Saz/ bağlama çalmak istiyorum

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz. Alet çalmayı pek beceremedim. Fakat inanılmaz saz/bağlama çalmak istiyorum. Özellikle Ahmet Kaya şarkıları çalabilmek istiyorum. Fiyatları nedir? Öğrenmesi ne kadar zordur? Bana yardımcı olur musunuz

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Başlarken rahat çalabileceğin en azından sesleri doğru alabileceğin bir bağlama alman gerek.Böyle bir bağlama yaklaşık olarak 100-125 liraya denk gelmekte.

Saz ile bağlama aynı şeyi ifade etmez saz tüm çalgıların genel ismidir.Bağlama ise bir saz türüdür.Yani gitarda bir sazdır aynı zamanda kanunda , neyde bir sazdır

Enstruman öğrenmek elbette emek ve sabır ister.İlk başlarda bağlama öğrenmek biraz sıkıcı gelsede daha sonra geliştirip tarifsiz bir haz alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ediyorum ben sazı alet sanıyordum. O zaman bağlama çalmak istiyorum demek oluyor bu?

Kızlar Ne Diyor 2

• Saz çalan insanların ciddi anlamda değişik bir havaları oluyor ben de öğrenmeliyim hemen.

Her bütçeye göre bağlama bulabilirsin kafanı yorma, öğrenmesi de kolay ve biraz da senin motivasyonuna bağlı.

0|1
    0|0
    • Birde ben sadece istiyorum. Araştırmadım hiç. Bağlama ve saz arasındaki farkı da bilmiyorum o nedenli ikisini de kullandım

• Müzik kulağın varsa başarırsın. Yoksa eğer uğraşma.

• kurslarına gidin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...