Istanbul'da hafta sonu avmlere gitmekten bıktım ...!

siz de benzer şekilde mi düşünüyorsunuz ? hafta sonları "nerelere gideceğiniz" konusunda sıkıntı yaşıyormusunuz veya nerelerde vakit geçiriyorsunuz ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir çay içer geri dönerim güzel bir yerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hava güzel olur artık avm degil de açıkhavada gezilir

0|0
    0|0
  • bende yaşıyorum yapacak şey paranda yoksa kısıtlı zaten

0|0
    0|0
    • para meselesi değil. başka bir sürü gidecek, gezecek yerler var da, biz mi bilmiyoruz acaba, noktasındayım.

• ona benzer soru sordum şimdi bakalım ne cevap gelicek.bende hep aynı yerlere gidiyorumda.

• Bende öyle düşünüyorum. Gidecek yerler var aslında.

0|0
    0|0
  • vapura bın,tura katıl adaya gıt avmler acayıp sıkıcı

0|0
    0|0
    • bu olur bak. ancak, bu aydan sonra tabi . başka örnekler ?

• benim gençliğim o eminönü tarihi yarımadada geçti. tüm türbeler, çarşılar, saray v.s. bilirim.

ama, yinede haklısın. oraları 1000 defa gezsem, yine bıkmıyorum. avmlerden iyidir.

• bende bıkmıyorum bende bayagı bı gıtmısımdır sıkıldıkca sultanahmet egıderdım gene bı gıtsem ıyıolacak

Erkekler Ne Diyor 3

• Istanbulda gezecek yer mi biter yav:S Hiç gitmiyorum Avmlere. Sadece elbise alacağım zaman.

0|0
    0|0
    • işte örnekler ver. taksim, ortaköy v.s. mi diyeceksin ? nerelerden bahsediyorsun ? merak ediyorum

• Ne bileyim evliysen haftasonları çoluğu çocuğu topla gidin parklara korulara kahvaltı yapın, boğazda yürüyün o bile yeter. Ne bileyim sergisi müzesi ormanı tarihi eseri çiçeği böceği gece hayatı hiçbir şeyi bitmez ki bu şehrin.Dediğin gibi Taksim Ortaköy gibi çok ayak yerleri sevmem. Ama çok fazla yer ver hakikaten. Hele altında bir bineğin varsa çok yer var

• ruh halimize göre bizde izmir'de geziyoruz işte avm leri bende çok geziyorum

0|0
    0|0
  • evde takılıyorum genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...