2013 sbs iptal edilmiş görüşleriniz neler ?

link ne olacak bu çocukların durumu ? sistemin içine iyice ettiler

Güncellemeler:
muhalefet muhaletliğini yapsa bunlar olmaz elbet ama kusura bakmayın. boş konuşmaktan baska bişeyleri yok

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Bi ülkenin eğitim sistemi aksak ve eksikse o ülke bitmiştir zaten.Yıllar gerçi hala adam gibi oturtulan bir sistem yok.İnsanları daha 12-13 yaşlarından psikolojik olarak yorgun başlatıyorlar hayata.Sbs bitiyo Ygs,Ygs bitiyo Lys o bitiyo üniv'de gereksiz zorlukta sınavlar,o bitiyo KPSS.Sonra bu insanlara hayatı boyunca çalışmış olmanın getirdiği yorgunluk, gelmiş oldugu statüde tembelliğe bırakıyor yerini.E bu da verimsiz ve ülkesine katkısı olmayan elemanları doğuruyo.Suç bu insanlarda da değil işin aslı.Suç sistemde.Ruh saglıgı bozuk insanların yetişmesine sebep oluyolar.Ve en önemlisi bu iğrenç baskıya ve sisteme yarın öbür gün bizim çocuklarımız,torunlarımızda dahil olacak

0|1
    0|0
    • bu kafayla devam derlerse ki öyle gözüküyo ve daha beter işler yapıyolar. ellerini attıkları her yeri kurutur oldular. insanları daha küçük yaslardan itibaren yarış atı gibi koşturuyorlar ve gelecek kaygısına düşüyorlar. yazık gerçekten

• Kesinlikle yazık gençlerin merkezinde dersten başka bir şey olmaz olmuş.Tahtada kimya öğrendik yıllarca.Yurt dışıyla kıyasladıgımızda bizim lise öğrencilerinin gördüğü matematik oradaki mühendislik düzeyi öğrencilerin gördüğü matematikle eş değer.Yazık günah Anadolu liseleri saat 4te bitiyo ve 8 saat ders görüyolar.Gerçekten felaket

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğitim sistemindeki bu bozukluklar ülkemizin kanayan yarası ne yazık ki. Üzücü bir durum. İktidar iktidarlığını, muhalefet muhalifliğini bilse böyle olmazdı diye düşünüyorum.Hükümet olanlar Milli Eğitim Bakanlrını - o ya da bu iktifar için söylmiyorum kesinlikle- "kendi adamım, benim görüşümden bunu başkan yapayım" düşüncesiylle değil " bu adam eğitimden anlıyor" diyerek seçmeli.

0|0
    0|0
  • YGS de iptal olsa güzl olur

0|0
    0|0
  • HACİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

0|0
    0|0
  • olayın baş amiri chp.. içleri rahat etmiştir...!

0|1
    1|0
  • kötü olmuş yahu :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Drumak yok yola devam .hüloğğğğğğ

Hangi bakanın çocuğu düşük almışta iptal etmişler bir araştırsalardı .

0|2
    0|1
  • kötü olmuş

0|2
    0|0
  • erdovanın götünün gılıyım.gonuşma akan sen.nalet olasıca çapulcu.Hülooooooo

0|1
    0|0
    • bırakalım bu hüloğğ muhabbetlernide ne olacak bu çocukların hali. yzık değil mi emeklerine.

• yazık hesabı sorulması gerekiyor veliler ve emeğe saygısı olan herkes tarafından ama paralı askerleri var o sıkıntı.

• Hüloğğğğğğğğğğ...

1|2
    0|0
Yükleniyor...