Sanat sever misiniz? Sanatla aranız nasıl?

Sanat severmisiniz? Resim yapmayi, yagli boya, fotografcilik, müzik, dans, oyunculuk...akliniza gelen her türlü sanat olabilir :)

Ben mesela resim cizmeyi, yagli boyayi falan cok seviyorum :)

Ya siz nelerden hoslaniyorsunuz?

Güncellemeler:
"Sanatsız Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir" - Mustafa Kemal ATATÜRK

0|0
20|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Hayat damari sevilmez mi hiç

1|0
    0|0
  • Tiyatro.

Aziz nesinin yazdığı oyunlarda oynayacak kadar şanslıydım.

3|0
    0|0
  • her şeye sanat gözüyle yaklaşırım

1|1
    0|0
  • sanatsız bır toplum ruhsuz bır bedene benzer ... dıye bır soz vardır .. onun ıcın ne kadar ruhsuz ınsan var ıse de toplumda asla ben ruhsuzum demez hepsı elbette sevıyorum felan der :) ama her hangı bır soru sor dırekt olarak google amcanın destegıne basvurur :D umarım anlatabılmısımdır :)

1|0
    0|0
  • Müziğe ve tiyatroya epey ilgim var. Dolaylı yollardan dansa ve resme de ilgim var, çünkü sanat akımları, müzikaller vs. hep ilgili olduğum dallara bir köşesinden dokunuyor. Gel gelelim fotoğrafçılık hakkında sıfır sayılırım. Hayatımda da bu yüzden pek az fotoğraf vardır.

1|0
    0|0
  • Çizmeyi severim. Şimdilik karakalem ama ileride ne olur belli olmaz..

1|0
    0|0
  • Yaşımın genç olmasına rağmen TÜRK sanat müziği dinliyorum ve söylüyorum.. Bide akordiona çok büyük ilgim var :)

1|1
    0|0
  • Karakalem çizim ve dans .deger verdigim dostlarım ve ailemden sonra vezgeçilmezim :)

3|1
    0|0
  • Heykeltraslik yapiyorum,electro guitar caliyorum ve sarki soyluyorum,dans etmeyi severim(Flamenko ve Tango biliyorum.)

1|0
    0|0
    • wow ne güzel, Tangoya bayilirim :) izlemesini yani kendim bilmiyorum dans etmesini :)

• Ben de cok severim.Bir arkadasimi coursea goturuyordum sonra ben ogrendim:)O salsa da yapiyor ama onu ogrenmedim.

• Hani derler ya..."Bir adaya düşsen yanında olmasını istediğin bişey nedir" diye... Bağlamam olsun yeter derim :)))

0|2
    1|0
    • balgamim olsun diye okudum ya

• bi tartışmaya sebep olduysam Özür dilerim ben sadece yanlis okuduğumu yazmıştım hep oluyo bende ya

• Tartışma falan yok güzel kardeşim...Latife yapıyorum bende :))) Yanlış anlama sende...Sevgiler...

• Ben, ilham geldikçe blog yazıyorum.

Müzik dinlemeyi ve fotoğraf çekmeyi de seviyorum.

1|0
    0|0
  • ben dövüş sanatlarını seviyorum.haliyle biraz oyunculukda var ajansa üyeyim bazı dövüş sahnelerinde vs vs yer almışlığım var

1|0
    0|0
  • Sanat hayata anlam katıyor sevmemek olurmu hiç?

2|0
    0|0
  • sanatı severim

1|0
    0|0
  • Sanatcı sayılıyorum bir yerde grafiker oldugumdan. Tabiki severim yani sevmiyorum diyen insan agır hanzodur..

1|0
    0|0
  • postmodern sanat ilgi alanım.. müzik vede dans ile yakından ilgileniyorum.. sanatı sanat için seviyorum

1|0
    0|0
    • Okulumdaki dersler kadarıyla söyleyeyim, yoksa tam olarak bir bilgim yok:)

Seçmeli dersti okulumuzda, doğaçlama tiyatrolar yapardık. Çok hoştu. E öyle bi' şey olsa gerek. Şurada bahsediyor detaylı. link

• Rica ederim:)

• postmodern sanat ilginctir :)

• sevmek bir sanatsa ben büyük bir sanatçıyım. don juan 1 ben 2 :)

1|0
    0|0
  • saksofon çalıyorum keman çalıyorum professional ama sadece kendime sevdiklerime acaba buda bir sanat midir efendim?

1|0
    0|0
  • Resim çiziyorum...

1|0
    0|0
  • Soyut kavramları resmedebilen çalışmaları seviyorum. (çok zor olduğunu düşündüğüm için)

1|0
    0|0
  • sanatın her alanını, emeğin her türlüsünü severim ciddi saygı duyarım hep birşeyler almaya çalışırım!

Fotoğrafçılık ile uğraşıyorum Sanat bazında..

(börtü böcek/ kanka vb çekmiyorum)

1|0
    0|0
  • Fotoğrafçılıkla uğraşıyorum...

1|0
    0|0
  • Sanatla pek aram olduğu söylenemez ama Atatürk 'ün ''Sanatsız Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir” sözüne katılıyorum.

1|0
    0|0
  • 15 senedir sanatın tam göbeğindeyim:) müzik ve dans..

1|0
    0|0
  • resim yapıyorum ama nedense insan çizemiyorum çizgileri olan her şeyi çizebilirim ama insan çizemiyorum sence neden dir bir tahmin yürütebilir misin

1|0
    0|0
    • bunu ögrenmen lazim basta bende cizemiyordum insan yani gercekci durmuyordu ama artik güzel cizebiliyorum :) insan yüzünde öyle kalin cizgiler olmadigi icin plastik görünüm yaratmak icin gölgelerle koyuluk katarak hissederek cizmen lazim anlatmasi zor ama internetten bak bir mesela baka baka nasil cizildigini görürsün deneye deneye basarirsin sende ;)

• levelim yetmiyor yoksa link atardim haha

• nasi bir sitedir ya mesaj olarak da olmuyor mu :D lütfen çok önemli

• bilmem artık indirip dinlermisin:) link

1|0
    0|0
  • müzik dinliyoruz

1|0
    0|0
  • Sanat ve gerçek sanatçıya saygım sonsuz

1|0
    0|0
  • malesef gunumzude herşey para olmuş sanattan para kazaniliyorsa ilgilenirlir sadece

1|0
    0|0
    • ben para kazanmadan ugrasiyorum sanatla :) ayrica sanat yapmak degil sadece, insan sanatla ilgilenir ugrasmadan, müzik dinler tiyatroya gider ;)

• şiir çok severım. ve deneme yazmayı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 20

• Eskiden severdim, şimdi sadece bakarım. Doğu kültürü (Ebru, hat, işleme, kaligrofi), hatta batı kültürünü ( portreler, resmler ve s.) çok severim. Iyi sinemaya bayılırım

1|0
    0|0
  • Hobi olarak mı yapıyorsun ? Yaptıklarını atsaydın

Resimciyim.

1|0
    0|0
  • resim yetenegim varşu anonları buraya yuklemeye useniyorum ama cok merak eden varsa face sayfamda albumde var..

1|0
    0|0
  • çok severim :) tasarım ile ilgili bir bölümdeyim zaten :) her gün içiçeyiz sanatla :D

1|0
    0|0
  • Severim.

Sinema, edebiyat ve resim ilgi alanlarım.

Bu alanlarda uzmanlaşmaya çalışıyorum kendi çapımda.

1|0
    0|0
  • Tiyatro, 2.5 yil yaptim. Tekrar baslayacagim, yogun istek uzerine.

1|0
    1|0
  • Cok severim.ozellikle resim cizmeyi.ben her tur boya ile ayni tualde calismayi severim.yagli boya pastel sulu boya akrilik gibi.

1|0
    0|0
  • resim dersi için resim yaparken sinir olurdum. yeteneğim vardır ama...

sanatla uzaktan yakından ilgilenmek istemiyorum. çok sabır işi...

1|0
    0|0
    • sabir ve yetenek, ama herseyden önce sevmek istemek lazim, demek ki sana göre degilmis, ama müzik dinlemek güzel resim görünce begenmek film tiyatro izlemek bunlarda sanat oldugu icin seviyorsundur kendin yapmasan bile ;)

• severim tabi sevilmez mi? güzel bir yapıt ortaya konulmuşsa bayılırım :)

• ben sanatı tiyatro resim sinema belgesel takı sanantı hiyeroglif takı sanatı artı arkeolojı hertürlü sanatı sever ve takip ederim hatta abartır sanat için soyunurum bile

1|0
    1|0
  • resımcıyım 10 yıllıkta dövmecıyım dövmeyı sanattan sayanlar varsa tabı =)

1|0
    0|0
  • Çok başarılı olduğumu düşünmesem de amatör olarak yağlı boya yapıyorum :)

1|0
    0|0
    • ne güzel :) bende yapiyorum o kadar iyi degilim daha insan yaptikca ilerliyor ama daha iyi oluyor önemli olan severek yapmak zevk almak :)

• Elbette :) Seviyorum ve inşallah bir gün başarılı olacağım :) Olacağız :))

• olacagiz kesinlikle :))

• Ever severim. Yaptıklarım önemli değil onun ruhunu anlayıp anlamamak önemli..

1|0
    0|0
    • tabii ki anlamak lazim, herkesin yorumuda farkli olabiliyor...güzel birsey

• Sanatı seyretmesini severim ama icra edemem :)

1|0
    1|0
  • Resim yapıyorum osmanlı desenleri felan :) yağlı boyayla yaparım genellikle :)

1|0
    0|0
  • Boyuna kara kalem çalışması yapıyorum.

1|0
    0|0
  • müzikle uğraşmayı seviyorum eskiden keman çalardım ama artık pek çalmıyorum

1|0
    0|0
  • ben resim çizerim :D çok güzel hayallerim vardır hep bir arkadas çizerim :( buldum gerci en yakın arkadasımı :)

0|0
    0|0
  • Fotoğrafçılık ve şiir yazmayı çok seviyorum. Ayrıca bu saydiklarim kendime terapi gibi geliyor

0|0
    0|0
  • ilgi alanıma girer

1|0
    0|1
  • Seviyorum ama bu zamana kadar çok yetersiz kalmışım. Bu yaz yaratıcı drama dersleri alacağım ve kara kaleme gideceğim.

1|1
    0|0
Yükleniyor...