Sanal ortamdan sevgiliniz oldu mu hiç?

Sanal ortamdan hiç sevgiliniz oldu mu?

Olduysa sonuçları nedir? Devamlı mı kısa süreli mi oldu?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili değil ama sadece fiziksel takildiklarim oldu eskiden. 2. gunde yattiktan sonra alakami kesiyordum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır benim olmadı bi arkadaşın oldu kız istanbul dışındaydı sanal da tanıştılar 2 ay dan fazla konuştular kız çocukla görüşmek için ist a geldi çocuk bulaşmaya gelmemiş ist da 3 hafta kalmasına rağmen görüşemediler ve bitti

0|0
    0|0
  • Benim 3 yıl önce olmuştu.Ama o kadar çok suçluluk duygusuna kapıldım ki,bıraktım.Zaten yaşımda küçüktü.

0|0
    0|0
  • kuzenim 4 yıldır birlikte olduğu ve sanalda tanıştığı nişanlısıyla evlencekler yakında.ama ben inanmıyorum sanalda olan şeyler olursada çok nadir olur herhalde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Oldu cokda güzel bir birliktelik oldu sora ünv falan ayrıldık sanal ortamı herkes kötü gözle bakıo ama ben kötü bir insan değilim ve sanal ortamdayım neden karsımdakide benim gibi olmasın ? uzunlugu kısalını bilemezsin ilişki bu ama benim en yakın arkadasım 6 yıldır birlikte ve evliliğe dogru büyük adımlar atıolar

0|0
    0|0
  • sanal ortamda tanışıp da mutlu olan evlenen kaç kişi vardır. Bence sanal ortamda herkes birbirini kandırıyor. Kimse birbirini tanımadığı için herkes kişiliğini, fikirlerini, hayat tarzını saklıyor, karşısındaki kişinin hoşuna gidecek şekilde cevaplar veriyor. Zaten bu face de normal mantığından çıkmış tamamiyle kovalamaca ortamına dönmüş. Çok nadirdir bence sanal ortamda tanışıp da hayalindeki kişiyi bulan.

0|0
    0|0
  • sevgili olarak hayır olmadı ama arkadaş edindiklerim oldu...

0|0
    0|0
  • sanal da sevgili yi bırak evlenen var :D sanal alemde arkadaş dan başka hiç birşey olunmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...