Film , Belgesel indirme programı önerebilir misiniz ?

İDMAN demeyin arkadaslar bunun dışında var mı ? utorrent çok uğraştırıyor , bildiğiniz iyi bir program var mı ?

Güncellemeler:
Neyse idman son çareymiş , format atmıştım bilgisayara , indirirken unuttum deneme süresi bitene kadar böyle kullanıcam :D Teşekkürler herkese.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• jdownloader var ancak online videoları idm daha hızlı indiriyor. İdm crack yapamıyorsun sanırım

1|0
    0|0
    • idman crack yapmıştım fakat her bilgisayarı açtığımda tekrar giriş vs vs gerektiriyor bende. j downloader iyi diyorsunuz ?

• idm crackli sürüm var kuruyorsun bitiyor.

• jdownloader iyi program dene

Erkekler Ne Diyor 11

• idman'den kastın idm ise, crack yapamamışsındır, ondan giriş vs istiyordur. Ayrıca ne tür filmler, belgeseller? Örneğin ingilizce izleyeceksen sayısız kaynak var nette, çoğunu da idm ile indirebilirsin veya kickass.to gibi torrent sitelerinden indirme yapabilirsin. Yok tr altyazılı veya türkçe dublaj istiyorum dersen türk torrent siteleri (ki kendileri çok havalı olabiliyorlar, pek önermem), online film siteleri veya divx paylaşım yapan sitelerden multi-debrid benzeri hesap satın alıp indirme yapabilirsin. Ancak piyasada pek belgesele abanan insanlar yok. Hiç izlemediysen çok güzel kaynaklar var ama hepsini izlediysen, yenileri gelmiyor diyebilirim.

0|0
    0|0
    • idm'yi tam sürüm kullanma konusunda yardım lazım olursa ulaşırsın özelden.

• Şimdilik öyle bir düşüncem yok. Açıkçası süresi bitene kadar da beklemene gerek yok; ama zorlama da yok. :)

• idman için 10 gün sürem kalmış nasıl bunu sınırsız yapıcam? şimdi işim düştü işte :)

• Internet Download Manager (IDM) Pro oyun film cart curt fırt kirt istediğini indir bir de turbobit premium varsa tadından yenmez.

1|0
    0|0
  • Youtube' da beğendiğin varsa ben sana öğretirim. Başka bir video sitesi de olabilir.

0|0
    0|0
  • torrent uğraştırıyor derken :) Tıklıyorum 10 gb dosyayı 4-5 saate indiriyor. Daha ne bekliyosun. İdman internetten video indirmek için en ideal en popüler programdır. Bence sen bunlar tekrardan dene.

0|0
    0|0
  • İDM nefreti nerden geliyor ; gayet kullanışlı program.

0|0
    0|0
  • Bununla uğraşacağına, en yakın korsan cd satıcısına git, sipariş ver.

Gelince de 2 lira verip, satın al.

0|0
    0|0
  • Rarbg.com Bununla film müzik en yeni oyunlar en yeni filmler indirebilirsin Kısaca Aklına Gelen HErşeyi İndirebilirsin Üstelik İndirmeden siteden indiriyosun Umarım İşine Yarar KArdesim

0|0
    0|0
  • yabancı falan istersen arena bg

0|0
    0|0
  • idm gerisi yalan

0|0
    0|0
  • Onlar disinda iyi bir program yok

0|0
    0|0
  • idm var güzel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• internet download manager kullanıyorum ben

0|0
    0|0
  • rapidshareın kaliteyle filim indirirsin. Online indirme programların; pixeli, rengi bulanık oluyor. 3D Filmi izlemek istiyorsan, Internet'in KBtı'da yetiyorsa Rapid almanı öneririm. HDMİ kablon varsa naklen, pcden tv'yede bağlıyabilirsin.

1|0
    0|0
    • rapidsharele

• idman gibi online şekilde mi yoksa film ya da izleyeceğim belgeseli arama tarafından bulup mu indiriyorum ? Çok program denedim artık indirip indirip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum :D

• hahah ;-) idman olman gerekmiyor okadar performansa ihtiyac duyulmuyor, hepside alt üstü bir kaç tıklamadan ibaret. Parmakların tuşa sağlam basıyor mu, sen ilk önce ondan haber et ;-)

Yükleniyor...