Sizce kariyer mi evlilik mi ?

Şimdi arkadaşlar bu sorum ciddi bir soru olarak soruyorum. Yaşınız 22 diyelim. Sizce ilgili olduğunuz sinema,tiyatro, müzik, spor vb.(herhangi bir alan) alanlarda kariyer mi yapardınız. Yoksa adam gibi işimi elime alayım evleneyim mi derdiniz.

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• İkisi de benlik değil

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Adam gibi işimi elime alayım dedim yaşıtlarım o ara evlendi:D şimdi sevgilim benden küçük evlenmesi için büyümesini beklicem biraz geç olcak gibi:D iyi ayarlamak lazım

0|0
    0|0
    • Oda doğru. Benim hatun beni küçük diye (2 yaş) bastı gitti nişanlandı. Acelesi vardı sanırım. :)

• :) aynen belkide kendisi için iyi bir karardır ya

• Yai herkes kendi kararını kendi veriyor. oda verdi..

• adam gibi işimde kariyer yapıp sinema tiyatro gibi ugraşlarımı hobi düzeyinde tutup yine böyle zevkleri olan bir adama aşık olup nikahı basardım.

0|0
    0|0
  • 22 yaşında evlenilmez.

0|0
    0|0
  • adam gibi işimi elime alayım evleneyim

0|0
    0|0
  • Evlilik kolay birşey değildir önce elime mesleğimi alırım sonra evlenirim

0|0
    0|0
    • Zaten meslek olmadan evlenecek değiliz de. Hani kariyeri için uğraşan insanların evlilik düşündüğünü sanmıyorm. :)

• Geç evlilik harbiden daha iyi aslıında nebileyim evlenen o kadar kişi var zanettmiyorum hepsinin mutlu olduğuna :) Biz kariyere yönelelim

• Arkadaşlarım hep gitti valla :) Bekarlık sultanlıktır taki evelencek adamı bulana kadar

• Kariyerim daha on planda

0|0
    0|0
  • Önce işimi düzene oturtur ondan sonra evlilik çocuk

0|0
    0|0
  • Kariyer tabiki

0|0
    0|0
  • İkiside.

0|0
    0|0
  • Oyle bir soru sormussun ki ikiside ayni sonuca cikiyor.:p

0|0
    0|0
    • Zannetmiyorum aynı yere çıktığını...:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kariyer. Ayrıca 22 yaşında evlenilir miymiş hiç ?

1|0
    0|0
    • Arkadaşımın cocuğu amca diyor :)

• O arkadaşının salaklığı.

• Orası öyle bende öyle demiştim ona. :) Biz daha cocuk gibiyiz arkadaşım büyük adam olurya öyle oldu. baba sonuçta etkileri var

• kesinlikle kariyer evlilik kurumu bitti sevdiğin kişiyle beraber yaşarsın daha özgür olursun

0|0
    0|0
  • Hicbiri.En iyisi usulca olumu beklemek.

0|0
    0|0
  • önce kariyer sonra evlilik.

0|0
    0|0
Yükleniyor...