Çocuk haklarını destekliyor musunuz ?

çocuk haklarını destekliyor musunuz bir çocuğun yetişkinler kadar önemli hakları olduğuna inanıyor musunuz?

Çocukların veya sizden daha genç birilerin size verdiği tavsiyeler,öneriler varsa dikkate alıyor musunuz yoksa görmezden mi geliyorsunuz?

• Destekliyorum
    60% (3)100% (3)75% (6)Oy Ver
  • Desteklemiyorum
    20% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Tavsiyeleri dikkate alırım
    20% (1)0% (0)13% (1)Oy Ver
  • Tavsiyeleri dikkate almam görmezden gelirim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ya sen niyye o fotoyu koyduun :((((( biliyon mu ben onu küçükken izlemiştim ondan sora bir daha hiç korku filmi izlemedim liseye kadar odamdaki bebeleri izledim hareket ediyolar mı diye hep korkuyodum :( çocuk hakları mı öf şimdi ciddi havamda değilim kafa dolu

0|1
    0|0
    • Aynı hisleri bende yaşadım seni anlayabiliyorum küçük kardeşimin bütün bebeklerini saklıyordum koltuğa,dolaba uyuyamıyordum (: ama sonra oturup bütün serisini izledim korkumu yendim haliyle büyüyünce de insana saçma geliyor ama hala ürpertmiyo değil :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Çocuk olması insan olduğu gerçeğini değiştirmez. İnsanlar çocukken gördükleri muameleyi büyüyünce devam ettirirler...

0|1
    0|0
  • yaramaz olanları sevmiyor, daha ilerisi tinercilerden(ben hiç görmedim ama) korkup, selpak satanları tersliyorsak desteklediğimiz kimlerin hakkı bir düşünmek lazım..kendi çocuklarımız mı, komşu eş-dostun, tanıdık felan. çelişkili tabi.

0|1
    0|0
  • Evet destekliyorum.. Çocuklarda yetişkinler kadar bir birey bu dünyada kimse yok sayamaz..

0|1
    0|0
  • Destekliyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• pekii ya çocukları tarafından sömürülen babaların hakları ne olacak :)

kızkardeşlerinden dayak yiyen abilerin hakları :)

evlatları tarafından iki ayağı bir pabuca sokulan annelerin hakları :)

0|1
    0|0
  • Destekliyorum

0|0
    0|0
  • Destekliyorum

.

0|0
    0|0
  • Desteklenmesi lazım yaşları genç olsa da akılları ermese de bir hakka sahip olmaları lazım

0|1
    0|0
Yükleniyor...