Üniversiteyi Dondurup Askere gitmek ?

Arkadaslar bu yıl 2 yıllık bir bölüme gidecegim üniversitede fakat önce askerligi aradan çıkarmayı dusunuyorum yanı üniversite tercihi yapıp sonra üniversiteye gidip kayıt yapıp ve dondurmayı dusunuyorum askerden gelince devam etmek için bu mumkünmü acaba ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• okulu mutlaka okuyacağım diyorsan askerden önce okulu oku. çünkü askerliğini çavuş olarak yaparsın, rahat olursun. aksi takdirde er olarak yaparsın, bu günü anımsadıkça "keşke segitarius'u dinleseydim" dersin.

mıntıka temizliği, koğuş temizliği, tuvalet temizliği, bulaşık yıkama, bot boyama... daha neler neler.

çavuşların da tepeden sana bakıp, "onu bitirdiken sonra şunu da yap" diyip oturdukları yerde cıgara tüttürürler sen de diş gıcırdatırsın.

şimdi dellenme ve de bilenleri dellendirme bas git okuluna...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önce üniv.i oku sonra açıktan iki yıl daha okuyup dörde tamamla. askerliği de 1 yıl yerine 6 ay yap kurtul bence. ya da dedigin gibi dondur askerliği yap önünde hiçbir engel kalmadan okulu oku sonra. bildigim kadarıyla dondurabilirsin

0|0
    0|0
  • galiba en az 1 dönem okuyup dondurulabiliyordu.

0|0
    0|0
  • evet üniyi dondurablrsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer okumayacaksan kesinlikle git askerliğini yap derim

Ama askerden sonra kesin okurum diyorsan eğer

Oku ondan sonra askere git...

0|0
    0|0
  • üniye girmeden kaydını yaptırıp okulunu dondura bilirsin ben geçen sene kayıt olup dondurdum 1 yıl ve okula dilekçeyle beraber sebebini bildiriyorsun eğer kabul edilirse donduruyorlar okulunu.

0|0
    0|0
  • mümkün.ama okulunu bitirip askere gitmeni tavsiye derim.

0|0
    0|0
    • askerden gelince önümüzde engel kalmıyacagı için daha temiz olur diye düşünüyorum

• 2 yıllık üniyi bitir 2 yılda açıktan oku askerliğini kısa dönem yap dinle beni.

• evdekiler sıkıntıya sokuyor insanı bıktım inanki artık

Yükleniyor...