Aşkın laneti... arkadaşlar çok uzun bir zaman sonra aşk yaşamak hem de olduk olmadık yerde

arkadaşlar benim kız ark. var aynı evde kalıyoruz. ama bu aşk duygusu var ya. ortaokulda hissederdim o zamandan beri hiç hisssetmdim. saçma gelidrdi hatta kısa zaman öncesine. kız ark. olmasına rağmen bir süredir bir başka kız o ortaokul aşk duygusu gibi tutulmuşum. onu düşünmüyorumda aslında hiç nede olsa kız ark. var tabi. şimdi uyuyordum da rüyamda o kızla iyi güzl zaman geçirdiğimi görrdüm. uyandım şimdide face ten resmini açtım kızın.baktım baktım. baya içim gitti ya. benim için bir kaç şey söyleyin lütfen. nası oldu birden böyle hiç anlayamadım ama aşkın güzelliği ve acısını hatırladım gerç. çok güzel aslında. neyse cevap yazan olursa teşekkür ettim

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• aşk hep böyledir zaten dostum tam ümidni kaybetmişken aşk diye birşey aklından geçmiyorken hayatın dibe vurmuşken birden karşına cıkar her nekadar aşık olmam daha sevmem desende illa birine tutulursun sana tavsiyem biraz ağırdan al temnkinli yaklaş boşa cıkan bir ümit olmasın hazırdaki sevgilindende olma sonra

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...