Istanbul Taksim ve Nişantaşı'nda gidilecek iyi yer isimleri verir misiniz?

evet herkesden güzel yer isimleri beklemekdeyim. Istanbul Taksim ve Nişantaşı'nda gidilecek iyi yer isimleri verir misiniz? şimdiden teşekkürler

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• nişantaşı cafe formatlı yerler için atiye sokak. KAV şarap butiğinden güzel şaraplama da yapabilirsin. veya the house klasiği de olabilir. ahmet hakanı görmediğin sürece, güzeldir atiye sokak.

city's en üstünde limonata vardır, çapamarkanın son buluşudur. kafe-bistro formatlı keyifli bir yerdir.

reasürans alt katta corridor'da gece için takınılabilir.

caz veya popla istanbul'un en eski bar kültürüne ev sahipliği yapan zihni'yi anmazsak ayıp olur.

limonata bardağıda rakı içmem, işlemi küçük kadehte içerim ben rakımı dersen ve rum ve türk müzikleriyle huzurlu bir meyhanedir, süleyman nazif'de barba..

niş rest&bar abdi ipekçi'de gece 3'e kadar bekler, her akşam farklı formatta müzükler. salıları caz var.

tabii abdi ipekçi'de keşfedilecek daha çok yer var. vali konağından abdi iğekçi'ye girerken sağda godiva vardır. diana hanım'ın hoş sohbetini ve godiva'nın meşhur çileğini tadarak, güzel bir rota başlangıcı yapılabilir.

0|0
    0|0
    • süpersinnnnnnnnn.corridoru duymamışdım nasıldır tam

• Birlikte gezelim <3

• beni bul <3 gezeriz <3

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 3

• 45 lik var galatasaray lisesinin hemen karşısında orayı severim. Nevizade sokakta birçok mekanda hoş vakit geçirebilirsin. Nahide'yi tek geçerim çok nezih ve cool

0|0
    0|0
  • beyoğlu balo sokak papillon harikadır tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Nisantasi: citys de limonata. Midpoint.

Taksim: nevizade.

0|0
    0|0
    • nevizadede mavi bara giderim d,iğerlerine girdim aman aman kaçacakdım resmen.normal bir yer tabi mavi bar.sakin bir ortam

Yükleniyor...