileceğim kitaplara yöneliyorum :d

0|0
    0|0
  • ırvın d.yalomun dün itibari ile eserlerinin hepsini okumuş oldum

0|0
    0|0
  • Dokunuyor bana :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir psikiyatrın not defteri diye bişey okumaya çalışmıştım bir ara..Anlaşılabilir olduğu halde inanılmaz can sıkıcıydı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...