Bumudur kardeşlik bumudur din birliği

Birkaç tane ağaç için ülkeyi ayağa kaldıran, polise taş ve iş yerlerine molotof atan sözde doğayı ve insan haklarını koruyan, bu idam kararları hakkında çıtını bile çıkartmayan insanlara şimdi sesleniyoruz. 529 insanın idamına sesinizi çıkarmıyorsunuz. Bari darağacı yapılmak için kesilen 529 ağacı görün

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Herşey sırayla Gezide öldürülenleri, yakılanları, sakat bırakılanları, Berkin Elvan'ı, müdahale etme şansınız olduğu halde görmezden geldiniz. 'Kardeşlerinize ' atılan iftiralara inanmayı seçtiniz. Şİmdi bizzat vatandaşı olmadığımız, üzerinde yaptırım hakkımız olmayan kilometrelerce uzaktaki bir ülkeyi 'Aa kuş var bakın' der gibi gösterip kendi gündemimizden vazgeçmemizi bekliyorsunuz. Diyelim ki vazgeçtik. Ülkece Mısır'a konsantre olduk, Türkiye'deki yolsuzluklar ve insan hakkı ihlalleriyle ilgilenmeyi bırakmak dışında tam olarak nasıl bir müdahale umuyorsunuz Mısır hükümetine karşı Türk halkından?

0|0
    1|0
    • Müslüman müslumanin yardimcisidir.

• E gavur tohumu, yahudi, terörist, camide içiyorlar filan denilirken müslüman değil miydik? Hakan Yaman dövülüp ateşe atıldığında, Lobna konuşma yetisini kaybettiğinde, Ethem vurulduğunda, Berkin'in annesi 16 kilo kalmış çocuğunun 40'ı çıkmadan meydanlarda yuhalanırken Müslüman değil miydi? Ben bunlara rağmen idamları önlemek için bir planınız varsa dinlemeye hazırım ama yok, yalnızca kürsüden bağırıp çağıran adamı alkışlayıp beğenmediğiniz aktivistler birşeyler yapsın istiyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 7

• Suriye'ye kimyasal silah saldırısı düzenleten ve bunu sadece ABD'yi yanında Suriye'ye karşı savaşa çekmek için yapan bir ülkenin, kendi ülkem bile olsa, konu Mısır'a gelince bu kadar hassaslaşmasını anlamıyorum ben. Dünya üzerinde kimse ölmesin ve bu şekilde öldürülmesin. Olay din ile alakalı değil, olay "insan" olmak ile alakalı.

Geçen yıldan beri bu ülkede 10 insan öldü. Bunların çoğu gencecik insanlar ve biri de 14 yaşında çocuk...Buna sesini çıkartmayanlar, Berkin Elvan'ı terörist ilan edenlerin( 14 yaşında çocuk ya), konu Mısır olunca yaptıkları yorumları samimi bulmuyorum.

Suriyelilerde din kardeşlerinizdi. Onlara niye ses çıkartmadınız? ve hala desteklemeye devam...Irak'takilerde din kardeşlerinizdi. Neden ABD'ye yardım edildi?

Berkin Elvan'ın ölümüne susanların, gidip Mısır'daki idamları eleştirmelerini samimi bulmuyorum.

0|1
    0|0
  • "ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil" ve "bildiğin zaman bildiğini anla, bilmediğin zaman ise bilmediğini anla" ne alemiz be

1|0
    0|0
  • Neden eylemcilere laf atıyorsun sadece onlarmı yaşıyor bu ülkede? diğer tarafta sesini çıkarmıyor ona bakarsan?

1|0
    0|0
  • Ben bir ağaç için sesini çıkaran kısımdaydım polise taş da atmadım işyerine molotof da aynı şekilde o insanlar için de elimden geleni yapmaya çalışıyorum ayrıca insanları din kardeşi olarak sınıflamanı da kınıyorum bir ateist olarak..

0|0
    0|0

• yıllardır şımartılmış bir milletten fazla beklentin var...

Kendini yıpratma derim.

Bırak olduğu gibi gitsin.

0|0
    0|0
  • Sen en başından ''Birkaç ağaç için'' deyip kendi halkının davasını küçümserken, nasıl oluyor da onlardan saygıyı bekliyorsun?

2|0
    0|0
  • bize ne arablardan biz ulkemizdeki teroristleri bitirmeliyiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onlara gelene kadar ülke ŞEHİTLERİNE sesini çıkarsın herkesss

gezi olayları ağaç meselesi değil güzel kardeşimm gezi olayları hükümetin çılgın politikalarına ve dediğim dedik olaylarına bir dur deme eylemiydi ve polisin ilk günden sert müdahelesi karşısında ve zabıtaların bu olay tırmanışa geçti... ve o olayı çıkaran zabıtlar işten atıldı bunu hükümet bile kabul ettii..

0|0
    0|0
  • ne kadar boş konuştuğunun hatta provake yaptığının farkında mısın?

taksim'de bende iki ağaç için direndim

tam bağımsız suriye için esed'e destek oldum

mısırdaki ilkel kanunlar için ne kadar resmi kurum varsa elimden geleni yaptım dilekçe imzalamadım..

profilimin başına TC ve rte koymadım 4 parmak ve polis resimleri koymadım

aklını başına devşir çıplak gözlerle bak biraz olaylara marjinal grup ile hükümetin koynumuza soktuğu hdp bdp gibi terör örgütleriyle beni genelleme yapma!

ben 96 yılında teroriste mermi sıkmış birisiyim bugün ise aynı teroristler bdp ve pkk bayrakları ile kadıköy gibi taksim gibi yerlerde gövde gösterisi yapıyorlar peki kimin sayesinde?

nereden alıyorlar bu imtiyazı böyle!

boş boş konuşma!

he bu arada o 4 parmak yaptığınız rabia mısır'da ne için öldüyse bugün türkiye'de ali korkmaz gibi gençlerimiz aynı nedenle katledildi!

araplarla ilgilendiğiniz kadar birazda türk ırkıyla ilgilenin !

0|0
    0|0
  • rabia işareti yapan tayyip 529 kişi ölüyo sesini çıkarmıyosa bu koyun millet hiç çıkarmaz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...